Цікаві ідеї для бізнесу з америки які можна застосувати

14.04.2017 - 01:42 | Категорія: Міжнародний бізнес

Дуже багато наших відвідувачів просять, щоб ми написали статтю про бізнес ідеї з Америки, які вже зробили своїх авторів знаменитими і принесли їм великий заробіток. Хотілося б сказати, що менталітет США, економіки особливо, сильно відрізняється від нашої країни і нашої буденності, так що ідеї які ми вам надамо, можуть здатися дурними, смішними і навіть безрозсудними.Дуже багато наших відвідувачів просять, щоб ми написали статтю про бізнес ідеї з Америки, які вже зробили своїх авторів знаменитими і принесли їм великий заробіток. Хотілося б сказати, що менталітет США, економіки особливо, сильно відрізняється від нашої країни і нашої буденності, так що ідеї які ми вам надамо, можуть здатися дурними, смішними і навіть безрозсудними.

США – Сполучені Штати Америки, з\’явилося воно в 1776 році в Північній Америці при об\’єднання 13 британських колоній, зараз в США проживає близько 300 000 000 млн. Чоловік (знаходиться на 3 місці за чисельністю населення в світі). США, одна з найбільших країн в світі і тому має всебічну розвинену економіку. Мають високотехнологічне виробництво, добре досліджені наукові дослідження та й багато іншого.

В Америці бізнес розвивається з самого створення, тому там є багато чого різноманітного, дуже багато нових ідей не тільки вже існуючі. Навіть літні люди (підприємці) дуже часто розглядають нові види бізнесу, які вже створені були за останній час в США і навіть деякі їдуть в Росію щоб втілити їх тут в реальність, за що їм спасибі.

Цікаві бізнес ідеї з Америки.

Зараз ми з вами розглянемо кілька цікавих ідей для бізнесу прямо з Америки. Досить таки коротко, і так почнемо.

Дуже там люблять і обожнюю – це наклейки на квіти. Можна сказати що це досить оригінальна ідея, велика кількість людей набувають квіти, щоб висловити так свою любов, деякі ж просто дарують їх на свята (наприклад на день народження і так далі), а ось квіти на яких є наклейки додають до них вишуканості і шарму . В цьому і полягає бізнес.

– Автомати з продажу напоїв, молока, хліба, продуктів харчування, прийому платежів і так далі. Всі ці автомати у багато разів скорочують час людей на покупках, оренду торгових площ і работніков. Автомати ці, вони працюють цілодобово, люди раді що вони є, ну і само собою радий їх підприємець.

– Магазини кави. У таких бутиків різних сортів кави просто неміряні, так само і аромат свіжозвареної кави, його зазвичай спеціальним чином поширюють на весь торговий зал (павільйон), а там вже далі справа все в техніці.

– Енергетичні напої. Це ті ж самі енергетики. Вони планувалися та й плануються продаватися людям, які дуже багато часу проводять на ногах і ведуть активний спосіб життя. Ідея відразу окупилася і стала дуже успішною і всі підприємці не стали на цьому зупинятися і почали винаходити нові напої, які і до сьогодні часу використовують люди і купити їх можна не тільки в супермаркетах, але і в продуктових магазинах.

– Продаж шоколаду. Ідея це дуже прибуткова і проста, багато хто до цих пір не можуть повірити в її успіх. А творці пасти шоколадної Nutella з нами взагалі не згодні, адже саме цей бізнес приніс їм більше мільйонів доларів.

– Бізнес на наклейках на футболки. Все дуже легко, люди набувають футболки звичайного типу по 10 доларів за штуку, на них наносять або наклеюють різні малюнки, написи, картинки, а після чого вже їх продають більш ніж за 50 доларів за один екземпляр. Так само практикується така річ як, як футболки на замовлення, де вам зможуть зробити футболку з вашим зображенням.

– Продаж наборів для туристів. На вигляд це проста похідна сумка, а всередині є багато місце щоб влаштувати пікнік, упакувати туди тарілочки, сільнички, вилки, стаканчики і так далі. Досить зручно щоб мати таку річ якщо ви любите влаштовувати пікніки.

– Корми дли тварин. Можливо хтось цього не знав, але саме в цій країні були винайдені корми для наших домашніх вихованців. Адже люди вже не замислюються про те що приготувати своєму вихованцеві, а йдуть і купують вже готовий продукт. Ці продукти дуже подобаються домашнім улюбленцем, а так само мають багато позитивних якостей на відміну від домашньої їжі.

– Дизайн нестандартних листівок. В один прекрасний момент Американцям набридло дивитися і бачити звичайне трикутні або квадратні листівки і ось в один із днів з\’явилася мода, так би мовити на нестандартні листівки. А там вже і бізнес відразу придумали з виготовлення та дизайну унікальних листівок.

– Мийка для автомобіля. Миття автомобіля зі шлангів з відром разом, вже дуже давно вийшло з моди і на даний час використовують високотехнологічні прилади.

– Є дуже нова і цікава ідея для бізнесу з Америки, це продаж термодинамічних камінчиків. Це все потрібно для того що б помістити один з таких камінчиків в чай або каву і він протягом довго часу залишатиметься теплою, а не холодним.

У даній статті ми розповіли вам тільки про малу частину бізнес ідей в США, далі ми будемо створювати або нові пости, або до цього посту вже будемо додавати нові ідеї. Про все це ми повідомимо вам в особливому порядку.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.