Догляд за шкірою вдома, реальні доходи в 5 тисяч доларів і вище

14.02.2018 - 03:09 | Категорія: Мода і краса

Догляд за шкірою вдома : заробітки в 5 тисяч доларів – це реальність для досвідченого майстра з хорошою базою клієнтів.

Послуги косметолога в останні роки користуються все більшою популярністю. У жінок і чоловіків з’являється чимало можливостей доглядати за собою, кожен місяць запускаються якісь нові ефективні методики, а тому ступінь довіри до цієї сфери значно зростає. Не дивно, що ринку потрібна все більше косметологів. Необов’язково, щоб ці люди працювали виключно в рамках салону. Косметологічні кабінети на дому точно так само користуються великою популярністю. Це пов’язано з тим, що приватні фахівці беруть менше грошей за послуги, а також працюють з клієнтом постійно – це більш комфортний формат для кожної людини. Якщо ви є фахівцем у сфері косметології або вже закінчуєте навчання в цьому напрямку, варто подумати про власний косметологічному кабінеті.

Які варіанти тут можуть бути?

Тут всього два оптимальних рішення:

1. Зробити кабінет у власній квартирі, якщо дозволяє простір. Це найбільш вигідний і виправданий по вкладеннях варіант.

2. Зняти додаткову квартиру – добре, якщо це буде однокімнатна студія недалеко від основного місця проживання. Або ж можна зняти конкретно приміщення під кабінет. Нерідко такі послуги пропонують на місці колишніх салонів, які з якихось причин закрилися.

Ми рекомендуємо об’єднати послуги на місці з виїздом до клієнток – останнє можливо не завжди, лише для тих процедур, в яких не потрібно громіздке обладнання. Оскільки косметологічний кабінет – це дуже широкий напрямок, будемо приводити варіант бізнес-ідеї на прикладі конкретної послуги. Сьогодні великий попит має епіляція, а тому зупинимося на такому рішенні.

База для відкриття: що необхідно мати?

Щоб стати ВП у цій сфері, необхідно мати вищу медичну освіту і досвід роботи за профілем від п’яти років. Це неодмінна умова для того, хто буде безпосередньо працювати з людьми. Якщо ні того, ні іншого немає, можна відкрити ТОВ і найняти на роботу відповідних співробітників. В цьому випадку ви будете не фахівцем, а тільки власником. Але оскільки мова про послуги на дому, ми розглядатиме перший варіант. Цікавлячись таким видом діяльності, ви напевно є фахівцем, який має відповідну базу.

Відразу варто обмовитися – такий бізнес можна назвати дешевим. Вкласти в розкрутку справи доведеться близько 30 тисяч доларів. Дороге обладнання, спеціальні меблі, ремонт в окремій кімнаті – все це коштує недешево. Але і окупність у справи дуже приємна – повернути кошти і вийти на хороший прибуток можна вже через вісім місяців.

Перші витрати у вас підуть на отримання ліцензії. Будьте готові до того, що на це може піти кілька місяців і від 1,3 до 3 тис. Доларів. Це ми вважаємо з послугами досвідчених юристів – нехтувати ними не варто, тому що самостійна робота може не принести взагалі ніяких результатів. Нерідко люди, охочі заощадити, просто не отримують ліцензію. Краще не ризикуйте і заручитися підтримкою хороших професіоналів.

Гідний ремонт в кабінеті – обов’язкова умова. Він ні в якому разі не повинен виглядати, як житлове приміщення. Все повинно бути акуратним, світлим, без натяку на те, що за стіною звичайна квартира. Подбайте про те, щоб вікна були добре захищені від сторонніх поглядів, поставте хорошу ширму. Епіляція нерідко є інтимної процедурою, а тому клієнтка повинна відчувати себе в безпеці. Вартість крісел і косметологічних крісел починається десь з 300-350 доларів, спеціальний столик коштує від 150 $, за шафи і полички доведеться віддати до 500 $. Чимало грошей піде на різні дрібниці і витратні матеріали на зразок одноразових простирадл, рушників, серветок. Але якщо правильно підійти до організації бізнесу , вийде на багатьох покупках заощадити.

Якщо ви хочете заробляти більше, необхідно запропонувати клієнткам різноманітні варіанти послуг. Сьогодні популярними напрямками є наступні види епіляції:

обсахаріванія;

воскова;

апаратна.

Для шугаринга треба буде закупити пасту, тальк, очищающий лосьйон, спеціальні креми. В середньому на комплект такої косметики (1 кг пасти, 1 літр лосьйону, баночка крему) доведеться викласти близько 85 доларів. Але може бути і більше – це залежить від фірми, яка буде обрана.

Воскова депіляція обійдеться ще дорожче – первісна закупівля складе від 150 доларів і вище. А ще сюди ж можна включити вартість попереднього навчання. Курси для першого і другого випадку обійдуться приблизно в сто доларів. Послуги косметолога вдома – це справа, яка зажадає вкладень, але в перший час їх можна регулювати, вибираючи тільки основні матеріали і інструменти.

Найдорожчий варіант – апаратна епіляція. Її на перших етапах треба розглядати тільки в тому випадку, якщо ви маєте велику кількість засобів для інвестицій. Той же фотоепілятор коштує від 9 тисяч доларів. Ми пропонуємо поки сконцентруватися на простих рішеннях, а більш серйозні додати згодом, якщо виникне така необхідність.

Воскова епіляція і шугарінг – це хороші послуги, якщо ви захочете працювати і з виїздом на будинок. Але для цього вам потрібно мати власний автомобіль, оскільки з собою доведеться возити масу матеріалів і витратних матеріалів.

Скільки можна заробити на таких послугах?

Ціни в цій сфері різняться в залежності від розмірів населеного пункту. Чим він більший, тим дорожчими послуги, чим менше – тим дешевше. Візьмемо середні підрахунки на прикладі двох найпоширеніших послуг: повна епіляція ніг і глибоке бікіні. В середньому місті вартість таких послуг буде близько 12,5 доларів кожна. Тобто за комплекс можна заробити 25 доларів. У хорошого майстра процедура займає від години до півтори години. Якщо ви будете працювати півтори години на такий комплекс, то за 7,5 годин роботи заробите 125 доларів. Припустимо, у вас 24 робочих дні на місяць – тоді вийде заробити 3 тисячі доларів за місяць. Але зазвичай в такій сфері вихідні дні забиті набагато серйозніше, ніж по 7,5-8 годин, так що сміливо можете додавати до цієї цифри ще 1-1,5 тисячі доларів. Те ж саме стосується термінових вечірніх замовлень або ранніх ранкових, на які цінник можна піднімати. Так що при повному завантаженні заробіток в 5 тисяч цілком реальний. Але тут враховуйте, що ці суми реальні після напрацювання своєї клієнтської бази, а на це доведеться витратити час.

Плюси бізнес-ідеї

1. Якщо ви медик і хочете себе спробувати в новій, більш прибутковою області, цей варіант відмінно підійде.

2. Є можливість регулювати свої заробітки, варіюючи ціну і кількість робочих годин.

3. Ця послуга буде затребувана завжди, і чим далі – тим більше.

4. Набивши руку, ви станете майстром, який швидко і чітко виконує свою справу, а це значить, що репутація буде рости не по днях, а по годинах.

Мінуси бізнес-ідеї

1. Для роботи ІП потрібно мати медичну освіту.

2. Досить серйозні початкові внески.

3. Робота з великою кількістю людей і необхідність підлаштовуватися під настрій, капризи клієнток – тут ви отримуєте всі особливості подібних професій.

4. Довгий період напрацювання своєї аудиторії.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.