Продаж доменних імен – киберсквоттинг

02.05.2016 - 19:56 | Категорія: Інтернет бізнес

Киберсквоттінг – реєстрація і продаж доменних імен. Цей різновид інтернет бізнесу поки ще в стадії розробки, ця ніша практично вільна, зайняти її цілком можна реалізувати, не маючи великих ресурсів. На сьогоднішній день киберсквоттинг – реєстрація і продаж доменів в зоні. ru – хороша форма заробітку. На цьому полі існують дві можливості для отримання прибутку: здавати домени зацікавленим користувачам в оренду або перепродувати їх.

ПродажКиберсквоттінг – реєстрація і продаж доменних імен. Цей різновид інтернет бізнесу поки ще в стадії розробки, ця ніша практично вільна, зайняти її цілком можна реалізувати, не маючи великих ресурсів. На сьогоднішній день киберсквоттинг – реєстрація і продаж доменів в зоні. ru – хороша форма заробітку. На цьому полі існують дві можливості для отримання прибутку: здавати домени зацікавленим користувачам в оренду або перепродувати їх.

Продаж доменних імен, як знайти прибутковий домен?

Є різні способи для пошуку прибуткових доменів, у кожного є свої недоліки і переваги. По-перше, можна придбати домен, назва якого викликає у користувачів певні асоціації або підходять під тему, для якої користувач і має намір використовувати домен. По-друге, слід врахувати невисокий рівень грамотності середньостатистичного користувача – люди часто вводять в пошуковик фрази, що містять граматичні помилки.

Реєструючи доменне ім’я, слід пам’ятати: вартість хосінга буде Однак щоразу, реєструючи ту чи іншу доменне ім’я, слід враховувати наступний нюанс: вартість хостингу на домені буде залежати прямо і безпосередньо від галузі господарства, яку представляє обраний домен, від тих прибутків, які данна галузь здатна приносити. Наприклад, домени «talk» і «humor» будуть менш прибутковими, ніж домени «auto» і «mining». Але навіть не дуже перспективні в комерційному сенсі домени при правильному маркетингу і грамотному менеджментемогут забезпечити солідні доходи.

Граматичні помилки в назвах популярних сайтів власникам похожіхдоменов забезпечують масовість відвідувань (високий трафік) і високі прибутки. Наприклад, поширена помилка в адресі домена – точка у випадковому місці. Подібність в назвах вашого домену і популярного може привернути до вас масу відвідувачів. Вартість одного такого домену-двійника іноді перевищує сто тисяч доларів.

Скільки ж можна заробити на здачі доменів в оренду або прямого продажу?

Якщо ваш спосіб заробітку – розміщення реклами в мережі Інтернет, то добротний домен зможе приносити вам від двох доларів зі сторінки на місяць.

Якщо ж ви заробляєте на створенні і перепродажу доменів – киберсквоттинг, вам слід враховувати всі побажання і цілі і потенційних клієнтів, добре вивчити цей контингент покупців.

Оскільки багато пошукових систем часто перекладають назву з кирилиці на латиницю, такий домен теж можна буде продати дорожче. Створення співзвучних доменів – теж непогана ідея.

При підрахунку вартості домену слід врахувати наступну інформацію: один клік по рекламі в європейській зоні Інтернету коштує до 20 євро, в російськомовній же зоні один такий клік коштує приблизно 0,025 – 0,05 у. о. Продаючи домен, не виключайте як варіант зацікавленість і зарубіжних покупців. Не зациклюйтеся тільки на внутрішній зоні ринку, дійте, вдосконалюйте передпродажну підготовку. Заробляємо на оренді доменів

У Європейській зоні популярний такий вид заробітку як оренда домену. Домени з яскравим, помітним назвою приносять власникові сто п’ятдесят-двісті євро щодня. Однак, існують нюанси. У той час, як у Франції домен «lemeilleurdelavoiture» коштує 150 євро на добу, в Голландії домен «rokeninAmsterdam» принесе власнику 14.000 євро на місяць.

За статистикою, мережевий заробіток досить популярний серед початківців, які не мають стартового капіталу, так як не вимагає ні великих грошових вкладень, ні фундаментальних теоретичних знань, ні особливих практичних умінь. Інформація з питання мережевого заробітку зрозуміла і доступна всім – студентам, домогосподаркам, безробітним, фрілансерам. Достатньо всього лише трохи орієнтуватися в інтернеті.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.