Організація бізнесу на товарах із Китаю

30.07.2017 - 23:58 | Категорія: Міжнародний бізнес

Не секрет, що Китай є виробником більшості товарів, які ми використовуємо в повсякденному житті. Від дрібних простих речей до складної електроніки – всі ці товари виробляються в Китаї. При такому розвитку виробництва, природно, кожен хоч раз замислювався над бізнес ідеями пов\’язаними з Китаєм.Не секрет, що Китай є виробником більшості товарів, які ми використовуємо в повсякденному житті. Від дрібних простих речей до складної електроніки – всі ці товари виробляються в Китаї. При такому розвитку виробництва, природно, кожен хоч раз замислювався над бізнес ідеями пов\’язаними з Китаєм.

Найпростіший і нескладний спосіб заробітку, саме заробітку, а не отримання великого прибутку, є посередництво. Посередництво з Китаєм може бути декількох типів: від самостійних закупівель, до високотехнологічного інтернет-посередництва і дропшіпінга.

І якщо в самостійних закупівлі немає нічого складного або нового, про інтернет-посередництва ми напишемо докладно.
Інтернет-посередництво з Китаєм – спосіб швидкого і невеликого заробітку

Весь процес зводиться до простого «купуємо дешево – продаємо дорожче». Це саме спосіб заробітку: для школяра, студента, домогосподарки. Ви зможете заробити собі на зарплату, але на будинок або автомобіль ви навряд чи зберете гроші, хоча … Однак, якщо вам потрібен невелике, але стабільне джерело доходу прямо зараз, це ваш перший спосіб.

Вам необхідний невеликий стартовий капітал, кілька вільних годин і Інтернет. В принципі, це все є у будь-якої самостійної людини. В мережі Інтернет дуже популярна китайська торгова площадка Aliexpress – азіатський Ebay, де «мешкають» сотні тисяч продавців з Китаю, які продають більше 9,5 мільйонів китайських товарів з безкоштовною доставкою по всьому світу. Ось до цього майданчику ми і звернемося в першу чергу, для прикладу (в кінці статті ми наведемо список інших перевірених магазинів Китаю). Аліекспресс ми вибираємо за те, що через неї найбільш безпечно, дешево і швидко можна купити китайські товари не виходячи з дому. Знову ж, майданчик знає російську мову.

Отже. Ваш перший крок – виберіть цікавий товар на Аліекспресс, товар буде один, але продавців буде багато. Тому серед безлічі пропозицій виберіть надійного продавця (з хорошим рейтингом і відгуками, як це зробити буде написано в коментарях). Оплата покупки відбувається популярними платіжними системами Visa і Mastercard, а також за допомогою електронних грошей (Яндекс.Деньги, Webmoney), Qiwi і т.д. в доларах США за курсом Центробанку на момент угоди. І це все, що потрібно зробити на першому кроці, в кінці кроку залишається дочекатися, коли до вас на пошту прийде посилка з товаром і перевірити якість і працездатність товару.

Другий крок – продати куплений товар у себе в місті. Різниця між покупкою в Китаї на Аліекспресс і продажем товару у вас в місті і буде вашим заробітком.

Схема проста і очевидна. Крім деяких моментів, що купувати і як продавати?
Що купувати в Китаї?

Озирніться. Подивіться пропозиції на ринку і в інтернет-оголошеннях. Ви обов\’язково знайдете товар з Китаю, який можна купити на Aliexpress (і будь-якому іншому китайському сайті). І порівняйте ціни. Ви здивуєтеся, дізнавшись, що наприклад популярні телефони Lenovo на Аліекспресс коштують від 30 у.о., а у вас в місті вони ж продаються за ціною від 150 у.о. І подібних телефонів в китайських інтернет-магазинах більше 100 тисяч моделей. А деякі продавці-посередники накручують 2-5 ціни на дуже затребувані моделі, чим ви гірші?

