Свінгова торгівля на форекс

29.09.2016 - 08:07 | Категорія: Гроші та фінанси

Одним з варіантів торгівлі, заснованої на біржових коливаннях є трейдінговая пробойная система, модифікацією якої є свінгова торгівля на Форекс. Свінгова торгівля спирається на цінові мінімуми і максимуми попереднього дня. Дана стратегія ставить перед собою завдання по скупки активів за максимальною його ціною, а продаж відповідно за мінімальною. Завдання свінгерів пов’язана з очікуванням зміни ціни в необхідному напрямку.

Експерти вважають, що свінгова торгівля несе великі ризики, тому не рекомендується утримувати торговельні місця тривалих термін. Для ефективних свінгова продажів необхідно використовувати особливі торгові системи, які можуть проводити аналіз коливань цін і пропонувати рішення про відкриття позицій або ж про їх закриття. Незважаючи на це, деякі досить важливі фактори в них не враховуються. Такі як, наприклад, фінансові показники організації, галузеві і макроекономічні перспективи і технічний аналіз.Одним з варіантів торгівлі, заснованої на біржових коливаннях є трейдінговая пробойная система, модифікацією якої є свінгова торгівля на Форекс. Свінгова торгівля спирається на цінові мінімуми і максимуми попереднього дня. Дана стратегія ставить перед собою завдання по скупки активів за максимальною його ціною, а продаж відповідно за мінімальною. Завдання свінгерів пов’язана з очікуванням зміни ціни в необхідному напрямку.

Експерти вважають, що свінгова торгівля несе великі ризики, тому не рекомендується утримувати торговельні місця тривалих термін. Для ефективних свінгова продажів необхідно використовувати особливі торгові системи, які можуть проводити аналіз коливань цін і пропонувати рішення про відкриття позицій або ж про їх закриття. Незважаючи на це, деякі досить важливі фактори в них не враховуються. Такі як, наприклад, фінансові показники організації, галузеві і макроекономічні перспективи і технічний аналіз.

Методик навчання свінгова торгівлі існує досить багато. У всесвітній павутині можна знайти всілякі тренінги, семінари, класичні підручники і навіть авторські посібники. Та все це допоможе новачкові освоїти основні правила ведення свінгова торгівлі. Крім цього існує безліч торгових систем, що забезпечують успішну роботу бірж і на вибір найефективнішою (з точки зору кожного окремого бізнесмена) найчастіше витрачається маса часу.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.