Хліб з малюнком на зрізі – творча бізнес-ідея, яка завжди буде приносити чималі гроші!

18.05.2018 - 04:56 | Категорія: Їжа та напої

Хліб з малюнком на зрізі – смачна бізнес-ідея, для реалізації якої потрібно фантазія і трохи грошей. У чому полягають переваги та недоліки цього виду бізнесу? Скільки можна заробити на такий бізнес-ідеї і що необхідно для її реалізації?

Чим унікальний бізнес по створенню хліба з малюнком?

Хлібопекарська сфера займає лідируюче місце в харчовій промисловості. Хліб – один з найбільш затребуваних продуктів харчування. Його щодня купує величезну кількість людей. Останнім часом увагу інтерес покупців прикував до себе хліб, на зрізі якого є малюнок. Цей незвичайний продукт любимо і дітьми, і дорослими.

Незважаючи на те, що великі компанії займають велику частку хлібного ринку, у міні-пекарні теж є всі шанси на успіх. Ви можете відкрити такий заклад і пропонувати покупцям свіжоспечений хліб з малюнком.

Грамотно організований бізнес з випікання хліба з малюнком на зрізі обов’язково буде процвітати. Важливо лише знати деякі секрети пекарського справи.

Для виготовлення хліба з малюнком на зрізі можна використовувати пшеничну, вівсяну, кукурудзяну, ячмінну, рисову, житнє борошно.

Необхідно використовувати тільки очищену воду. У теплу пору року її температура повинна становити 25 градусів, в холодну – 28.

Застосовуйте виключно свіжі, живі дріжджі.

Тісто краще вимішувати спеціальним міксером. Це і простіше, і швидше.

Воду слід додавати в тісто потроху.

Тісто необхідно залишати в теплому місці і накривати тканиною.

Якщо тісто клеїться до рук, значить, воно ще не готове до випічки. Потрібно дочекатися готовності і тільки потім випікати (після натискання пальцем на тісто воно має вставати на місце).

До випікання тісто потрібно зберігати в приміщенні, в якому немає протягів.

Для випічки хліба варто використовувати спеціальні алюмінієві формочки.

Готовий до вживання хліб видає приглушений звук. Щоб почути його, потрібно просто постукати по булці.

Хліб краще зберігати в спеціальних паперових пакетах. Важливо розмістити його в приміщенні з нормальним рівнем вологості.

Хліб з малюнком на зрізі – парадоксальна бізнес-ідея. Її особливість полягає в тому, що можна не мати дорогого устаткування і найкращих інгредієнтів і при цьому бути набагато успішніше конкурентів. Чому так може статися? Все дуже просто: в хлібі сучасні покупці цінують ніжний смак, приємний аромат, акуратні форми і незвичайний зовнішній вигляд. Якщо ви зможете це запропонувати, то успіх неминучий – до вас будуть вибудовуватися кілометрові черги. Але може вийти навпаки: ви витратите дуже багато грошей, але солідного прибутку так і не отримаєте. Підійдіть до справи з душею – і у вас неодмінно все вийде!

Що потрібно для початку бізнесу з випікання хліба?

Щоб бізнес з випікання хлібобулочних виробів з малюнком на зрізі виявився успішним, доведеться проявити працьовитість. Тільки працьовита людина зможе постійно випікати багато хліба. Разом з тим можна просто найняти працівників. На початку шляху вам цілком вистачить двох пекарів. Також необхідно буде запросити технологів, які встановлять і запустять обладнання. Ще знадобляться бухгалтер, менеджер зі збуту і водій.

Для початку слід підібрати відповідне приміщення. Найкраще, якщо це буде точка з великою прохідністю людей, розташована, наприклад, в густонаселеному спальному районі, біля аеропорту, вокзалу, метро.

Коли ви підберете приміщення, доведеться отримати санітарно-епідеміологічний висновок на виробництво. Без нього працювати чесно не вдасться. Ще необхідно буде отримати дозволи екологічної та пожежної інспекцій. Але перш за все встаньте на облік як ІП, а також зареєструйте касовий апарат в податковій інспекції.

