Вітамін-бар – перспективний проект з швидкою окупністю і високими заробітками

13.12.2017 - 18:08 | Категорія: Їжа та напої

Вітамін-бар : заробляйте 350-500 тисяч на місяць і навіть більше – величезні перспективи, корисну справу.

У всьому світі сьогодні спостерігається популяризація всіх послуг, пов’язаних зі здоровим способом життя. Все більше людей відмовляється від шкідливих звичок і неякісного харчування, все більше людей робить ставку на натуральні продукти, насичені вітамінами. Саме тому така затія, як вітамін-бар, приречена на успіх. Велику роль в цьому відіграє і те, що подібні проекти поки представлені в недостатній кількості, тому є шанс зайняти нішу і досягти в ній великого успіху.

Що являє собою вітамін-бар?

Це стаціонарне або мобільне заклад невеликого розміру, де покупцям продають різні корисні коктейлі з фруктів і овочів. Вони можуть бути чистими або з додаванням насіння, горіхів. Популярні комбінації різних соків – варіантів для рецептів величезна кількість, тому меню можна постійно розширювати. Принцип такого бару – все повинно бути максимально натуральним, свіжим і смачним.

Найбільш затребуваними фруктовими соками на даний момент є грейпфрутовий, апельсиновий, яблучний, а також їх суміші. Овочеві соки теж користуються попитом, особливо ті, що приготовлені з томатів, моркви, селери, буряка. Згодом можна буде додати до асортименту низькокалорійне морозиво, дієтичні види печива або тістечок. Обов’язково аналізуйте кожен рецепт, він повинен відповідати концепції всього проекту. Якщо ви будете поруч з фрешем продавати звичайні тістечка з ударною дозою калорій і цукру, то втратите багато клієнтів. Орієнтуйтеся на натуральні солодощі, приготовані з використанням сухофруктів, горіхів і меду.

Щоб ваша продукція сприймалася більш лояльно і позитивно, розробіть унікальний дизайн стаканчиків і пакетів. Доповнять картину серветки з логотипами, які можна буде роздавати кожному відвідувачу безкоштовно. Це теж простий, але дуже дієвий хід.

Що потрібно для відкриття бару?

Насамперед потрібно зареєструвати ІП або відкрити ТОВ. Перший варіант хороший для невеликого міста, в якому ви не плануєте відкривати більше однієї торгової точки. Це швидко, зручно і дуже просто. Якщо ж в планах розширювати виробництво і робити ставку на цілу мережу вітамін-барів, доведеться орієнтуватися на ТОВ. А ще для роботи такого закладу знадобляться дозволи санепідемстанції та інших контролюючих державних органів – пожежної інспекції тощо. Д.

Устаткування для закладу

Бар з вітамінними коктейлями складається з двох відділень. Одне призначене для того, щоб зберігати, мити і готувати продукти, друге – безпосередньо для приготування та продажу напоїв. З урахуванням цього поділу і вибирається обладнання. Обов’язково повинні бути в наявності:

мийка з доступом до холодної і гарячої води;

холодильник і холодильна вітрина;

спеціальний пристрій для очищення овочів, фруктів – вручну це робити буде дуже складно;

генератор льоду;

шафи для зберігання інструментів і посуду.

А ще потрібна барна стійка. Якщо ви хочете зробити точку з невеликим прилеглим кафе, знадобиться кілька столиків і стільців. Має сенс розміщувати такий бар вже в рамках якогось об’єкта – торгового центру, фітнес-центру і т. Д. Саме тому мова звичайно йде про оренду невеликої ділянки, а не цілого приміщення, що набагато зручніше і вигідніше. Такий підхід дозволяє скоротити кількість обладнання і обійтися мінімумом. Останнім часом ідеї, пов’язані з фруктами і овочами, користуються великою популярністю, тому з пошуком місця для оренди проблем не виникне.

На персоналі в перший час можна буде заощадити: якщо ви можете працювати самостійно, то досить буде взяти одну людину на позмінну роботу. Якщо ж ви будете лише курирувати бізнес, доведеться підшукати і другої людини. Кожен працівник повинен мати санітарну книжку, щоб мати можливість працювати з продуктами. Заздалегідь рекомендуємо приділити увагу тому, як працівники дотримуються санітарні вимоги. Це не тільки репутація вашого закладу, а й гарантія того, що не виникне проблем з контролюючими органами.

