Як відкрити пивну

15.06.2017 - 18:42 | Категорія: Їжа та напої

За останній час кількість людей усвідомило, що пиво набагато більш приємніше пити в упорядкованих пивних, ніж у дворах. Щоб відкрити пивну, яка в подальшому повинна мати успіх, необхідно продумати не обходимо концепцію: підібрати відповідне приміщення, облаштувати інтер’єр багато іншого.За останній час кількість людей усвідомило, що пиво набагато більш приємніше пити в упорядкованих пивних, ніж у дворах. Щоб відкрити пивну, яка в подальшому повинна мати успіх, необхідно продумати не обходимо концепцію: підібрати відповідне приміщення, облаштувати інтер’єр багато іншого.

Як відкрити пивну з нуля.

Перш ніж відкривати пивну, варто пройтися по закладах своїх майбутніх конкурентів і провести аналіз, яких помилок припустилися ваші конкуренти, що б самим не робити їх.

Зверніть увагу на те, що споживання пива давно вийшло за звичайні рамки посиденьок з друзями. У нинішній час пиво п’ють все. Перш ніж відкривати пивну ретельно подумайте для яких відвідувачів ви відкриваєте пивну. Після того як ви визначилися вам набагато легше буде визначитися з місцем майбутнього бізнесу: можна відкрити недорогий ларьок, а можна елітний паб, від місця, де ви вирішили відкрити пивну, залежить і асортимент продукції, наприклад в елітному пабі немає місця звичайному дешевому пиву, яке можна купити в будь-наметі на вулиці.

Відкриття пивної мало чим відрізняється від відкриття звичайного кафе: ви входите як ІП (індивідуальний підприємець) підшукуєте і орендуєте потрібне вам приміщення, отримуєте всю необхідну документацію, робите якісний ремонт приміщення, налагоджуєте зв’язку з постачальниками необхідної продукції та обладнання, набираєте персонал. Відмінною ідеєю організувати в самій пивний цех пивоваріння такий хід буде користуватися величезною популярністю, тому що більшість людей вважають за краще свіжозварене пиво.

Відкриваючи пивну, не забудьте про рекламу, відмінна реклама приверне велику кількість відвідувачів у ваш заклад. Так само залучати клієнтів в пивну можна за допомогою яскрава вивіска, написи на асфальті (вельми дешевий і популярний вид реклами), так само можна поширювати листівки, рекламувати в соціальних мережах.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, що власну концепцію майбутньої пивний, ви можете купити готове приміщення вже існуючої пивний, це як правило приведуть до малих витрат на рекламу і залучення клієнтів і ви відкриєте вже знайоме покупцем.

Як відкрити пивну з нуля.

Пиво останнім часом знаходить величезну увагу серед населення, тому відкрити пивну в наш час – це досить успішний бізнес.

Пивна або пивний кіоск передбачає таку правову форму як ІП (індивідуальний підприємець), оскільки основними споживачами продукції є фізичні особи.

Спочатку, приступаючи до такого бізнесу, необхідно проаналізувати фінансовий стан, скласти приблизний бізнес-план, після зареєструватися у всіх інстанціях відповідно до вимог і положень. Відкрити пивну можна тільки при наявності дозволу спеціальних органів – це муніципалітет, висновки СЕС, укладення державного пожежного нагляду. Після визначитеся з місцем розташування пивний, важливо враховувати те, щоб пивна не володіємо поблизу с навчальними закладами. При цьому повинно бути відповідне приміщення. Це може бути приміщення, що має окремий вхід, або торгова площа, орендована в супермаркеті або великому продуктовому магазині, або ж власний ларьок. Найбільш вигідний і оптимальний за витратами це відкриття власного пивного ларька. Останнім часом популярним стало живе пиво, яке продається на розлив, тому імовірно пивна повинна працювати цілодобово.

Важливим в роботі пивний і прибутковості є підбір персоналу. Персонал повинен бути адекватним, охайним і сумлінним і обов’язково мати санітарну книжку. Якщо всі організаційні заходи дотримані, необхідно провести рекламну кампанію, яка дозволить залучити відвідувачів. Поліпшити роботу пивної можна шляхом розширення асортименту супутніми товарами, крім самого пива можуть бути запропоновані риба, горішки, чіпси та ін.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.