Блогінг – чудова, перспективна бізнес-ідея

05.10.2017 - 14:12 | Категорія: Інтернет бізнес

 Блогінг – найпопулярніший напрям для заробітку в інтернеті. Давно розвинене на Заході напрямок сьогодні стало справжнім бізнесом для багатьох підприємців в Україні.

 Блогінг – найпопулярніший напрям для заробітку в інтернеті. Давно розвинене на Заході напрямок сьогодні стало справжнім бізнесом для багатьох підприємців в Україні. Якщо Вам є чим поділитися з читачами, у вас є своя точка зору, якийсь життєвий досвід або просто цікава ідея, то сміливо створюйте блог. Сьогодні в мережі існують блоги на різні теми – творчість, огляди книжкових новинок, здорове харчування, ворожіння на картах, жіночі блоги, розвиток дітей і т. П.
Щоб почати вести свій блог, потрібно добре продумати його ідею. Чим креативніше і цікавіше буде блог, тим більше шансів обійти конкурентів.
Ідея – це ще не все, найголовніше, щоб люди шукали інформацію, якої Ви ділитеся в блозі. Для цього потрібно створювати цікавий контент, який відповідає на питання відвідувачів.
Статті можна писати самостійно, можна замовляти на фрілансі. Чим якісніше буде ваш контент і чим чіткіше статті відповідають на запити відвідувачів, тим популярнішими стане ваш блог.
Не варто забувати про такі показники, як Page Rank (PR) І ТИЦ. Це кількість посилань на Ваш блог авторитетних сайтів. Чим більше вхідних посилань, тим більше набирає вагу Ваш блог, тим авторитетніше він стає в очах пошукових машин.
Крім показників PR і ТИЦ особливу увагу варто приділити якісному контенту, який є на сайті. Чим цікавіше і корисніше контент, який шукають користувачі, тим довше вони залишаться на блозі, стануть читати інші статті, тим авторитетніше Ваш блог виглядає в очах пошукового робота. Тому що поведінковий фактор – прямий показник того, що сайт цікавий користувачам.
Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.