Суші-шоп – перспективна задумка для починаючого підприємця

19.02.2018 - 06:53 | Категорія: Їжа та напої

Суші-шоп – вигідна і проста бізнес-ідея, реалізація якої передбачає відкриття магазину, де кожен бажаючий зможе замовляти страви японської кухні. Такий заклад має формат take-away, який має на увазі можливість спостереження за процесом приготування – все дійство відбувається на очах покупця. Кожен клієнт буде вам довіряти, так як він зможе бути впевнений в свіжості їжі на всі 100%. Суші-шоп передбачає надання можливості оформлення замовлення по телефону або через Інтернет.

У чому особливість даного бізнесу?

Дану бізнес-ідею рекомендується реалізовувати в місті, де проживає мінімум 300 000 чоловік. У такій ситуації можна розраховувати на те, що початкові інвестиції вдасться повністю окупити за досить короткий час.

Клієнтами даного виду магазину в основному є жінки і чоловіки, чий вік становить від 30 років і старше. Це переважно люди, які люблять смачну і корисну їжу, але при цьому не хочуть переплачувати за ресторанні страви.

Експерти повідомляють, що заклади формату take-away з року в рік стають тільки популярнішим. Прогнозується, що вже зовсім скоро вони зможуть скласти гідну конкуренцію навіть ресторанам швидкого харчування. Тому відкриття суші-шопа є одним з найприбутковіших видів бізнесу.

Кількість ресторанів швидкого харчування з року в рік тільки зростає. Однак, незважаючи на це, тут є в чому розвиватися. Далеко не всі заклади пропонують дійсно смачні та безпечні суші і роли. Це говорить про те, що для вас пріоритетним має стати якість пропонованих страв, а не кількість проданих одиниць. Дотримуючись технологію приготування і подачі страви, ви можете розраховувати на успіх в бізнесі.

Інтерес до японської та азіатської кухні постійно зростає. Традиційні ресторани і кав’ярні цікавлять покупців все рідше. Споживач шукає щось нове, і ви можете йому це запропонувати. Не сумнівайтеся, сучасні покупці неодмінно побажають до вас звернутися. Пропонуючи суші на винос, ви економите час людей. Їм не доведеться в нудною обстановці очікувати своє замовлення за столиком, адже вони будуть з інтересом спостерігати за тим, як готується страва.

Як почати свою справу?

Реалізувати бізнес-ідею суші-шоп можна одним з таких способів:

з нуля,

франчайзі.

Перший варіант прекрасно підійде тим підприємцям, які мають обмежений бюджет. Для початку можна взяти в оренду приміщення, площа якого становить 40 квадратних метрів. Цього буде достатньо, адже вам не потрібно розставляти столики для відвідувачів. Досить лише буде забезпечити їх зручними місцями, з яких вдасться спостерігати за процесом приготування. Щоб не витрачати гроші на ремонт, варто орендувати приміщення, в якому він вже є.

Потім слід придбати все необхідне кухонне та торгівельне обладнання. Тут потрібно мінімум 300 000 рублей. Купуйте оснащення, створене перевіреними виробниками.

Знайдіть надійних постачальників продуктів. Якщо є можливість, порадьтеся з підприємцями, які вже працюють в даній сфері. Ще купіть красиву упаковку. Важливо, щоб клієнт отримував і естетичні задоволення при придбанні вашої продукції.

Найміть розумних фахівців, які будуть готувати суші і роли. Економити тут нерозумно, адже багато в чому саме від цього залежить успіх вашого бізнесу. Клієнт не повинен довго чекати: максимальний час приготування страви не повинно перевищувати 30 хвилин. Найміть мінімум 2 сушистів і одного касира.

Обов’язково проведіть маркетингове дослідження. Дуже важливо дізнатися, які саме роли і суші найбільш популярні серед покупців. Якщо ви вгадаєте зі смаками городян, то вам вдасться в короткі терміни заробити пристойні гроші.

Якщо вирішили діяти по франшизі, то приготуйте солідну суму – мінімум 500 000 рублів. Купівля франшизи дозволить вам заощадити чимало часу. В такому випадку вам не доведеться підшукувати постачальників, закуповувати обладнання та розробляти план дії. У число інших переваг покупки франшизи входять наступні.

Чи не доведеться шукати рецепти страв, так як вони вже розроблені компетентними фахівцями.

Суші і роли розкрученого бренду розпродаватимуться швидше.

Чи вдасться проконсультуватися з приводу того, яке приміщення знімати в оренду і де краще це робити.

Інтер’єр магазину буде розроблений відповідно до вже має дизайн-проекту.

Доступно безкоштовне комплексне навчання з організації бізнесу, а також допомогу в його веденні.

Досить конкретний термін окупності.

Скільки вийде заробити на суші?

Бізнес-ідея з відкриття суші-шопа дозволить отримати непоганий прибуток в зв’язку з тим, що інтерес до цього напрямку з боку покупців тільки зростає. Дізнаємося, скільки вдасться заробити на такому бізнесі.

Припустимо, за місяць до вас звернулося 200 покупців. Кожен з них оформив замовлення в середньому на 800 рублів. Виходить, що вони залишили в вашому магазині 160 000 рублів (200 * 800). Якщо ви витратили на відкриття бізнесу 500 000 рублів, то вам вдасться окупити їх трохи більше ніж за 3 місяці (500 000/160 000). Звичайно, дана сума – це прибуток без вирахування податків. Якщо відняти від неї податок на прибуток (13%), то термін окупності зросте приблизно до 5-6 місяців.

Плюси і мінуси відкриття магазину з продажу суші

Суші-шоп – бізнес, який відрізняється наступними важливими плюсами.

Чи не доведеться утримувати велике приміщення зі столиками.

Не потрібно великий штат, що дозволяє заощадити пристойну суму. Немає необхідності в офіціантів.

Свіжі, доступні за ціною суші і роли – гарантія регулярного попиту. Не сумнівайтеся, що у вас завжди будуть відвідувачі.

Як мінусів даного виду бізнесу можна відзначити необхідність отримувати у державних органів дозвільну документацію, а також піддаватися перевіркам з боку Росспоживнагляду.

Вас привернув бізнес в сфері смачного фаст-фуду ? Обов’язково зверніть увагу на незвичайні бізнес-ідеї. На нашому сайті ви зможете дізнатися про те, як грамотно налагодити бізнес з продажу піци в конусі, і багато іншого!

Налагоджувати бізнес правильно і заробляйте хороші гроші!

Реалізація бізнес-ідеї по відкриттю суші-шопа дозволить вам почати отримувати прибуток в порівняно короткі терміни. Безумовно, головне все грамотно організувати, взяти до уваги особливості даного виду бізнесу. Неодмінно знайдіть персональний підхід до кожного свого клієнта і найміть дійсно кваліфікованих фахівців. Але найголовніше – завжди, за будь-яких умовах пропонуйте виключно якісний, смачний продукт.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.