Бизнес-план блинной

26.08.2016 - 09:57 | Категорія: Їжа та напої

Млинці, млинчики! Відразу уявляєш їх – рум’яних, тоненьких або товстіший, з начинкою або без неї. Це улюблене блюдо росіян і всіх слов’ян. Однак, сучасний ритм життя не дає в потоці суєти навіть вдома ними часто займатися, так як справа ця клопітка і забирає багато часу. Млинці, млинчики! Відразу уявляєш їх – рум’яних, тоненьких або товстіший, з начинкою або без неї. Це улюблене блюдо росіян і всіх слов’ян. Однак, сучасний ритм життя не дає в потоці суєти навіть вдома ними часто займатися, так як справа ця клопітка і забирає багато часу.

При великому ринку підприємств громадського харчування, сервісів по випічці млинців не так вже й багато, а шкода, адже це візитна картка національної кухні.

Але якщо сміливці знайдуться і зважаться на оформлення млинцевій як бізнесу, повинні знати, що підприємство створюється в першу чергу для швидкого і якісного обслуговування клієнтів, які вважають за краще в раціоні елементи меню домашньої кухні.

Даний матеріал підготовлений в якості прикладу, як відкрити млинцеву. Дано економічні її обґрунтування та юридичні тонкощі, що стосуються підприємств громадського харчування.

Отже, рішення прийнято – проект на початку шляху. Оформити його необхідно ІП, зі спрощеною системою оподаткування. І підготувати детальний бізнес план – інструмент для ведення бізнесу та отримання прибутку з нього.

Бізнес план для відкриття млинцевій.

Підприємство, з спрямованістю роботи на випікання млинців, має відповідати вимогам різних інстанцій. Для цього заводяться журнали по виконанню норм і вимог:

виконання санітарних правил, згідно з нормативами підприємств громадського харчування,

знання рецептури і умов зберігання продуктів,

виконання медико-біологічних вимог і санітарних норм сировини,

знання і виконання правил профілактики пожежі,

виконання правил електробезпеки,

забезпечення безпеки навколишнього середовища та екології,

журнал з техніки безпеки співробітників,

журнал обліку проходження медогляду персоналом.

Приміщення.

Сфера громадського харчування на ринку має широку мережу, але млинцевих серед них не так і багато. Проте, розташовувати млинцеву поруч зі столовою недоцільно.

Блинную краще розташувати на більш нейтральній території в жвавих місцях, зручною для користування, як городян, так і приїжджих (ринкові і вокзальні площі, широкомасштабні траси, парки). У цьому випадку, кафе краще розташувати в окремому приміщенні площею в межах 150 кв. м. Добре прикрасити яскравою вивіскою із запрошенням «зайти на млинці».

Необхідне обладнання для борошна.

Для безперебійної роботи млинцевій, кафе повинно себе забезпечити обов’язковим обладнанням для виготовлення страв:

форми для випікання млинців,

охолоджуваний прилавок для зберігання підготовчих інгредієнтів,

морозильні та холодильні шафи,

кавоварки, кип’ятильники,

меблі з нержавійки – мийні ванни, робочі столи і полиці,

інвентар для кухні – посуд для сервірування столу, столові прилади,

меблі для відвідувачів – столи, стільці, крісла.

Персонал.

Кадровий склад: 14 осіб на невелике млинцеве кафе.

З них:

старший менеджер – 1 людина,

старші кухарі – 2 людини,

помічники кухарів – 6 осіб,

офіціанти – 5 осіб.

Фонд заробітної плати розподіляється за певною схемою:

Кафе працює в дві зміни в часовому вимірі – 13 годин (з 10 до 23), де має виконувати роботу рівну кількість співробітників.

Техніко-економічне обґрунтування проекту.

На момент відкриття підприємства з метою уникнення збитків багато борошна продукції виготовляти недоцільно і додатковий асортимент теж робити невеликий. Зараз все націлене на рекламу свого бізнесу і залучення клієнтів.

З додатком клієнтів можна збільшити асортимент млинців і добавок до них. Поступово асортимент можна довести до 25 видів.

Добре котирують фірмові страви – відвідувачі з задоволенням ходять в такі підприємства громадського харчування.

Існує велика кількість рецептів млинців, які користуються попитом. Наприклад, млинці ситні з печінкою, сиром, куркою, грибами. Або такий рецепт – млинці солодкі (з фруктами, шоколадом, сиром з родзинками, варенням або джемом). І багато інших рецептів з численними начинками і без них.

Можна до млинців з солоною начинкою в меню додавати салати, перші страви, різні десерти і напої. Добре додавати також фреш і газовані води.

Фінанси.

Витрати на відкриття підприємства:

витрата на ремонт приміщення обійдеться в 400 тис. рублів,

закупівля обладнання – 500 тис. рублів,

закупівля продуктів на відкриття кафе – 200 тис. рублів,

витрати на рекламу, початкові – 50 тис. рублів,

оплата оренди за місяць – 90 тис. рублів

Разом: 1.2 млн. Рублів

Щомісячні витрати:

оплата оренди – 90 тис. рублів,

закупівля продуктів -200 тис. рублів,

оплата комунальних послуг та оформлення різних договорів – 50 тис. рублів,

різні фінансові витрати – 250 тис. рублів.

Разом: 600 тисяч рублів.

Потенційні доходи:

При прохідності за зміну 200 чоловік відвідувачів і середньому чеку на одну людину від 250 рублів, денна виручка становитиме приблизно 50 тис. Рублів, але кожен день так бути не може, тому, середній дохід потрібно брати в два рази менше на вихід, в такому випадку за місяць виручка складе 750 тис. рублів.

Висновок.

З урахуванням витрат на утримання кафе, сплати податків, чистий прибуток в місяць становитиме 120 тис. Рублів. Таким чином, витрати на кафе окупляться в межах року.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.