Організація реклами в інтернеті

01.05.2016 - 10:51 | Категорія: Інтернет бізнес

Ринок реклами у всесвітній павутині розвивається з приголомшливою швидкістю. Популярність цього інформаційного каналу у користувачів, проте, здатна зіграти злий жарт – при величезних обсягах даних, що розміщуються в мережі щодня, рекламодавцю дуже легко в ній загубитися і не знайти дорогу до потенційних клієнтів. Основою ефективної реклами в інтернеті є, як правило, сайт компанії, на якому розміщується основна інформаціяРинок реклами у всесвітній павутині розвивається з приголомшливою швидкістю. Популярність цього інформаційного каналу у користувачів, проте, здатна зіграти злий жарт – при величезних обсягах даних, що розміщуються в мережі щодня, рекламодавцю дуже легко в ній загубитися і не знайти дорогу до потенційних клієнтів. Основою ефективної реклами в інтернеті є, як правило, сайт компанії, на якому розміщується основна інформація про неї і куди, в кінцевому підсумку, повинні привести користувача всі інші рекламні матеріали, що розміщуються на різних ресурсах.

Організація реклами в Інтернеті з нуля.

Дозволити собі найняти постійного висококваліфікованого співробітника, здатного організувати ефективну рекламну компанію в мережі, може далеко не кожна фірма. Надання таких послуг на рекламному ринку давно спеціалізувалося в самостійну підгалузь. На ринку не бракує в пропозиціях від різного роду вед-студій і інтернет-маркетингових агентств.

Подібні компанії стали найактивнішими учасниками сучасної рекламної галузі. Згодом їх діяльність зосередилася на таких завданнях:

– Маркетинговий аналіз і розробка попередніх рекомендацій по організації рекламних кампаній;

– Стратегічне і медіа-планування маркетингу;

– Сегментування ринку, визначення основних перспективних контактних аудиторій і вибір конкретних методів комунікації рекламодавця з ними;

– Розробка оригінальних рекламних ідей і концепцій;

– Створення різних рекламоносіїв і інструментів маркетингу;

– Вибір каналів поширення реклами і залучення їх в реальних кампаніях;

– Організація зв’язків з громадськістю ( «піар») в інтернеті;

– Пошукова оптимізація (SEO) сайту рекламованої компанії;

– Створення корпоративних сайтів або сайтів-«візиток»;

– Відстеження результатів проведених рекламних заходів, маркетинговий контроль;

– Аналіз результатів рекламних кампаній, визначення підсумкової маркетингової та економічної ефективності, використання накопичених даних і досвіду для оптимізації подальших рекламних заходів.

Канали поширення реклами в інтернеті.

З плином часу просування рекламної інформації в інтернеті впорядкували, і тепер дев’яносто відсотків її так чи інакше проходить через ключові рекламні платформи і площадки. Партнерство та грамотна робота з такими агентами для багатьох рекламних фірм є основою бізнесу.

Найбільш важливі канали поширення реклами в мережі:

Каналибаннернойреклами (Rich Media, Soloway, Popunder);

Системи т. Н. «Контекстної» реклами (Begun, Яндекс. Директ, Google Adwords);

Каналы передачи «тизеров» (МаркетГид, TeaserNet);

Рекламні підсистеми соціальних мереж, Викорис практично в кожній, навіть не дуже численною подібної інтернет-службі.

Не можна нехтувати також управлінням показу реклами. Для її ефективності найважливішою характеристикою сьогодні стає досягнення вибірковості – рекламне повідомлення має побачити саме той користувач, на якого воно спочатку було розраховане. Системи інтернет-реклами в цьому сенсі вигідно відрізняються від традиційних маркетингових каналів – друку, радіо і телебачення. Середній користувач, навіть не розміщує в мережі ніякої особистої інформації, вже набором тих сайтів, які він відвідав в поточному сеансі, або, формулюванням запитів в пошукових системах розповідає про себе багато. Досвідчені компанії, що спеціалізуються на інтернет-рекламі, давно навчилися використовувати цю особливість поведінки для оптимізації своєї діяльності і на благо своїх клієнтів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.