Як відкрити суші бар з нуля

04.08.2017 - 22:43 | Категорія: Їжа та напої

Великій кількості бізнесменів приходить в голову оригінальна ідея – відкриття свого суші-бару. Це непогана ідея, даний напрямок дуже цікаво і приносить гарний прибуток, хоч і вимагає значних капіталовкладень.Великій кількості бізнесменів приходить в голову оригінальна ідея – відкриття свого суші-бару. Це непогана ідея, даний напрямок дуже цікаво і приносить гарний прибуток, хоч і вимагає значних капіталовкладень.

Незважаючи на те, що нам здається, що суші-барираспространени повсюдно, проте ринок закладів суші ще не сильно заповнений, особливо в провінційних містах. При відкритті свого суші-бару важливо звернути увагу на такі нюанси як місцезнаходження, дизайн інтер’єру, важливо придумати якусь родзинку для виділення серед конкурентів і скласти гарне меню. Даний бізнес є дуже рентабельним. А якщо порахувати, то собівартість одного рола виходить приблизно п’ять рублів, а продаються вони не менше сорока рублів, то націнка вийде вісім і більше разів.

На відміну від ресторанів і кафе, суші-бар може розташовуватися в набагато меншому приміщенні, що є безперечною перевагою суші-бара. Ето обумовлено тим, що вибір в меню не такий великий, а відповідно і кількість місць також не велика.

Давайте тепер розглянемо особливості організації суші-бару. Перед тим як почати цей бізнес необхідно провести аналіз ринку і конкуренції на ньому. Це дозволить зрозуміти потреби споживачів і визначити курс розвитку. Дуже важливо мати свій власний стиль, який відрізняє вас від конкурентів. Створіть свій унікальний стиль в інтер’єрі, бажано, щоб він був пов’язаний з Японією. Особливу увагу варто приділити якості продуктів і їх приготування. Не варто забувати і про високоякісне обслуговування відвідувачів. Якщо ви виконаєте все перераховане і гості залишаться задоволені, вони будуть радити ваш заклад друзям і близьким.

Що стосується приміщення суші-бару, фахівці радять робити його приблизно сто п’ятдесят квадратних метрів, хоча в той же час ви можете відкрити і міні-сушібар, площею до п’ятдесяти квадратів. Розташування закладу відіграє важливу роль, і без сумніву, має бути в людних місцях – центрі міста, торгових і розважальних комплексах, кінотеатрах і тому подібних.

Тепер про обладнання. Провівши невеликий аналіз, можна зробити висновок, що для відкриття суші-бару вам знадобиться:

Столи, стільці (можливо крісла та дивани)

Суші-кейси (вітрини для зберігання суші, що дозволяють залишатися їм свіжими довший термін)

Спеціальне обладнання для приготування суші

Спеціальна плита для варіння місо-супу (не є обов’язковим елементом, але полегшить роботу кухарям)

професійна рисоварка

Холодильники

Спеціальні термоси для зберігання приготованого рису

Посуд

Необхідно ретельно провести розрахунок всіх можливих витрат. Необхідно врахувати всі нюанси – скласти меню, розробити свій стиль і фірмовий дизайн закладу, провести грамотну рекламу і зробити якісний ремонт в барі. Також сьогодні невід’ємною частиною є створення власного сайту.

Персонал суші-бару. З персоналу для суші-бару вам потрібно буде найняти:

Суші-кухаря, цілком достатньо 2 людини з графіком роботи 1/1 і середньою заробітною платою від п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Офіціантів. Кількість працівників залежатиме від розмірів закладу і від обсягів роботи. В середньому досить буде два-три людини на дві-три зміни. Зручно також наймати студентів, у них гнучкий графік і невисокі вимоги.

Прибиральників. Їх потрібно двоє, один буде займатися прибиранням приміщень, другий збирати посуд зі столів.

Посудомойщица або посудомийна машина (дозволить заощадити істотну суму на зарплату).

Можливо пізніше знадобиться адміністратор залу, коли ви самі вже не будете справлятися з цим через збільшився обсягу робіт.

З усього цього можна зробити висновок , що відкривати суші-бар справа досить цікаве і прибуткове, особливо для підприємців-початківців, хоча і досить витратна. На це може знадобитися приблизно один-два мільйони рублів на стартовий капітал, а термін окупності буде півтора-два роки. При ефективному налагодженні процесу робіт, щомісячний прибуток може досягати більше двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Структура бізнес-плану суші-бару.

По-перше, визначаємо предмет дослідження. В даному випадку це буде сегмент закладів HoReCa, що пропонують гостям страви японської кухні. По-друге, встановлюємо завдання дослідження – твір сегмента громадського харчування, що надає страви японської кухні середньої цінової категорії, зразковим кількістю п’ятдесят місць.

Методи збору інформації: кабінетне дослідження. Бізнес-план містить такі основні блоки:

Маркетинговий аналіз ринку

Виробничий розділ

Фінансовий бізнес-розділ

організаційний розділ

кошторис збуту

маркетинговий аналіз

Організаційний аналіз структури закладу

Нормативна база

Опис послуг, що надаються

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.