Спорт-бар – успішний бізнес з мінімальними інвестиціями!

18.02.2018 - 18:55 | Категорія: Їжа та напої

Спорт-бар – бізнес-ідея, яка дозволяє непогано заробляти на спортивні захоплення інших людей. У цій статті ви зможете дізнатися корисну інформацію про те, як реалізувати цю бізнес-ідею. Уважно прочитайте все, що написано нижче. Завдяки цьому вам вдасться грамотно почати бізнес і досягти успіху в ньому.

Що важливо знати про спорт-барах?

Спорт-бари з’явилися в Росії порівняно недавно. Однак вони досить швидко завоювали популярність. У нашій країні такий формат закладів прийшов з Європи. Дані бари з’явилися з тієї причини, що велика кількість росіян дуже любить спорт. Одні люди ходять в тренажерний зал, а інші вважають за краще дивитися спортивні змагання по телевізору. Ви можете зібрати їх усіх в одному місці.

Спорт-бар – один з найприбутковіших видів бізнесу. Однак він має чимало особливостей. Якщо ви бажаєте досягти успіху в цій справі, то неодмінно повинні знати про них. Так, врахуйте, що спортивний бар – це заклад, який об’єднує в собі зал, де передають різні матчі, і звичайний бар, в якому можна випити спиртне і покуштувати різноманітні закуски. Люди, які люблять спорт, неодмінно зроблять вибір на користь спеціалізованого бару, а не офісного кафе.

У спорт-бар найчастіше ходять представники сильної половини людства, вік яких становить в середньому 30-40 років. Зазвичай чоловіки збираються цілими компаніями. Вони дивляться футбол, хокей та інші матчі, які можуть йти і вдень, і вночі. Врахуйте, що під час спортивних трансляцій чоловіки найчастіше п’ють пиво. Також візьміть до уваги наступну інформацію.

Робіть вибір на користь просторого приміщення, в якому зможете з зручністю розташуватися безліч людей. Дуже добре, якщо на людину припадатиме близько двох квадратних метрів площі.

Для трансляцій матчів буде потрібно потужне обладнання. Необхідно підписати угоду з кабельними телеканалами.

При бажанні можна організувати більярдний зал з плазмовими телевізорами і зручними глядацькими місцями.

Бар повинен бути оформлений в спортивному стилі. Необхідно застосовувати відповідну символіку. В якості додаткової послуги можна пропонувати відвідувачам придбати кубки, прапорці, сувеніри та інші подібні вироби.

При складанні меню врахуйте, що бар відвідуватимуть в основному чоловіки, рівень заробітку яких є середнім.

Перш ніж ви почнете реалізовувати бізнес-ідею, скрупульозно вивчіть пропозицію і попит, визначте точні запити цільової аудиторії. Обов’язково подумайте над тим, як вам вдасться підвищити популярність свого закладу.

Як почати бізнес?

Щоб відкрити спорт-бар , необхідно буде оформити чимало документів. Почати слід з офіційного оформлення діяльності. Можна зареєструвати або ТОВ, або ВП.

Якщо ви бажаєте заощадити, то можете не продавати спиртні напої. В цьому випадку вам не доведеться оплачувати спеціальну ліцензію.

Врахуйте, що відкриття закладу потрібно узгодити з санепідемстанцією, пожежною охороною і Росспоживнаглядом. Необхідно буде оформитися в страховому та пенсійному фонді, а також оформити договір на вивезення сміття і надання вам комунальних послуг. Ще потрібно придбати касовий апарат.

Потім потрібно підшукати вдале місце. В даному випадку краще зупинити свій вибір на жвавих кварталах, людних місцях. Дуже важливо, щоб люди могли без проблем добиратися до вашого бару. Приміщення можна оформити в оренду, проте врахуйте, що воно повинно бути в нежитловому фонді. Не забудьте про території навколо вашого бару. Вона повинна бути доглянутою.

Реалізуючи бізнес-ідею щодо відкриття спорт-бару, інвестуйте в обробку приміщення. Нерідко саме дрібні аксесуари допомагають досягти успіху. Обов’язково зробіть і розвісьте на стінах фотографії збірних країни. З оснащення вам буде потрібно барна стійка, вітрина, стільці та столи. Також необхідно буде придбати піч СВЧ, інструменти для роботи бармена, кавоварку, електроплиту та електрочайник, посуд, кегового апарат. Закупити хороші телевізори. Тут економити не потрібно.

Яку суму вдасться заробити?

Дана бізнес-ідея дозволить заробити чималі суми. При розрахунку прибутку необхідно орієнтуватися на середню наповненість залу – 50 відсотків. На наповнюваність в 100 відсотків можна розраховувати орієнтовно чотири рази на місяць. В прості дні прибуток складе 300 * 2 * 50 = 30 000 рублів. Прибуток від реалізації спиртних напоїв та закусок прирівнюється до ціни вхідного квитка. У разі повної наповнюваності прибуток складе 90 000 рублей. Це пов’язано з тим, що в два рази зросте виручка від реалізації спиртного і закусок.

За один місяць прибуток складе: (90 000 * 4 дня) + (30 000 * 26 днів) = 1 140 000 рублей. Від цієї суми потрібно відняти податки, ціну їжі, заробітну плату співробітників і інші витрати. Чистий прибуток складе близько 13,8 відсотків від валової виручки (дохід-витрати). Дані розрахунки свідчать про те, що ваш бар почне окупатися вже в перший місяць роботи.

Переваги та недоліки бізнесу з відкриття спорт-бару

При порівняно невеликій поширеності спорт-бари дуже прибуткові. Згідно зі статистичною інформацією дана ніша заповнена тільки на 30%. Попит на подібні заклади зростає. Якщо ви зумієте запропонувати дійсно комфортабельні умови, хороші закуски, якісне пиво і приємні ціни, то успіх вам гарантований.

Для роботи невеликого бару вам не знадобиться багато працівників. При бажанні деякі функції (наприклад, ведення бухгалтерії) ви можете виконувати самостійно. Якщо у вас виникне потреба в збільшенні рентабельності бізнесу, то просто запропонуйте додаткові послуги або товари. Актуальні трансляції, гарне меню, можливість групового перегляду спортивних змагань – ось основні складові успіху.

Що стосується мінусів, то це:

можлива тяганина при оформленні всіх дозвільних документів;

помилка з вибором місця для бару (в місцях з малою прохідністю прибуток може істотно зменшитися).

Цих мінусів вдасться уникнути, якщо довірити оформлення всіх необхідних дозволів досвідченому юристу, а до вибору місця для розміщення бару підійти з особливою уважністю і відповідальністю. У такому випадку успіх вам гарантовано!

До речі, якщо ви бажаєте працювати в сфері послуг, тоді вам напевно будуть до душі відповідні бізнес-ідеї . Тут є багато цікавого!

Відкривайте бізнес і починайте підраховувати прибуток!

Спорт-бар – бізнес-ідея, реалізувавши яку, вам вдасться стати процвітаючим підприємцем. Великі гроші вам будуть надходити регулярно. Будьте впевнені в своїх силах і у вас неодмінно все вийде!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.