Арешт банківського рахунку судовими приставами

06.07.2016 - 08:29 | Категорія: Гроші та фінанси

Внести обмеження по рахунку можуть податкова і судові пристави, а також федеральна служба з фінансів. Виконують арешт судові пристави. У цій статті ми подивимося, як проводять арешт банківського рахунку судом і судовими приставами.Внести обмеження по рахунку можуть податкова і судові пристави, а також федеральна служба з фінансів. Виконують арешт судові пристави. У цій статті ми подивимося, як проводять арешт банківського рахунку судом і судовими приставами.

Найбільш хорошим методом по закриттю рахунків є арешт. Він здійснюється в тому випадку, якщо виникають будь-які конфліктні ситуації, наприклад корупція. Арешт проводиться рішенням суду, якщо людина порушує закон і певні вимоги контролюючих органів. Коли отримано рішення про закриття рахунків боржника, банк вносить заборону на всі операції. Щоб закрити рахунок, потрібні документи завірені законодавством. В іншому випадку банк зробити нічого не зможе.

За рішенням суду на ваш банківський рахунок накладається арешт, і всі операції заморожуються. Податкова і митниця такого права не має. Згідно з судовими наказами та актам, а також постановою пристава накладається арешт.

Арешт банківського рахунку судом і судовими приставами накладається на суму з урахуванням всіх витрат, це прописано в виконавчому документі.

Дуже важливо знати, що арешт грошей банком відбувається в тому випадку, якщо є рішення податкової або митниці про зупинення операцій.

У виконавчому документі так само написано, в якому обсязі і порядку можливе списання коштів з рахунку боржника. На банк накладається штраф згідно із законом в тому випадку, якщо він порушив правила.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.