Закупити все необхідне обладнання. Будуть потрібні спеціальні формочки, які дозволяють створювати цікавий хліб. Ще знадобляться конвекційна піч, теплова вітрина, тістомісильна машина і транспорт, на якому можна буде доставляти продукцію прямо додому до покупців.

Після необхідно закупити сировину: дріжджі, борошно, харчові барвники, цукор, сіль, молоко, воду, масло, смакові добавки та ін. Краще зробити оптову закупівлю у виробників. Це набагато вигідніше. Звертайтеся до виробників, які зарекомендували себе виключно з позитивного боку. Обов’язково укладайте офіційні договори з ними.

Для початку ви можете уявити покупцям 5-6 видів хліба з малюнком на зрізі. Згодом, коли ви зрозумієте, хто є вашим основним клієнтом, можете почати пропонувати новинки. Не виключено, що від покупців будуть надходити такі пропозиції, як виготовити хліб, який нагадує, наприклад, кавун. Обов’язково прислухайтеся до прохань своїх клієнтів.

Чи вдасться заробити великі гроші на випічці хліба з малюнком?

На випіканні нестандартних хлібобулочних виробів можна заробити чималі гроші. Чим більше ви приготуєте і продасте смачного хліба з малюнком, тим вище виявляться ваші доходи. При цьому потрібно враховувати, що вартість готової продукції буде на порядок вище, ніж в разі продажу звичайного хліба. Пов’язано це не тільки з тим, що такий хліб – це штучний товар. Виробництво випічки з малюнком вимагає більш серйозних витрат. Зокрема, для формування малюнка на зрізі необхідно готувати тісто особливим способом, формуючи потрібний малюнок. Для цього буде потрібно найняти окремого спеціаліста, якому не чужа любов до художніх експериментів. Якщо собівартість однієї булки звичайного домашнього хліба становить близько 20 рублів, а продають такий хліб в невеликих магазинчиках по 70-80 рублів, то на одну булку хліба з малюнком на зрізі ви сміливо можете встановити ціну в 120 рублів (20 рублів – собівартість інгредієнтів і близько 40 рублів – на оплату праці персоналу, решта – прибуток). Припустимо, що за місяць вам вдасться продати 300 шт. Виходить, що ваш дохід складе 36000 (120 * 300) рублів на місяць.

Плюси і мінуси бізнесу по випічці хліба з малюнком

Хліб з малюнком на зрізі – бізнес-ідея, яка має чимало переваг. Ось найбільш значимі з них.

Ви зможете пропонувати покупцям унікальний продукт. Звичайно, можна скопіювати чиюсь ідею і втілити її в життя, проте краще придумати хліб зі своїм неповторним малюнком.

Можна створювати хлібобулочні вироби для різних груп населення. Дітям найбільше сподобається солодкий хліб з малюнками, а дорослим варто запропонувати корисний бездріжджовий продукт.

Невисокий рівень конкуренції. Якщо ви будете продавати хліб, приготовлений зі свіжих продуктів, то неодмінно знайдете популярність серед покупців.

Хліб з малюнком з’явився на ринку порівняно недавно. Однак він дуже швидко завойовує популярність. Це говорить про те, що з року в рік ваш бізнес буде набирати обертів.

Що стосується мінусів, то він один: вкрай важко організувати пекарню в умовах квартири. Якщо ви розраховуєте на пристойний дохід, то вам доведеться орендувати приміщення.

Якщо вас цікавить захоплюючі бізнес-ідеї, пов’язані з їжею, тоді вам напевно сподобається бізнес з продажу корн-догів . Дізнайтеся про нього більше на нашому сайті.

Сміливо пробуйте щось нове і неординарне!

Хліб з малюнком на зрізі – це одна з тих бізнес-ідей, яка ще ніким не реалізована в великих масштабах. Ви можете стати першим. Головне – нічого не бійтеся і вірте в свої сили.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.