Як відкрити інтернет магазин жіночого одягу

28.07.2018 - 21:45 | Категорія: Інтернет бізнес

Все більшої популярності серед нашого населення набирають онлайн-шопінги. І в цій фразі є відповідь на те, чи вигідно відкривати інтернет магазин з продажу жіночого одягу. Але колись потрібно розробити концепцію закладу і організувати роботу інтернет-магазину. Подібний бізнес-план підприємництва просто необхідний для майбутнього успіху! Розберемося в послідовних діях людини по організації інтернет магазину одягу як бізнесу.

Потрібно точно визначитися, на якого покупця буде магазин розрахований, і хто буде відвідувати його частіше за все. Якщо ви не знаєте, з чого почати, то можна приступити до збору конкретних даних про потенційних клієнтів і розташувати їх в послідовності за ступенем важливості:

 1. вік покупця;
 2. професія і особливості проведення вільного часу;
 3. регіон проживання;
 4. сімейний статус;
 5. бажаний стиль одягу;
 6. як часто ходить в магазин одягу;
 7. сума, яку людина готова витратити на одяг в місяць.

Якщо на всі ці пункти інформація отримана, можна придумати і назва магазину, підібрати для нього товарний асортимент і більш конкретно визначитися з ціною пропонованого товару. Це може бути і інтернет магазин одягу для новонароджених. Але особлива специфіка товарів цього профілю зумовить складності їх збуту.

З огляду на одвічне недолік в магазинах одягу для жінок великих розмірів, є резон відкрити інтернет-магазин одягу для повних жінок. Адже повнота, надмірна вага – хвороба століття. Але, незважаючи на ці особливості своєї фігури, жінки завжди хочуть бути привабливими, красивими. Точно така ж ситуація з одягом великих розмірів. Реальні магазини такі як інтернет супермаркет жіночого одягу Modnasprava, закуповують товар з розрахунку на середньостатистичного споживача. Купувати ж текстильні вироби великих розмірів ніхто не хоче. І люди з великим зростанням або солідної конституцією шукають для себе одяг буквально скрізь! Чи знайдуть вони і інтернет магазин одягу великих розмірів, якщо у кого-то дістане міркування заробляти на наданні саме такої послуги.

Всі ці міркування повинні наштовхнути підприємця на те, як відкрити інтернет магазин одягу з нуля, з чого почати роботу. Це мало не покрокова інструкція у виборі профільного напрямку торгівлі через мережу Інтернет. Якщо врахувати всім відомий факт, що жінки оновлюють свій гардероб набагато частіше чоловіків, то більш швидку окупність буде мати саме спеціалізація на жіночому одязі. Повсякденне життя сучасної людини без одягу неможлива, попит на цей товар у всі часи залишається гранично високим.

Наша оцінка бізнесу:

 • Стартові інвестиції – 100 000 гривень.
 • Насиченість ринку – середня.
 • Складність відкриття бізнесу – 4/10

Договори з постачальниками і реклама – основи бізнесу

Щоб розвіяти сумніви – чи варто відкривати інтернет магазин жіночого одягу в Україні – потрібно зробити перші кроки в пошуках постачальників товару для магазину. Раз вже взятий орієнтир бізнесу на жіночий одяг, то потрібно і заповнити склад цим товаром. Постачальники одягу також рекламують свої послуги в інтернет-порталах спеціального призначення, слід лише налагодити з ними зв’язок.

Хорошою запорукою майбутнього успіху були б рекомендації від знайомих власників інтернет-магазинів перевірених постачальників. Також корисні ділові контакти з компаніями, які оптом закуповують продукцію на фабриках. Адже купить женские джинсы оптом від виробника завжди вигідніше. Ознайомившись з пропозиціями постачальників одягу для інтернет магазину, на першому етапі стоїть створити свій асортимент товарів.

Вигідна справа – продаж нижньої жіночої білизни. У постачальників оптового масштабу нерідко бувають дуже цікаві колекції білизни іноземного виробництва, куди прямого доступу бізнесмену просто немає.

Не варто соромитися при розробці сайту інтернет магазину одягу. Нехай на віртуальній вітрині буде багато різноманітної модною, красивою і дорогого одягу в найпривабливіших позиціях! Навіть якщо надійшов замовлення на ці товари обслужити не буде можливості, можна послатися на те, що партія одягу була продана, а наступна ще не надійшла.

Дизайн банера жіночого одягу для реклами інтернет магазину.При відкритті інтернет-магазина важливо велику кількість одягу, що потрібно для появи постійних замовників, які і створюють вигідну економічну основу будь-якого підприємництва. Обов’язково в асортименті повинні переважати види товарів, які відповідають моді, пори року і при цьому розміри одягу повинні бути різними.

Замовнику завжди повинен бути доступний каталог наявних товарів, він повинен мати можливість подивитися різні інтерактивні презентації кращих видів одягу, показані фотографіями високої якості з змістовними описами. Реклама інтернет магазина одягу завжди повинна бути на висоті! Поряд із загальними фотографіями текстильних виробів непогано тут же розміщувати такі докладні їх фрагменти, як красиві елементи обробки, шви, кишені, наявну фурнітуру.

