Реєстрація фірми в чехії – як відкрити бізнес самостійно

11.03.2017 - 09:28 | Категорія: Міжнародний бізнес

Існує кілька варіантів відкриття власного бізнесу в Чехії. Найбільш загальновідома форма діяльності – товариство з обмеженою відповідальністю, що має такими характеристиками: статутний капітал фірми розміром 200 тисяч крон і мінімальний внесок одного засновника бізнесу в розмірі 20 тисяч крон. Крім того, потрібно врахувати 20% – вий податок на прибуток, а також кількість засновників (як правило, 1-50).

Реєстрація фірми в Чехії – інструкція як відкрити бізнес.Існує кілька варіантів відкриття власного бізнесу в Чехії. Найбільш загальновідома форма діяльності – товариство з обмеженою відповідальністю, що має такими характеристиками: статутний капітал фірми розміром 200 тисяч крон і мінімальний внесок одного засновника бізнесу в розмірі 20 тисяч крон. Крім того, потрібно врахувати 20% – вий податок на прибуток, а також кількість засновників (як правило, 1-50).

Реєстрація фірми в Чехії – інструкція як відкрити бізнес.

Розглянемо інформацію про те, як самостійно відкрити бізнес і провести реєстрацію фірми в Чехії по пунктам.

Підготовчий етап реєстрації.

По-перше, слід вибрати назву своєї фірми, а також його директора. По-друге, повинен бути встановлений вид діяльності, в залежності від якого буде виписана певна ліцензія. Потім необхідно розрахувати внесок кожного із засновників і визначити їх склад, а також отримати довіреності від керівників, які не зможуть особисто бути присутнім при підписанні договору.

Установчий договір, на основі якого і буде оформлятися компанія в Чехії, повинен бути виданий як нотаріальна запис. Також в нотаріальному порядку узгоджується заява на реєстрацію фірми в Торговому суді Чехії, заяву директорів і керуючих внесками.

В обов’язковому порядку потрібно і довідка про відсутність судимості з держави, громадянами якої є засновники фірми. Крім того, ця довідка повинна відповідати нормам чеського законодавства, тобто обов’язково переведена на державну мову Чехії і офіційно засвідчена. Для отримання такої довідки потрібно пред’явити паспорт плюс завірену копію свідоцтва про народження. Ці документи також повинні бути переведені.

При підприємницької діяльності засновник фірми зобов’язаний отримати відповідну ліцензію на ведення цієї діяльності.

Види діяльності при веденні бізнесу.

Перший різновид – концесійна. Ліцензування фірми в Чехії в цьому випадку здійснюється самою державою при отриманні дозволів від органів контролю. Другий вид – вільний – характеризується простим порядком отримання ліцензії без залучення відповідальних представництв. Третій вид – професійний, з наявністю представника, що має чеське громадянство, вид на проживання і досвід роботи у зазначеній сфері.

На наступному етапі майбутньому підприємцю слід відкрити рахунок в чеському банку з внесенням туди певної суми грошових коштів. Як уже було відзначено вище, засновник повинен внести 200 тисяч крон капіталу. Поки фірма офіційно не буде зареєстрована на території Чехії, користуватися цим рахунком буде неможливо, а після реєстрації він закривається або переводиться в інший статус.

В кінці потрібно поставити свою відкриту фірму в Чехії на облік в торговий реєстр країни, а потім зареєструвати її в фінансовому управлінні.

Важко переоцінити значимість відкриття бізнесу в Чехії. Крім широких фінансових можливостей, що відкриваються перед підприємцем, Чехія дозволяє отримати візу з дозволом на проживання тривалістю в два роки, а також право її продовження для кожного члена сім’ї.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.