Як заробити в інтернеті без вкладень

31.05.2016 - 05:47 | Категорія: Інтернет бізнес

На даний період часу створені всі умови для того, щоб без вкладень почати заробляти в інтернеті реальні гроші, навіть не виходячи з дому можна організувати свій віртуальний бізнес, і якщо ви організуєте власне підприємство з нуля, то у вас це легко вийде, але потрібно поставитися до цього серйозно і володіти певним багажем умінь і знань.

Крім усього цього, для початку віртуального бізнесу в інтернеті вам не потрібен буде занадто великий капітал. Ну що ж, наставНа даний період часу створені всі умови для того, щоб без вкладень почати заробляти в інтернеті реальні гроші, навіть не виходячи з дому можна організувати свій віртуальний бізнес, і якщо ви організуєте власне підприємство з нуля, то у вас це легко вийде, але потрібно поставитися до цього серйозно і володіти певним багажем умінь і знань.

Крім усього цього, для початку віртуального бізнесу в інтернеті вам не потрібен буде занадто великий капітал. Ну що ж, настав час дізнатися як заробити в інтернеті без вкладень?

10 найактуальніших ідей віртуального бізнесу цього року.

1. Нотатки мандрівника.

На сьогодні все більше стало популярним дауншифтинг і травелівінг. Ну це такі види діяльності і способи як добре відпочити і скоротати час, при яких людина або повністю занурюється в природу і йде від цивілізації, або він постійно переміщається не сидить на одному місці і в одній країні, він постійно подорожує і при всьому при цьому примудряється заробляти працюючи в інтернеті. Є такий варіант заробітку, він називається (Нотатки мандрівника), це як би фото і відео звіт про те як ви відпочиваєте, де ви на даний момент знаходитеся, зможете розповісти людям найцікавіші моменти, які ви бачите або бачили під час подорожі.

Так само дозволяється ділиться такою інформацією як:

– Яким способом вигідніше купити авіа квиток або ЖД – транспорт.

– Затишні хостели і дешеві готелі певних міст.

– Як вигідніше дістатися з одного місця до іншого ну і так далі.

Якщо ви зважитеся викладати відео на Youtube, то ви зможете додатково заробити на даному відео. Також дозволено домовитися з туроператором, який забезпечить вас проживанням та квитками, а в замін ви йому хорошу рекламу, простіше кажучи – варіантів дуже багато.

2. Ведення корпоративного блогу.

Ви також можете запропонувати цю послугу директорам які постійно зайняті – тобто ви берете все обслуговування сайту на себе. Також ви маєте право запропонувати обслуговування технічне, постійне оновлення інформації, заповнення контенту – адже після всього цього бізнес вашого роботодавця буде набагато прибутковіше, плюс ви будете отримувати грошові заохочення і більше бонусів.

3. Письменник – інкогніто.

Припустимо, у вас є дар викладати свої думки і робити це просто чудово в красиво оформлені тексти, ви також можете запропонувати ваші послуги, як написати текст будь на замовлення, але в такому випадку авторство ваше буде дуже складно підтвердити. У таких випадках якщо ви все таки вирішуєте вести блог або сайт за замовника, то ви підпишіть в контракті пункт (Про нерозголошення) і саме тому ви відмовляєтеся від всіх прав на ваші тексти. Є великий плюс у цій роботи, за неї ви отримуєте хороші гроші.

4. Відкриття спеціального методичного ресурсу для педагогів.

В цьому сайті можна розміщувати методичні посібники різні, наприклад готові лекції, розробки уроків і практичні заняття, ну і інші види документації і конспектів.

Дозволено вибрати такі профілі:

– Вихователів дитячих дошкільних установ;

– Ресурс для педагогів вищих навчальних закладів;

– Для педагогічного складу загальноосвітніх ліцеїв і шкіл.

5. Надання послуги копірайтингу і торгівля контентом.

Копірайтинг – це значить писати статті із зазначеної теми на замовлення. Ці статті, якщо вони виконані якісно і мають високий рівень унікальності, легко продаються за високими цінами на різні сайти.

Копірайтер може легко отримувати прибуток від 600 рублів за маленький текст в 6-8 пропозицій. Таким чином можна розрахувати зарплату в три – чотири тисячі на місяць. Але навіть для такого заробітку вам доведеться постійно вдосконалюватися і розбиратися в численних сферах діяльності, тобто бути завжди і у всьому впевнений і багато чого знати. Якщо ви знаєте хоча б пару іноземних мов, то ваша заробітна плата буде в кілька разів вище.

6. Коучинг.

Припустимо ви, добре вміє розбиратися в людях або навіть ви дипломований психолог і вміє дати потрібну пораду. Те наступний вид заробітку підійде саме для вас.

Коучинг – це коли ви вирішуєте проблеми людей (психологічного характеру), консультуючи їх через скайп. Інакше це називається – дистанційна підтримка, що то типу телефону довіри. Те що вам дійсно дуже потрібно, це вміти добре розбиратися в тонкою душевною проблеми людей, які будуть звертатися до вас. Допусти ви володієте екстрасенсорними здібностями, то ви можете легко запропонувати ваші послуги (наприклад по зняттю порчі) або якщо замовник цікавиться з приводу фотографії з’ясовувати всі питання які його цікавлять.

7. Редагування текстів.

Одна справа, це писати тексти. А ось редагувати вже написане кимось і якісно – це вже зовсім інше. Вам дуже сильно знадобиться відмінне знання мови, не зайвим буде диплом перекладача або філолога, чудовий словниковий запас, швидко знайти помилку і виправити її.

8. Віртуальний маркетинг.

Просувати продукцію компанії на ринку – це прям ціла наука. Просування сайтів – це в принципі одне й теж, потрібен базовий набір знань маркетингу, розбиратися в психології людини, мати базові навички в сфері активації трафіку бажано якісної. Тобто SEO, реклами контекстної і просувати сайт в інтернеті.

9. Торгівля віртуальними книгами.

Уявімо таке що ви пишете цікаві розповіді: повісті, вірші, може навіть романи, які ви не збираєтеся відносити в друкарню і все робити своїми силами, тим самим ризикуючи втратити багато грошей, то цей вид заробітку саме для вас.

Книга яка віртуальна коштує в рази дешевше. Але плюс у цього продажу, не сумнівайтеся потраплять саме у вашу кишеню, і вам не доведеться платити відсотки редактору і видавництву, при цьому чекати довгий час, читачів які зрозуміють, що ваша книга краща і гідна того щоб її купити.

10. Помічник на просторах інтернету.

Це послуга полягає в тому, щоб ви за певну плату робите послуги дистанційного консультування та допомоги онлайн.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.