Сайт магазину не повинен бути схожим на всі інші. І тут без вкладень не обійтися. Буде потрібно найняти талановитого веб-дизайнера, який зможе розробити якісне оформлення всіх демонстрацій одягу. Але тут є небезпека перевантажити сторінку складними маніпуляціями переходів, які можуть ускладнити доступ до інформації головних клієнтів магазину – жінок. Далеко не всі вони легко спілкуються з комп’ютером і користуються інтернет-технологіями. Покупниці повинні мати можливість з легкістю зайти на сайт, без будь-яких ускладнень вибрати собі одяг, зробити передоплату і зробити замовлення.

З огляду на, що на манекенах одяг завжди виглядає не дуже красиво, для демонстрації моделей краще запросити красивих дівчат. Лише коли клієнт побачить виріб з боку, він зможе оцінити його якість, зможе зрозуміти – його це чи ні.

Виставивши модель у вигляді фото, тут же потрібно зробити докладний опис вироби, що містить:

 • наявні розміри;
 • країну-виробника;
 • матеріал;
 • колір.

Всім відомий факт, що жінки вважають за краще купувати одяг іноземного виробництва. Ця звичка залишилася з тих часів, коли в Кураїні була жорстка економічна криза і нічого цікавого вітчизняні виробники одягу не випускали. Всі новинки ввозилися по напівлегальним каналах з-за кордону.

Юридичне оформлення інтернет-магазину
Великий асортимент жіночого одягу в магазині. Всі досвідчені підприємці інтернет – торгівлі радять відмовитися при відкритті магазину від форми ТОВ. Вигідніше провести юридичне оформлення у вигляді ІП (індивідуального підприємництва). До індивідуальному підприємцю не пред’являється жорстких вимог під час оформлення бізнесу. Також від нього не вимагають суворого обліку прибутку від торговельної діяльності.

Найбільш прийнятний варіант магазину по оподаткуванню – ССО. З цією системою нескладно розібратися, в звітності вказуються лише прихід і витрата підприємства. Державі податкові відрахування сплачуються в розмірі, що не перевищує 15% від доходів. Для обліку руху грошей досить вести одну книгу, а податкові платежі потрібно проводити раз в три місяці. Декларацію доходів подають один раз на рік. У торгівлі через Інтернет з підприємництва не стягується податок ЕНВД.

Використовувати касовий апарат в такому магазині доведеться, тому що поряд з іншими формами платежів обов’язково будуть і розрахунки з клієнтами готівкою. Купивши касовий апарат, потрібно провести реєстрацію в податковій інспекції, як його, так і обліковий книгу.

Обов’язковими вимогами до фінансової діяльності є:

реєстрація в обліковій книзі всіх операцій;
всі готівкові гроші повинні проводитися через касовий апарат;
клієнту при цьому належить видавати чек.
Можна відмовитися від касового апарату, пославшись на безготівкові розрахунки з покупцями. Але це змусить магазин втратити значну частину клієнтів, які вважають за краще розплату саме готівкою.

планування бізнесу
На сторінках Інтернету можна без зусиль знайти реальний бізнес – план інтернет магазину одягу з розрахунками. Будь готовий план корисний в підприємництві, замінити часом потрібно лише назва товару і його ціни. Звичайно, вийдуть зовсім інші масштаби витрат і величина доходу, а ось шляхи руху товарів залишаться майже такими ж, як і при продажу жіночого трікотажа.Особенно якщо добре подумати, як знайти прямого постачальника одягу.

Навіть не будемо сумніватися в прибутковості будь-якого інтернет-магазину. Багато об’єктивні дані показують, що зростання онлайн-торгівлі стійкий, поступово вона стає серйозним конкурентом реальним магазинам.

Планування магазину з одягом в інтернеті.
По статистиці за два роки обсяги торгівлі онлайн-магазинів зросли на 75 відсотків. Особливо актуальна така торгівля для тих, хто не має коштів для початкових капітальних вкладень. Адже і велике приміщення для магазину не потрібно, як і інше торгове обладнання.

У багатьох регіонах України більшість людей роблять покупки саме в інтернет-магазинах. Особливо перспективні такі види онлайн-діяльності, як інтернет магазин одягу з Китаю. Адже в цьому випадку на низькі ціни китайських виробників не накладаються великі витрати традиційної торгівлі. Це оренда великих торгових залів, купівля обладнання магазину і утримання персоналу. Іноземні інтернет-магазини не так популярні в нашій країні, їх дохід швидко падає. Це пов’язано зі складністю доставки товарів через прикордонні контрольні пункти, з додатковими витратами на транспортування.

Розберемося, як скласти бізнес план інтернет магазину одягу. Перш за все, будемо розробляти планування на магазин, який на початковому етапі бізнесу обслуговує населення одного містечка. Розраховувати на більш великі розміри діяльності можна буде лише після грунтовної розкрутки торгівлі. Розширювати асортимент товарів можна буде в міру збільшення числа покупців. Оплату можна здійснювати як готівкою при отриманні клієнтом покупки, так і через мобільні телефони. Важливим є той факт, що стільникові мережі стягують з таких операцій значну комісію.
Розрахункові дані доведеться використовувати з усередненою інформації про діяльність реальних підприємств. Націнку на товар будемо робити таку ж, що і у всій галузі – 100%.

Якщо виручка магазину за день роботи складе 10 000 гривень, то щомісячний дохід буде вже в межах 300 000 гривень. Витрати на доставку товару разом із закупівельними цінами складуть в цьому випадку половину доходу, 150 000 гривень.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.