Реклама: де і як розповідати про своє барі?

Вітамін-бар зацікавить самих різних клієнтів: просунуту молодь, офісних працівників, мам з дітьми і вагітних жінок, прихильників ЗСЖ, а також літніх людей, які почали зазнавати труднощів зі здоров’ям. Завдяки такій різноманітності аудиторії не буде жодних проблем з тим, щоб зробити хорошу рекламу. У хід може йти абсолютно все:

1. Поліграфічна продукція під роздачу в метро, ??магазинах, офісах, школах і університетах.

2. Банери на вулицях, в метро, ??біля зупинок громадського транспорту і т. Д.

3. Реклама на радіо і місцевому телебаченні, в газетах і журналах, які користуються найбільшою популярністю у аудиторії.

4. Власні групи в соціальних мережах: «Вконтакте», «Фейсбуці», «Однокласниках». Обов’язково потрібно задіяти такий популярний сьогодні «Інстаграм».

Замовляючи рекламу, треба зробити упор на здоров’я, а також барвисту соковиту картинку, яка буде асоціюватися з такою ж соковитою і свіжою продукцією.

Скільки потрібно вкласти коштів у відкриття бару?

Витрати на відкриття будуть складатися з ряду витрат. Це покупка обладнання, оренда місця, зарплата співробітникам, придбання витратних матеріалів, в тому числі і хімічних засобів для догляду за робочим місцем. Фрукти і овочі ми беремо з розрахунку близько 300 кілограмів на місяць, хоча може бути і значно більше. При мінімальних розрахунках доведеться вкласти в такий проект близько 10 тисяч доларів. Сума варіюється в залежності від масштабів бару, кількості працівників і тієї популярності, яку відразу придбає місце.

Скільки можна заробити на такому бізнесі?

З огляду на, що націнка на свіжовичавлені соки може становити триста відсотків, стає ясно, що це дуже перспективна справа. В середньому фахівці прогнозують, що вкладення окупляться протягом року або півтора років. А після цього можна буде заробляти близько 350-500 тисяч рублів на місяць. Більше прибутку дають цілі мережі таких барів, так що має сенс розглянути відразу варіант з відкриттям декількох точок.

Зробимо розрахунки, які допоможуть зрозуміти, скільки можна заробити на одному літрі соку – наприклад, апельсиновий.

На літр напою нам потрібно взяти в середньому 1,5 кілограма свіжих соковитих фруктів хорошої якості. Добре, якщо вони будуть з тонкою шкіркою. Вартість 1,5 кг апельсинів зараз близько 1,5 $. Але при оптових закупівлях зі складу може бути ще менше. Ціна апельсинового фрешу (200 мл) – близько двох доларів. З літра виходить п’ять склянок загальною вартістю в 10 доларів, віднімаємо витрати на самі апельсини і виходить 8,5 доларів. Тобто на одному літрі соку з апельсинів ви можете заробити 8,5 $. З цієї простої схеми можна обчислити прибуток від будь-якого соку.

Якщо врахувати, що за день в середньому продається близько 20 літрів напою, стає зрозуміло, звідки береться така хороша прибуток. І це тільки взимку, ранньою весною і пізньою осінню. А в сезон, коли на вулиці спекотно, обсяги значно збільшуються. Так що 350-500 тисяч заробітку на місяць – це цілком реальна сума.

Плюси бізнес-ідеї

1. Затребуваність продукції серед величезної кількості клієнтів.

2. Невисока ціна товару, а тому більш позитивне сприйняття пропозиції з боку покупців.

3. Швидка окупність і пристойна щомісячний прибуток.

4. Значне збільшення продажів в літній період, пізньою весною і ранньою осінню.

5. Можливість розвивати мережу не тільки в своєму місті, а й в інших населених пунктах.

Мінуси бізнес-ідеї

1. Необхідність вкласти чималу суму.

2. Робота з продуктами, що вимагає постійного контролю санітарних умов.

3. Складність в пошуку ідеального місця з великою кількістю людей.

4. Додатковий час на формування ідеального варіанту меню, яке буде затребуване серед різних покупців.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.