Як заробити гроші на ківі (qiwi) гаманець

05.06.2016 - 06:24 | Категорія: Інтернет бізнес

Сьогодні ми розповімо вам спосіб, як заробити на ківі гаманці. Схема дуже проста і всім буде ясна. Багато з нас знають, що таке Ківі-термінал і як відбувається поповнення мобільного рахунку за допомогою нього, тобто через КИВИ. Само собою тут і комісія, припустимо там, де я поповнюю рахунок, у мене комісіяСьогодні ми розповімо вам спосіб, як заробити на ківі гаманці. Схема дуже проста і всім буде ясна. Багато з нас знають, що таке Ківі-термінал і як відбувається поповнення мобільного рахунку за допомогою нього, тобто через КИВИ. Само собою тут і комісія, припустимо там, де я поповнюю рахунок, у мене комісія йде в 6 відсотків зі 100 рублів.

Для початку вам потрібно буде зареєструватися на сайті. Створити обліковий запис, яка буде прикріплена до нашого номеру телефону. Проблем з цим виникнути не повинно. Зайдіть на сайт клацніть (Увійти в КИВИ гаманець) далі натисніть реєстрація, а потім вже дотримуйтесь інструкцій.

Ківі-гаманець надає досить великі можливості з операціями з переказу грошей. Далі буде потрібно деяка сума грошей. Зайдіть в найближчий термінал Ківі і покладіть гроші на рахунок. Про те, як поповнити рахунок можна прочитати на сайті. Напишу пару способів, як поповнити через термінал.

Перший:

1.1. Електронна комерція

1.2. Оплата послуг

1.3. Вводимо номер телефону, до якого прив’язаний гаманець

1.4. Шукаємо Ківі в списку

1.5. Заповнюємо пароль

1.6. Вкладемо гроші.

Другий:

2.1. Ківі-гаманець

2.2. Вводимо номер телефону

2.3. Вводимо пароль

2.4. Йдемо в графу поповнення

2.5. Вкладемо гроші.

Якщо ви поповнюєте рахунок в таких терміналах потрібно пам’ятати, що суми менше 500 рублів, візьме комісію в розмірі 4 відсотків. Мінімальна сума внеску, на який не стягується комісія – 500 рублів, сама максимальна 15 000 рублів зараз. Гроші на рахунок приходять практично миттєво, дуже рідко відбувається затримка.

Нічого складного як ми бачимо, тут немає. Далі починається сам процес заробітку. Розкажіть всім друзям, що ви займаєтеся тим, що поповнюєте рахунки на будь-які мобільні оператори. Рекламуйте послуги свої, щоб більше людей знали про вас.

Комісію при переказі коштів ви призначаєте самі. Дивіться, вам дають грошей, припустимо це буде 50 рублів, то ви поповнюєте на 46 рублів. 4 рубля це ваш заробіток, якщо налагодити дану схему і мати багато клієнтів, то заробіток ваш буде постійним, але і не дуже великим. Тут буде вигода навіть і для вас. Коли ви будете переводити гроші на мобільний рахунок, комісія братися не буде. Мінімальний переклад скласти 1 рубль. І це вигідно!

З готівкою операція відбувається, як ви вже напевно здогадалися, по колу. Ви кидаєте гроші на ківі-гаманець, потім йде переказ грошей на мобільник з поверненням готівки, а потім все заново.

Виведення грошей з системи можна здійснити на пластикову карту Visa. Комісія 2 відсотки від суми плюс 20 рублів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.