Нові прибуткові бізнес ідеї з америки

06.01.2017 - 14:23 | Категорія: Міжнародний бізнес

Найцікавіша тема на нашому сайті – це пошук цінних ідей бізнесу з Америки. Інформація про те, як знайти ідею, а також інші найцікавіші факти будуть представлені нижче. США – країна підприємців (це загальновідомий факт), на відміну від Китаю – країни процвітаючої торгівлі і від Німеччини, яка вважається промисловою країною. Дана інформація грунтується на рівні розвитку економіки цих країн і на різних дослідженнях.Найцікавіша тема на нашому сайті – це пошук цінних ідей бізнесу з Америки. Інформація про те, як знайти ідею, а також інші найцікавіші факти будуть представлені нижче. США – країна підприємців (це загальновідомий факт), на відміну від Китаю – країни процвітаючої торгівлі і від Німеччини, яка вважається промисловою країною. Дана інформація грунтується на рівні розвитку економіки цих країн і на різних дослідженнях.

Америка постійно була і залишається джерелом оригінальних бізнес-ідей, а також інноваційних проектів, що розвивають унікальні напрямки. Багато подібних напрямку не витримують конкуренцію в Росії і країнах Співдружності Незалежних Держав. Хоча, насправді, не важливо, де з’явилася ідея – в США або в іншій країні – в будь-якому випадку унікальність ідеї дає її власнику право кардинально змінити своє життя.

Найцікавіші і прибуткові бізнес-ідеї з Америки.

Одним з першовідкривачів в цьому плані вважається Бред Хьюз (США), володар 5,3 мільярдів доларів, бізнес якого почався з того, що він встановив звичайні камери схову на автобанах. Тоді оригінальність і простота бізнес-проекту могла принести чималий прибуток, незважаючи на те, що це вважалося малим бізнесом.

Новіші американські ідеї являє Ральф Лаурен зі статком 5 мільярдів доларів, який уособлює собою власне весь малий бізнес США. Він почав свою справу з того, що придумав наклеювати на футболки наклейки з ярликами коні, і це в підсумку виявилося надприбутковим справою.

Третє місце в нашому списку по праву займає Джефф Бізос, капітал якого становить 4,4 мільярда доларів. Ідеї ??підприємця стосувалися виключно сфери інтернету, а результатом роботи став магазин Amason. com, який знаком сьогодні всім інтернет-користувачам. Ідея Дж. Бізоса дуже вчасно опинилася на ринку, так як він (ринок) в цей час стрімко розвивався, в зв’язку з цим те, що могло б залишитися всього лише ідеєю – принесло підприємцю не тільки величезні статки, а й неймовірну популярність.

Далі за списком слід Тай Уорнер – ще один яскравий представник успішного малого бізнесу в Америці, стан якого оцінюється в 4,5 мільярда доларів. І на цей раз: все геніальне – просто. Він почав виробництво м’яких іграшок – ведмежат, які відрізнялися за іменами. Виробляв Т. Уорнер ведмедиків невеликими партіями, що змусило покупців негайно почати колекціонувати ці іграшки. І це – все, успіх цієї справи був забезпечений!

Перераховані вище приклади дуже яскраво показують, що ідея насправді повинна бути дуже проста, але оригінальна, при цьому не потрібно великих фінансових вливань на початковому етапі розвитку, а ось прибуток в результаті оцінюється по максимуму.

Таким чином, можна ще раз відзначити загальновідомий факт: в Америці набагато простіше оригінальні ідеї (поряд з уміннями навичками) втілюються в прибутковому бізнесі. До того ж, американці не бояться (на відміну від росіян) виглядати нерозумно в зв’язку з простотою початкової ідеї.

У зв’язку з цим якщо перед вами стоїть вибір конкретної ідеї для розвитку бізнесу, то з американських ідей 2013-2014 років можна виділити для себе щось цікаве, так як подібний ідей в Америці безліч. На початковому етапі цього буде цілком достатньо, при цьому потрібно не просто відмовлятися від будь-яких ідей, які здаються занадто простими або дурними, а подумати і уявити подібний бізнес в своєму власному регіоні проживання. Висновки можна робити тільки після цього.

Так, де ж нам – росіянам – можна знайти такі ідеї? І відповідь напрошується сам собою: американські ідеї можуть бути тільки в Америці, тобто на американських сайтах з бізнес-ідеями. Хоча, природно, подібні ідеї зустрічаються і на просторах російських інтернет-ресурсів, де якраз і розповідається про бізнес в Америці. Однак, необхідно враховувати той факт, що перед тим, як потрапити на російські сайти, інформація зазнає значних змін (цензура, редагування і т. п.). В результаті основна маса таких ідей просто зникає, в зв’язку з цим новітня інформація з Америки обов’язково буде вами знайдена саме на американських інформаційних сайтах.

Невелика хитрість американців в цьому плані полягає в тому, що вся подібна інформація викладена у вигляді дуже короткою характеристика самої бізнес-ідеї, а ось докладні пояснення і будь-які особливості розвитку, ведення або технології бізнесу відсутні. Тому всю решту більш детальну інформацію необхідно буде знаходити на інших сайтах або (що теж можливо) осягати самостійно.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.