Лак для нігтів з парфумом

17.09.2016 - 01:46 | Категорія: Мода і краса

Завжди, коли мова заходить про лаку для нігтів, то відразу ж пригадується запах цього косметичного засобу, який приємним не назвеш, а навпаки, він часом просто «збиває» своєю різкістю. Ось, якщо б, лак для нігтів пахнув витонченими ароматами, то його використання приносило більше приємних моментів, а роздратування пішло на другий план. Над цією проблемою задумалися виробники компанії Revlon. Вони розробили лак з парфумерними ароматами Revlon Parfumerie, ніж потіснили звичайні лаки. Тепер будь-яка модниця може зберегти приємний аромат і на нігтях.Завжди, коли мова заходить про лаку для нігтів, то відразу ж пригадується запах цього косметичного засобу, який приємним не назвеш, а навпаки, він часом просто «збиває» своєю різкістю. Ось, якщо б, лак для нігтів пахнув витонченими ароматами, то його використання приносило більше приємних моментів, а роздратування пішло на другий план. Над цією проблемою задумалися виробники компанії Revlon. Вони розробили лак з парфумерними ароматами Revlon Parfumerie, ніж потіснили звичайні лаки. Тепер будь-яка модниця може зберегти приємний аромат і на нігтях.

Оттеночная лінія Revlon Parfumerie складається з 24 відтінків, практично на будь-який смак: від класичного «Бордо» (колір і аромат відповідають марці однойменного вина) до зухвалого і ексцентричного «Лайм і Базилік» (досить своєрідного зеленого кольору). Заявлений виробниками, аромат проявляється після висихання лаку. На нігтях він потримається від одного до трьох днів. Але варто враховувати, що на стійкість аромату важливе вплив надають водні процедури з використанням засобів особистої гігієни та миючі засоби. При нанесенні базового і закріплює покриттів, лак на нігтях буде зберігатися довше, ніж без них. Можна не переживати, що аромат Revlon Parfumerie змішається з запахами допоміжних засобів, але і не буде триматися довше терміну, про який заявленого виробником.

Але у парфумованого лаку є недолік – аромат не поширюється на велику відстань від нігтів, а відчувається, безпосередньо, тільки поблизу, або точніше – впритул. Тому, як звичай «цілувати ручку» більше не існує, а став надбанням минулих років, парфум зможуть відчути тільки найближчі люди, але такий момент буде приємний. Ще один незначний мінус косметичного засобу полягає в тому, що в рідкому стані його запах не дуже відрізняється від запаху звичайного, не поєднаного з парфумом, лаку, він також різкий і неприємний. Виробники зараз працюють над цим нюансом, нам залишається сподіватися, що їм вдасться вирішити цю проблему в недалекому майбутньому.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.