Як відкрити свою пивну точку

19.06.2017 - 11:47 | Категорія: Їжа та напої

Ідея відкрити свою пивну точку – перспективна і не вимагає великих витрат в справу. Вам навіть не треба буде робити алкогольну ліцензію, так як цей вид бізнесу її не зажадає. Відкриття своєї пивний точки, це так само не велика, але заклад харчування. І до відкриття такої точки варто підійди з розумом.Ідея відкрити свою пивну точку – перспективна і не вимагає великих витрат в справу. Вам навіть не треба буде робити алкогольну ліцензію, так як цей вид бізнесу її не зажадає. Відкриття своєї пивний точки, це так само не велика, але заклад харчування. І до відкриття такої точки варто підійди з розумом.

Вам знадобиться – робочий персонал, бізнес-план, певна концепція, постачальники продукції, оренда будівлі (приміщення) та відповідні обладнання.

План дій.

1

Займіться з питання, де буде розташовуватися ваш заклад. Найкращим варіантом буде людне місце і це навіть не обов’язково може бути в центрі міста. Люди зазвичай не хочуть далеко їздити, щоб трохи випити пива і перекусити. А значить підходящі місцем можуть бути спальні райони і райони багатоповерхової забудови. Коли орендуєте приміщення не бачитеся на різні «вигідні умови» так як, швидше за все такі умови будуть вигідні, тільки орендодавцю, а людський потік буде бажати кращого.

2

Як і яку продукцію, в вигляді закусок, ваш заклад буде продавати, залежить від типу кухні, яку ви оберете. Це може бути страви, які готуватимуться прямо в залі, такі як: гарячі закуски або снеки або повноцінні страви. Оснащення залу, не варто проходити стороною, тільки барною стійкою і меблями без спеціального обладнання вам не обійтися. Різне піворазлівочное обладнання та кеги в яких відбувається транспортування пива від постачальника, вам точно знадобиться. Одним видом пива всім не угад. Замовте у постачальника різні сорти пива, які не менше ніж 5 видів пива, а також і не забудьте про безалкогольному пиві.

3

Займіться складанням меню. Вирішіть що в нього буде входити. Існують різні типи приготування страв, такі як горішки, сушені кальмари, чіпси і інша схожа продукція, взагалі не потребують приготування, а ось такі як: купати, сосиски, ковбаски, риба в паніровці, сардельки і шматочки м’ясо можна розігрівати і, в разі необхідності , готувати прямо в залі. І 3-ий варіант це кухня повного циклу.

4

Займіться найманням кадрів. Від вашого рішення, яка кухня буде використовуватися і від очікуваної прохідності буде залежати, скільки людей вам знадобиться, звичайно це від трьох до десяти робочих. Складіть раціональне штатний розклад робочих змін, яке буде узгоджуватися з трудовим кодексом.

Ваше заклад може працювати і цілодобово, але іноді це може бути не вигідно, тому що занадто високі витрати, на оплату праці персоналу в нічний час, просто, не окупить себе.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.