Виробництво батончиків мюслі

23.10.2016 - 03:23 | Категорія: Їжа та напої

На ринок вийшло нове покоління функціональних продуктів харчування – батончики мюслі. Вони відмінно вписуються в щоденний раціон харчування, є багатим джерелом вітамінів і мінералів. Вже давно доведено, що запорука гарної фігури і міцного здоров’я – це правильне харчування. Але людина нашого часу постійно зайнятий і це правильне харчування дуже складно багатьом вписати в свій і до того перевантажений день, і ми вибираємо перекушування фаст-фудом замість здорової їжі. Але тепер з’явилися батончики мюслі, які відмінно можуть замінити перекус на бігу. Батончики легко можна взяти з собою, так як вони дуже компактні.

Історія популярності.На ринок вийшло нове покоління функціональних продуктів харчування – батончики мюслі. Вони відмінно вписуються в щоденний раціон харчування, є багатим джерелом вітамінів і мінералів. Вже давно доведено, що запорука гарної фігури і міцного здоров’я – це правильне харчування. Але людина нашого часу постійно зайнятий і це правильне харчування дуже складно багатьом вписати в свій і до того перевантажений день, і ми вибираємо перекушування фаст-фудом замість здорової їжі. Але тепер з’явилися батончики мюслі, які відмінно можуть замінити перекус на бігу. Батончики легко можна взяти з собою, так як вони дуже компактні.

Історія популярності.

Батончики компании Bio Food Lab (Основатель — Елена Шифрина) показали нам, что не обязательно придерживаться при производстве классической рецептуры и можно спокойно отказаться от добавления злаков. Take a Bite — батончики, которые помимо своих полезных свойств являются еще и диетическими, благодаря их особому составу, включающему в себя лишь орехи и сухофрукты.

Польза батончиков мюсли.

Батончики допомагають стежити за вагою, насичують організм вітаміном Е, магній, кальцій, калій, вітаміни групи В, залізом і при цьому даний продукт досить-таки поживний і не містить шкідливого холестерину. Батончики покращують роботу кишечника, допомагають виводити з організму шлаки і токсини, а харчове волокно, що міститься в них, сприяє розвитку корисних бактерій в травному тракті.

Батончики ідеально підходять для людей, які звикли харчуватися продуктами натурального походження, худнуть за допомогою мюслі, ведуть спортивний спосіб життя, відчувають нестачу вітамінів або ж просто для тих, хто бажає утамувати відчуття голоду смачним і корисним продуктом. Батончики відмінно підходять для вживання в їжу практично з будь-якими напоями.

Основні компоненти батончиків мюслі:

* пластівці

* горіхи

* насіння

* родзинки

астрологически

* чорнослив

* Chernoplodnaya Горобина

* цукати

* мінерали

* Корисні кислоти

* клітковина

* licetin

* вітаміни

Такий вид бізнесу як виробництво батончиків мюслі є досить рентабельним, так як цей продукт зумів завоювати любов споживача завдяки своїм корисним властивостям і реалізувати батончики не складе ніяких труднощів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.