Як працює довірче управління

15.05.2017 - 22:18 | Категорія: Гроші та фінанси

В даний момент часу люди мають відмінні можливостями щодо отримання стабільного доходу через торгівлю в системі Форекс. Довірче управління , яке стало дуже популярним і затребуваним останнім часом, дозволяє навіть недосвідченим трейдерам, Що почав свою роботу на валютних ринках відносно недавно, отримувати хороший дохід з торгівлі.

Подібне управління здійснюється на базі ПАММ-рахунків, які сьогодні входять до переліку торгових можливостей практично всіх дилінгових центрів, що вважаються провідними у брокерської діяльності.В даний момент часу люди мають відмінні можливостями щодо отримання стабільного доходу через торгівлю в системі Форекс. Довірче управління , яке стало дуже популярним і затребуваним останнім часом, дозволяє навіть недосвідченим трейдерам, Що почав свою роботу на валютних ринках відносно недавно, отримувати хороший дохід з торгівлі.

Подібне управління здійснюється на базі ПАММ-рахунків, які сьогодні входять до переліку торгових можливостей практично всіх дилінгових центрів, що вважаються провідними у брокерської діяльності.

Робота з використанням ПАММ-рахунків стала популярною завдяки таким позитивним моментам:

інвестування коштів в керуючого, який відмінно справляється з покладеними на нього обов’язками. Для перевірки успішності обраного керуючого є спеціальний рейтинг;

можливість значно знизити ризики торгівлі, що позитивним чином позначиться на дохідної частини;

виняткова прозорість торгових операцій;

можливість контролювати роботу керуючого в режимі реального часу;

трейдер отримує набагато більше вільного часу і може витрачати його, наприклад, на навчання всім премудростям інтернет-трейдингу;

інвестор отримує право знімати гроші з рахунку в будь-який час. Але якщо зняття було проведено до встановлених договором термінів, тоді інвестор повинен буде заплатити певну компенсацію.

Як бачимо, переваги при роботі через ПАММ-систему очевидні. Тому торгівля з використанням довірчого управління кожен день привертає увагу все нових трейдерів.

принцип торгівлі

Вся робота на ПАММ-рахунках базується на принципі довірчого управління. Тут мається на увазі той факт, що трейдер, який виступає в ролі інвестора, довіряє свої інвестиції керуючому, який працює в обраному ним дилінгових центрі. При цьому сам керуючий на рахунок кладе власні кошти. Це дозволяє інвесторам, яких може бути кілька, залишатися впевненими в тому, що керуючий буде не тільки зацікавлений в успішності підприємства, а й прагнути до максимальної вигоди.

Довірче управління буде однозначно прибутковим видом торгівлі, який принесе пасивний дохід кожному учаснику. Це і робить ПАММ-систему сьогодні однією з найбільш популярних опцій на валютних ринках.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.