Як відкрити точку швидкого харчування

09.08.2017 - 05:41 | Категорія: Їжа та напої

Ритм життя сучасної людини – це ритм суєти: робота, турботи, справи, проблеми, завдання. І все поспіхом, все на ходу, на льоту, на бігу. Але від потреби в живильної і корисної їжі далеко не втечеш. А ось точок швидкого харчування, що пропонують клієнтам саме якісну, здорову їжу зовсім небагато.Ритм життя сучасної людини – це ритм суєти: робота, турботи, справи, проблеми, завдання. І все поспіхом, все на ходу, на льоту, на бігу. Але від потреби в живильної і корисної їжі далеко не втечеш. А ось точок швидкого харчування, що пропонують клієнтам саме якісну, здорову їжу зовсім небагато.

Як відкрити точку швидкого харчування з нуля.

Нам буде потрібно: стартовий капітал, торгове обладнання.

Вибрати місце і площа Вашої точки харчування. Природно, не варто вибирати глухий «ведмежий кут»; зате багатолюдний діловий центр, студмістечко, спальний мікрорайон – те, що треба.

Від того, який асортимент страв представлений у вашому закладі, залежить дуже багато чого: від дизайну і інтер’єру приміщення, до кількості працівників. Тобто, в кінцевому рахунку, тип меню визначає бюджет вашого підприємства. Якщо ваш капітал невеликий, то краще відкрити невелику точку – намет, стійку, «острівець», вітрину. У такому випадку, ви значно заощадите на оренді торгової площі і, до того ж, таку «ресторацію» в будь-який момент можна передислокувати в більш зручне і прохідне місце.

Зареєструвати власне підприємство (наприклад, IP). Для відкриття пункту громадського харчування обов’язковою умовою є наявність дозволу від СЕС (санітарно-епідеміологічної служби). Необхідно в стислі терміни вирішити всі адміністративні питання: подбати про електроенергії, каналізації, опалення, водопостачання, охорони.

Придбати або орендувати все необхідне торгове обладнання: техніку, посуд і начиння.

Найняти працівників. Приділити увагу їхнім професійним якостям і гігієну. Ознайомити персонал з правилами роботи з технікою, з санітарними нормами. Наприклад, овочі і сире м’ясо розправляються на різних столах. Проконтролювати дотримання подібних норм.

Підготувати оригінальне меню. Близько 40% меню залиште для незвичайних авторських страв. Спочатку вони будуть продаватися не надто добре, адже більшість людей, вважають за краще замовляти давно і добре знайомі їжу і напої. Але, спостерігаючи за продажами цих страв певний час, можна точно визначити, чи будуть вони «цвяхом» вашої кулінарної програми.

Вирішити завдання по налагодженню системи логістики. Щоб точка працювала «як годинник», необхідно заздалегідь знайти постачальників, потурбуватися про доставку продуктів, працівників, про вивезення сміття.

Якщо ви вибрали правильне, людне місце, якщо якість ваших страв на висоті і навіть банальний сендвіч, приготований з добірних продуктів, тане в роті, то вам не доведеться витрачатися на рекламу – «сарафанне радіо» подбає про високий рівень ваших продажів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.