Як відкрити нігтьову студію

11.05.2017 - 11:11 | Категорія: Мода і краса

Ні для кого не секрет, що вільний час дівчата із задоволенням витрачають на себе. Кожна сучасна дівчина бажає залишатися красивою і доглянутою. Тому в наш час затребувані послуги салонів краси. Особливо відвідуваними є манікюрні кабінети. Висновок очевидний, попит на таку послугу стабільно високий. І так розберемося, що необхідно для відкриття нігтьової студії.

Як відкрити студію нігтьового сервісу з нуля.Ні для кого не секрет, що вільний час дівчата із задоволенням витрачають на себе. Кожна сучасна дівчина бажає залишатися красивою і доглянутою. Тому в наш час затребувані послуги салонів краси. Особливо відвідуваними є манікюрні кабінети. Висновок очевидний, попит на таку послугу стабільно високий. І так розберемося, що необхідно для відкриття нігтьової студії.

Як відкрити студію нігтьового сервісу з нуля.

Будь-який бізнес будуватися з початкового капіталу. На щастя, в наш час через брак необхідної суми можна звернутися в банки. Не варто панічно боятися кредитів, адже навіть криза не зупинить дівчину бути красивою. Саме тому бізнес окупиться і принесе вам бажані дивіденди.

Після рішення фінансової проблеми, приступаємо до не менш важливого кроку – вибір місця. У цьому бізнесі головне вигідне місце розташування, повз якого не зможе пройти жодна дівчина. Кращим варіантом буде центр міста, насичений всілякими бутиками. Не виключено, що після покупок дівчина обов’язково загляне на манікюр.

Що стосується оренди, то розмір оплати залежить від розташування приміщення, параметрів і його внутрішнього стану. Вибирайте площа виходячи з того, що тільки одне робоче місце вимагає як мінімум десять квадратних метрів. Тому для обладнання, наприклад, трехманікюрних місць знадобиться площа не менше тридцяти квадратних метрів. І ще плюс ізольоване підсобне місце.

Після того, як ви вирішили проблеми з приміщенням саме час отримати дозвіл на його використання за призначенням. Врахуйте всі вимоги пожежної інспекції та СЕС. Ні в якому разі, не нехтуйте дрібницями, адже вони можуть зіграти з вами злий жарт.

І так повернемося до благоустрою приміщення. Пам’ятайте, обладнання повинно бути високотехнологічним, і відповідним інтер’єру. Для комфортної роботи придбайте якісний манікюрний стіл, лампу для нарощування і зручні крісла. Закуповуємо всі необхідні приналежності для манікюру – лаки для нігтів, крем для рук, тіпси, акрил та інше.

Безсумнівно, запорукою успіху вашої студії є професійні майстри. Як правило, зарплата майстра це відсоток від виконуваної роботи.

Термін окупності такої студії становить зазвичай від року до півтора. Потім можна буде замислюватися про розширення бізнесу.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.