Фігурки з марципану – солодкий бізнес з регулярними доходами!

16.03.2018 - 16:22 | Категорія: Їжа та напої

Дні народження і важливі свята трапляються у людей регулярно. Фігурки з марципану – це саме та бізнес-ідея, яка допоможе вам систематично отримувати чималий дохід. При цьому ви будете створювати красиві і неординарні солодощі. З цієї статті ви дізнаєтеся важливу інформацію, яка стосується того, як вести даний вид бізнесу. Також ви дізнаєтеся, чому варто зробити вибір на користь цієї справи, які його головні особливості, переваги і недоліки.

Чим особливий бізнес з виготовлення марципанових фігурок?

Якщо ви творча натура, то крім своїх творчих навичок можете реалізувати і ділові якості. Не виключено, що ви станете відомі на весь світ. Фігурки з марципану придумані вже досить давно. Однак в нашій країні вони стали затребувані порівняно недавно. Така особлива солодкість неминуче заслуговує на увагу кожного покупця, який не позбавлений відчуття прекрасного.

Марципан – хороша пластична маса, яка має насичений аромат мигдалю і незрівняний смак цього плоду. За кольором вона ніжно-молочна, дуже легко піддається ліпленню. Методика ліплення з марципану подібна ліплення з пластиліну. Для приготування марципанової маси вам будуть потрібні яєчні білки, цукрова пудра, вода, подрібнений мигдаль, мигдальна есенція, какао-порошок. Знайте, що одна фігурка з марципану містить в собі добову норму вітаміну Е. Це говорить про те, що ви зможете пропонувати людям не тільки красиві, але і корисні частування. Турботливі мами оцінять це особливо високо.

Зберігати марципанову масу можна від 1-го до 2-х місяців. Її необхідно звернути в целофан і покласти в морозилку або холодильник. При цьому якість маси анітрохи не погіршиться. Перед вживанням її треба потримати при кімнатній температурі і трохи розім’яти. Марципанова маса досить швидко засихає, з цієї причини не забувайте накривати її вологою серветкою або кулінарною плівкою. Завдяки тривалому терміну зберігання вам вдасться раціонально витрачати кошти.

З марципанової маси можна ліпити різні фігурки: смішні або красиві, яскраво розфарбовані харчовими барвниками або білосніжні. Можна створити фігурки тварин, птахів, людей, комах. Тут все обмежується тільки вашою фантазією і нічим більше. Такі фігурки можуть бути використані для прикраси тортів найрізноманітніших розмірів. При бажанні ви можете покривати марципанової масою торт або використовувати її для приготування начинки.

Як почати бізнес на марципанів?

Якщо ви володієте основними вміннями по частині кулінарії і ще в дитячому садку добре ліпили з пластиліну, то сміливо починайте реалізовувати цю бізнес-ідею. Вам необхідно буде купити наступне.

Мигдаль. Краще купувати цілі плоди і самостійно їх подрібнювати. Знайте, що недобросовісні продавці можуть пропонувати під виглядом мигдальної крихти дешевший і низькоякісний продукт.

Яйця. Завжди купуйте свіжі яйця. Якщо виникне потреба у великих обсягах, то купуйте даний продукт оптом. Це дозволить вам непогано заощадити.

Цукор, какао-порошок, мигдальна есенція. Їх краще купити оптом. Головне – не забувайте про те, що не можна зберігати цукор у вологому середовищі.

Харчовий барвник. Купуйте виключно сертифіковану продукцію. Це дозволить вам бути впевненими в тому, що ви пропонуєте своїм клієнтам безпечні фігурки. Це особливо актуально, якщо ви створюєте вироби для дітей.

Пергаментний папір, глибока тарілка, каструля, деко, друшляк.

Як тільки ви все закупили, приступайте до готування. Обов’язково фотографуйте те, що створюєте. Згодом ви зможете зробити гарне портфоліо, створити свій власний інтернет-ресурс. До того ж фотографії стануть відмінним нагадуванням про те, з чого все починалося. Вашими першими клієнтами можуть стати друзі. Почастуєте їх власноруч створеними фігурками на те або інше свято. Не виключено, що саме їхня думка допоможе вам відкинути всі сумніви і почати втілювати бізнес-ідею в життя.

Скільки вдасться заробити на фігурках?

Фігурки з марципану – бізнес, який допоможе заробити будь-яку бажану суму. Тут все залежить від того, скільки фігурок вам вдасться виготовити і продати. Чим їх більше – тим вищий заробіток.

Припустимо, що ціна однієї вашої фігурки складає 400 рублів. За один місяць до вас звернеться 10 осіб. Кожен з них замовить по 5 фігурок. Виходить, що за вказаний період вам вдасться заробити 20000 рублів (400 * 10 * 5). Це мінімум, так як на велике свято люди напевно будуть замовляти не пару фігурок, а кілька десятків виробів.

Можете бути впевнені, що з часом вам вдасться створити чималу базу клієнтів. Багато людей захочуть звертатися до вас знову і знову. Важливо лише якісно виконувати свою роботу.

Переваги та недоліки бізнесу по створенню марципанових фігурок

Фігурки з марципану – бізнес-ідея, реалізувати яку під силу кожній людині, а особливо тим, хто любить готувати неординарно оформлені страви. Серед основних переваг цієї бізнес-ідеї варто відзначити наступні.

Низький рівень конкуренції. В даному напрямку працює дуже мало людей. Це говорить про те, що ви можете стати одним з перших успішних підприємців.

Можливість працювати в конкретному напрямку. Ви можете виготовляти фігурки тільки для дітей або тільки для дорослих. Все залежить від ваших побажань.

Ви зможете запропонувати людям унікальний продукт. Конкуренти не знатимуть ваші задумки, тому покупці будуть любити вас за неповторність.

З самого початку ви зможете заробляти чималі гроші, так як ціна індивідуальних фігурок порівняно висока.

Великі перспективи. Фігурки з марципану завойовують все більшу популярність. Багато людей бажають висловлювати свою індивідуальність. Така солодкість допомагає їм в цьому. Ми можете бути впевненими в тому, що з року в рік ваш бізнес буде ставати тільки успішніше. Це означає, що сума вашого заробітку буде зростати.

З мінусів варто відзначити те, що вам доведеться отримати у відповідній інстанції дозвіл, яке дозволяє реалізовувати виготовлені в домашніх умовах їстівні фігурки.

Якщо ви бажаєте налагодити бізнес у сфері харчування, тоді зверніть увагу на оригінальні бізнес-ідеї. Можете реалізувати, наприклад, бізнес на продажу смачного фаст-фуду. Однією з найбільш цікавих ідей є піца в конусі .

Втілюйте в життя нестандартні задуми!

Фігурки з марципану – це бізнес, який допоможе вам заробити на солодких пристрастях людей. Грамотно реалізувавши таку бізнес-ідею, вам вдасться стати успішним підприємцем. Почати втілювати в життя цей вид бізнесу можна в будь-який час року. Свята у людей трапляються цілий рік.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.