Велнес коучинг – бізнес для збільшення своїх доходів і особистісного зростання людей!

10.12.2017 - 03:34 | Категорія: Мода і краса

Велнес коучинг – один з найбільш незвичайних видів бізнесу, який допомагає заробити на успіх інших: ви вчите людей бачити і вирішувати їх проблеми, вести здоровий спосіб життя, справлятися зі стресами і жити в гармонії з навколишнім середовищем. З цієї статті ви зрозумієте, чому варто реалізувати таку бізнес-ідею, якими перевагами вона володіє. Також ви зможете дізнатися, які ще цікаві бізнес-ідеї можна спробувати реалізувати, не витрачаючи при цьому великі суми грошей.

Що важливо знати бізнесмену, який починає працювати в сфері коучингу?

У російську мову слово «коучинг» прийшло з англійської мови. Воно використовується майже в незайманому вигляді. У 30-ті роки XIX століття дане слово було вжито вперше. Його застосували студенти Оксфордського університету. У ті роки дане слово означало майже те ж саме, що і зараз. Коучера іменували тренерів, які готували студентів до здачі іспитів і заліків. Згодом професія коучер істотно видозмінилася. Вона охопила практично всі сфери людського життя.

Велнес коучинг – напрямок, який стає тільки популярнішим. Сучасне суспільство ставиться до такого виду діяльності вельми неоднозначно. Для кого-то коучер – це шарлатан, так як, на їхню думку, він не приносить ніякої користі, а для кого-то такий фахівець допомагає досягти успіху у всіх сферах життя. Тому якщо ви вирішили реалізувати таку бізнес-ідею, як велнес коучинг, ви повинні бути готові і до суворої критики, і до похвали.

Якщо ви хочете стати коучером, ви повинні будете робити наступне:

сприяти професійній реалізації своїх клієнтів;

розвивати і стимулювати людей;

давати поради з найрізноманітніших питань;

допомагати людям у визначенні особистісних цілей;

надавати допомогу на психологічному рівні;

підвищувати ефективність роботи певної людини;

допомагати кар’єрному зростанню клієнта;

акуратно направляти клієнта в потрібне русло;

визначати шляхи досягнення цілей, які були поставлені клієнтом.

Якщо ви готові до всього перерахованого вище, тоді сміливо відкривайте бізнес!

Як налагодити успішний бізнес в сфері коучингу?

Втілити в життя цю бізнес-ідею зможе далеко не кожен. Перш ніж діяти в даному напрямку, вивчіть самі себе.

Визначте, чи володієте ви такими якостями, як стресостійкість, комунікабельність, спостережливість, сміливість, відповідальність, емоційна організованість, креативність і т. п.

Чи боїтеся ви публічних виступів? Не виключено, що вам доведеться проводити тренінги в величезному залі. Ви можете цього не робити, працювати з клієнтом тет-а-тет. Однак все одно ви не повинні боятися людей.

Важливо вміти знаходити контакт з людьми самого різного характеру.

Якщо ви розвинені інтелектуально, тоді вам буде набагато простіше працювати з людьми. Ви повинні бути інформовані в питаннях мистецтва, ЗСЖ, політики, культури та ін.

Ви не повинні лінуватися дізнаватися щось нове, удосконалювати свої знання і навички.

Ви повинні мати щире бажання допомагати людям на тренінгах.

Важливо самому вірити в успіх. Від цього клієнти тільки виграють.

Чи маєте ви активну життєву позицію? Врахуйте, що спілкуючись з вами, клієнт повинен відчувати позитив.

Якщо ви маєте намір налагодити успішний бізнес в сфері коучингу, тоді вам буде потрібно вищу освіту. Воно допоможе вам напрацювати клієнтську базу. До того ж, доведено, що люди більше довіряють тим, хто має вищу освіту. Краще пройти навчання в спеціалізованому навчальному закладі. Вони є в таких великих містах, як Москва, Київ. Також не зайвим виявиться досвід в таких сферах, як політика, психологія, освіта, бізнес, управління, юриспруденція, менеджмент, медицина та ін.

Перш ніж щось робити, обов’язково вирішіть для себе, чи дійсно ви хочете допомагати людям. Не вдасться перетворитися в компетентного фахівця за короткий проміжок часу. Приготуйтеся витратити чимало часу і сил. На добру освіту будуть потрібні гроші. Важливо розуміти, що коучинг – серйозна справа, а не якась розвага.

Чи можна отримати багато, працюючи коучем?

Грамотно реалізувавши бізнес-ідею “велнес коучинг”, ви зможете заробити пристойні гроші. Якщо ваші послуги будуть коштувати 1000 рублів на годину і ви допоможете за місяць 4 клієнтам, витративши на кожного з них 12 годин, то ваш заробіток становитиме 48 000 рублів (1000 * 4 * 12) на місяць.

В даному випадку великі заробітки можливі тільки при наявності достатньої кількості клієнтів. Для цього робіть наступне:

вдавайтеся до самих різних методів реклами (можете, наприклад, поширювати листівки);

будьте активні в соціальних мережах;

ведіть блог;

розробіть особистий інтернет-ресурс;

пропонуйте пробні тренінги;

поширюйте особисті прес-релізи;

попросіть клієнтів рекомендувати вас іншим людям;

пропонуйте свої послуги за допомогою електронної пошти.

Приклавши зусилля, ви зможете в подальшому насолодитися результатом!

Плюси і мінуси бізнесу в сфері коучингу

Велнес коучинг – бізнес-ідея, реалізувавши яку, ви зможете на регулярній основі користуватися масою значущих переваг. Ось лише основні з них.

Ви зможете заробити чималі гроші. Однак майте на увазі: щоб це стало можливим, у вас повинно бути мінімум 5-7 клієнтів в рік.

Коучер – одна з найбільш неординарних професій. Працюючи таким фахівцем, ви точно не будете нудьгувати.

У вас буде можливість дізнаватися багато нових цікавих людей. Не виключено, що у деяких з них ви зможете дізнатися щось нове і важливе для себе.

Ви зможете дати людям знання, якими вони будуть користуватися в побуті, на роботі, в стосунках і у всіх інших сферах життя.

Однак врахуйте, що такий вид бізнесу має і свої недоліки:

труднощі зі створенням дійсно хорошою клієнтської бази;

постійні переживання за людей і за те, щоб вони вдало дозволили всі свої проблеми;

втома від регулярного спілкування.

Разом з тим, якщо підійти до реалізації бізнес-ідеї з усією серйозністю і відповідальністю, то від своєї роботи ви будете отримувати виключно позитивні емоції. Час від часу потрібно відпочивати.

Якщо ви бажаєте налагодити ще якийсь нестандартний бізнес, ознайомтеся з відповідними бізнес-ідеями на нашому сайті. Повірте, тут є чому повчитися!

Починайте заробляти і вдосконалюватися прямо зараз!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.