Як розпочати бізнес із Китаєм

03.07.2018 - 13:50 | Категорія: Міжнародний бізнес

Час не стоїть на місці і багато чого змінюється з його плином. Сучасний споживач вже не вважає, що визначення “китайське” і “низькоякісне” це слова-синоніми. На що не глянь – від канцелярського приладдя до ультрасучасних гаджетів-проводиться в Китаї. Але при цьому, ціни продовжують радувати своєю доступністю.

Закономірно виникає питання: чому б не заробити на всьому цьому розмаїтті пропозицій і доступності за ціною? Організувати бізнес з Китаєм в Україні під силу підприємцю будь-якого рівня. І великим оптовикам і посередникам, які збирають замовлення в соціальних мережах – знайдеться місце для кожного і з урахуванням всіх індивідуальних переваг.

Варіантів, як почати бізнес з Китаєм, існує безліч. Якщо в пріоритеті бізнес із мінімальною кількістю вкладень – це посередництво при замовленнях. Так званий дропшіппінг. Хороший цей спосіб тим, що замовлення формується під кожного клієнта, який його чекає, без ризику покладів неліквіду на складі.

Для потенційного покупця ви – продавець, якому він робить замовлення і отримує товар. По факту – отримуєте зароблений відсоток від замовлення, фізично не бачачи товару і не беручи участі в його відправки. Бізнес Китаєм з нуля, буквально. Але, маючи надійних постачальників, таким способом можна не один рік стабільно заробляти.

Відмінний спосіб мінімізувати можливі втрати при формуванні замовлень – пробні партії товарів. У питанні про те, як організувати бізнес з Китаєм, ключовими моментами будуть замовлення потрібного товару в Китаї, його доставка в Україну і реалізація на вітчизняному ринку.

Переконавшись в якості продукції, а заодно і старанності постачальника, обороти можна збільшити. Таким чином нівелюються хвилювання на тему “Вкластися і опинитися в прольоті”, якщо продаж раптом не піде так, як очікувалося. А поєднуючи свої замовлення з іншими вітчизняними підприємцями, можна знизити закупівельну ціну.

Доставка – важливий пункт на шляху до прибутку. Часто вартість самого товару може виявитися нижчою за ціну, необхідної за його доставку. Але це не означає, що від покупки слід відмовитися. Потрібно всього лише підібрати дешевший варіант перевезення фрахту. Приклад тому – збірні перевезення.

Так з чого почати бізнес з Китаєм? З вибору товару, який хочете запропонувати вітчизняному покупцеві. Вивчивши попит і існуюче пропозицію, з урахуванням способу планованої реалізації. Це може бути що завгодно – від товарів широкого споживання до ексклюзиву, абсолютно не представленого на ринку. Пропозиція настільки широка, що потрібно лише вибрати оптимальний.

І вже після того як перші поставки будуть налагоджені. Продажі товарів наберуть стабільності, можна відкривати фірму в Китаї http://makeoffshore.com.ua/jurisdict_38.htm, та збільшувати обсяги товарообігу.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.