Програма державного співфінансування пенсії – суть і виплати

27.09.2016 - 20:53 | Категорія: Гроші та фінанси

Зараз у нас є унікальна можливість подбати про своє майбутнє вже сьогодні. Держава надає нам таку можливість при прийнятті беручи участь в програмі державного співфінансування пенсії.Зараз у нас є унікальна можливість подбати про своє майбутнє вже сьогодні. Держава надає нам таку можливість при прийнятті беручи участь в програмі державного співфінансування пенсії.

Прибутковість такого вкладення в рік перевищує 100%. Ця сума включає в себе внески самих громадян примножені державою, сюди входять і інші пенсійні заощадження, крім цих вкладень, можна отримувати прибуток і з фондового ринку.

При внесення початкового внеску програма продовжує працювати ще протягом десяти років. Відсоток майбутньої пенсії збільшується, якщо ваш роботодавець теж учасник програми співфінансування, залучаючи прибутковість від інвестицій всіх коштів на фондовий ринок.

Щоб вступити в програму співфінансування майбутньої пенсії необхідно написати заяву, зразок якого можна легко знайти в вільних джерелах і направити до Пенсійного фонду самостійно, або через свого роботодавця. Вносити їх ви можете особисто, або внесок буде утримуватися з вашої заробітної плати.

Можна вносити річну суму одноразово або розділити на платежі для кожного місяця. Основний принцип полягає в тому, щоб загальна річна сума не була менше двох тисяч рублів. Максимальна сума яка потрапляє під співфінансування державою не вище дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прийняти почастішавши в програмі державного співфінансування пенсії може будь-який громадянин Російської Федерації, що входить в список обов’язкового пенсійного страхування. Стати учасником Програми державного співфінансування пенсії можна до 31 грудня 2014 року. Зробити перший внесок для її «активації» необхідно до 31 січня 2015 року.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.