Як відкрити піцерію

19.03.2017 - 21:07 | Категорія: Їжа та напої

Продаж та виготовлення піци можна з легкістю назвати вигідним бізнесом, просто собівартість піци готової набагато нижче кінцевої ціни цього продукту для покупця. Крім цього, піца затребувана дуже. Почати краще з вибору формату майбутнього закладу. У цьому вам допоможуть маркетингові дослідження, Для їх проведення вам варто найняти фахівців, ну або спробувати самостійно все зробити. Продумайте, де ви збираєтеся відкрити свою піцерію, якої якості вона буде проводитися і хто буде вашою цільовою аудиторією.Продаж та виготовлення піци можна з легкістю назвати вигідним бізнесом, просто собівартість піци готової набагато нижче кінцевої ціни цього продукту для покупця. Крім цього, піца затребувана дуже. Почати краще з вибору формату майбутнього закладу. У цьому вам допоможуть маркетингові дослідження, Для їх проведення вам варто найняти фахівців, ну або спробувати самостійно все зробити. Продумайте, де ви збираєтеся відкрити свою піцерію, якої якості вона буде проводитися і хто буде вашою цільовою аудиторією.

Всі піцерії можна розділити на 2 категорії: піцерії і тратторії.

Тратторія – за своєю суттю це італійський ресторан, як слід з цінами набагато вище середнього. Піца в тратторії виготовляється за рецептами італійським, крім того, потрібно доповнити меню та іншими стравами італійськими.

Піцерія – це більш поширений формат закладів, де відвідувачі купують собі піцу, при цьому піца може бути абсолютно різна.

Як відкрити піцерію: необхідне обладнання.

Тут все так само, театр починається з вішалки, а піца починається з тестової основи. Для того щоб приготувати тесту вам потрібно буде придбати борошнопросіювач (обладнання для просіювання борошна) і тістоміс – обладнання для розмішування тіста, так само можна його і не набувати і виконувати цю роботу вручну. Але якщо ваш заклад робить більше 200 готових піц в день, то потрібен буде тестоделитель – пристрій, що формує диск основи.

Піца – прес робить основу піци, дане обладнання застосовується в таки закладах, де не передбачено формування основи вручну. Тісторозкатка – це не дуже поширене обладнання для виготовлення основи піци, і вимагає певних навичок працівника.

Так само для того щоб виготовляти піцу знадобиться спеціальний Піцерійний стіл, в ньому буде зручно зберігати інгредієнти начинки і робити (збірку) піци перед подачею на випічку.

Пічки для виготовлення піци є 2-ух видів: конвеєрні і подові. Конвеєрні печі не вимагають нереального професіоналізму кухаря, крім цього вони є універсальними: крім піци в цих печах можна готувати різноманітні закуски і страви. Подові печі краще в тому що коштують набагато менше, так само для виготовлення якісної піци потрібен професіоналізм працівників.

Крім обладнання які ми перерахували вище потрібні так само холодильники, мийні ванни, робочі столи і так далі.

Персонал: як відкрити піцерію і не помилитися у виборі.

Кількість працівників залежить від розміру піцерії і кількості реалізованої піци. Для щоденного обслуговування піцерії потрібні кухарі та продавці (офіціанти), прибиральники, мийники посуду, якщо заклад дуже популярне, то швидше за все вам потрібні будуть і касири, гардеробники і адміністратори.

Що стосується підбору персоналу, досить таки частенько ресторани запрошують до себе на роботу зарубіжних кухарів, і іноді навіть обслуговуючий персонал. Але наші працівники з Росії практично, ні в чому не поступаються їм. Щодо кваліфікації обслуговуючого персоналу для роботи в піцерії, їх потрібно підбирати в розрахунку на середній клас відвідувачів, на дітей сімей і так далі, так само можна брати на роботу людей які не мають спеціальної освіти, і навчати їх уже в самій піцерії всьому.

Не забувайте про доставку піци, це досить таки прибуткова справа і в наші дні часто відкривають його в окремий напрямок бізнесу. Для того щоб відкрити доставку піци вам потрібен буде кур’єр і автомобіль. Найкраще буде якщо наймати на роботу кур’єра, людини з власним авто.

З чого будемо готувати? Як відкрити піцерію і правильно вибрати сировину.

Готувати піцу можна імпортних і вітчизняних продуктів. Багато закладів комбінують ці варіанти, так як піца, яка зроблена з італійських продуктів, часто має велику собівартість. Базова піца – дріжджове тісто, оливкова олія, томатний соус і сир. Все інше – це начинки, і все буде залежати від фантазії кухаря і кваліфікації, ну і природно від бажання самого клієнта. Буває і таке що заклади, які готують піци, пропонують своїм клієнтам власні рецепти. Асортимент піцерії повинен бути від 5 до 15 видів піци. Так само не варто забувати, що великий попит піца користується, коли холодну пору року, влітку не багато падає попит на це блюдо.

Крім того що ми розповіли вам вище, для відкриття піцерії потрібні правильні рекламні дії, розробити фірмовий стиль та інші атрибути, все це потрібно для досягнення успіху в бізнесі.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.