Ідея: дитячі казки онлайн

27.09.2016 - 12:30 | Категорія: Інтернет бізнес

Напевно, ні для кого не секрет, що в сучасному світі діти починають активно користуватися комп\’ютером вже з самого раннього віку, а де комп\’ютер, там і доступ в інтернет. Батьки юних програмістів, часто, більше всього стурбував не згубним впливом техніки на здоров\’я свого чада, а змістом інтернет сайтів, які їх дитина переглядає. Наприклад, у Великій Британії з\’явився сайт, який наповнений дитячими казками, які можна читати, слухати, переглядати в режимі онлайн.Напевно, ні для кого не секрет, що в сучасному світі діти починають активно користуватися комп\’ютером вже з самого раннього віку, а де комп\’ютер, там і доступ в інтернет. Батьки юних програмістів, часто, більше всього стурбував не згубним впливом техніки на здоров\’я свого чада, а змістом інтернет сайтів, які їх дитина переглядає. Наприклад, у Великій Британії з\’явився сайт, який наповнений дитячими казками, які можна читати, слухати, переглядати в режимі онлайн.

Ресурс цього сайту включає в себе велику кількість коротеньких відео з дітьми, які читають або розповідають якусь дитячу історію або просто казку. Не можна не відзначити того, що казки, які повествуются безпосередньо перед сном, впливають на швидке розвиток дитини, в результаті чого «казки на ніч» перетворюються в чудову ідею для бізнесу в інтернеті. А для більш дорослих дітей, так і для їхніх батьків можна запропонувати перед сном пройти тест на iq .

Після рішення про відкриття подібного сайту, необхідно звернути увагу на деякі моменти. Наприклад, час тривалості розповіді казки або історії краще витримувати в межах 10 хвилин – це допоможе дитині засвоїти пізнавальне вміст матеріалу. Також варто провести кордону за віковими категоріями, для більш продуктивного пошуку по сайту, а також інформативності сюжету, наприклад, в межах від 2 до 4 і від 5 до 8 років. Чи не забуваєте і про різноманітність жанрів – кумедні дитячі віршики, прислів\’я і приказки, байки, казки http://www.tyt-skazki.ru/publ/istorii_pro_izumrudnyj_gorod/6, оповідання та багато іншого.

Дитячі казки онлайн, які розповідаються або читаються дітьми для дітей – досить затребувані, тому що не у всіх батьків перебуває вільний час для прочитання книжок. Діти люблять не тільки слухати казки, а й читати їх, що сприяє вдосконаленню мови і інтонації.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.