Тому, сміливо вибирайте популярний товар, який ви знаєте або на який буде гарантований попит – це можуть бути предмети побуту (керамічні ножі, кухонні прилади, сортові чаї і т.д.), це, також, може бути електроніка (телефони, планшети, відеореєстратори, зарядні банки, светодоідние стрічки і т. п.), це, ще, можуть бути товари для дітей (іграшки, карго-перенесення для дітей і т. д.), це можуть бути товари з телемагазинів, також, це можуть бути сезонні речі – наприклад, все літо і осінь користуються високим попитом весільні наря и і аксесуари, В Китаї вони дуже дешеві, а у нас продаються за цінами в 10-20 разів вищі від закупівельних.

Загалом, все те, що сподобається вам і чим ви будете користуватися, сподобається і вашим покупцям. Або, попередньо вивчіть сайти з відгуками про товари з Китаю, де ви знайдете дуже цікаві і незвичайні речі, їх також можна купити для наступного перепродажу.

Як продавати? Як і інші продавці-перекупники – дайте оголошення в Інтернеті на популярних сервісах безкоштовних оголошень. Поставте адекватну ціну, яка покриє ваші витрати на покупку товару і дозволить вам трохи заробити. І … чекайте свого покупця. Вітаємо, ви заробили свої перші гроші на бізнесі з Китаю.

Кому продавати? Ваші типові покупці – люди яким потрібно «тут і зараз», вони знають що товар в Китаї коштує набагато дешевше, але їм потрібно терміново купити і вони хочуть перед покупкою подивитися товар. Також, вашими покупцями будуть люди, які не довіряють інтернет-покупок або не знають про них, але чули про товар (реклама, розмови) або які шукають сезонні пропозиції до якогось випадку (наприклад, незвичайні весільні аксесуари, а весілля справа прибуткова) . Вас вони знайдуть, швидше за все, через сервіс безкоштовних оголошень або в міський групі в соціальних мережах.

Ризики, як в будь-якому вигляді заробітку, присутні і тут. Ви можете купити неякісний товар або зіткнетеся з недобросовісним продавцем. Ви можете вибрати дуже популярний товар, який, раптово завезе великий продавець (можливо навіть під своїм брендом) за схемою прямої покупки оптової партії і буде продавати його тут, але по китайській ціні. Ці ризики можна звести до мінімуму, якщо з самого початку не вимагати від цього виду заробітку великих грошей, а перед покупкою вивчити сайти, присвячені покупкам в Китаї. Також намагайтеся не перепродавати товари, які мають дуже велику ціну в Китаї, тут на них дуже обмежений попит. А в інших випадках, ви з успіхом продасте все, що купите в Китаї. Тобто, ризики втратити суму – мінімальні.

Але, найбільший ризик, на жаль, не можна усунути, він не дозволить вам перетворити даний вид заробітку в потокову прибуток – йдеться про митні обмеження. Ви не зможете купити оптову партію, не заплативши митні збори ( «розмитнення»). Ви, також, не зможете купувати постійно один і той же товар, так як, рано чи пізно, на митниці виникне питання, навіщо одній людині так багато однакових речей. Про всі митні дрібниці та нюанси ви можете прочитати на спеціалізованих форумах інтернет-покупців.

Якщо ви хочете вийти на більші об\’єми продажів, вам потрібно вирішувати питання доставки. Доставка вантажів з Китаю тепер не проблема. Компанія УКР-КИТАЙ КОММУНИКЕЙШИН поставляє товари безпосередньо з Китаю, вирішує всі проблеми з розмитненням, супутньої документації, роблячи все можливе, що б замовник отримав в цілості й схоронності свій товар в Україні. При цьому вони стежать, щоб замовлення відповідало заявленим технічним характеристикам і зовнішньому вигляду. Ознайомитись зі всіма тонкощами можна тут http://www.ukr-china.com/uslugi/dostavka-sbornih-gruzov/

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.