Privatefx призупиняє програму 1 + 1 для колишніх клієнтів форекс тренд

20.06.2016 - 11:42 | Категорія: Гроші та фінанси

Як стало відомо, компанія PrivateFX в найближчому часі оголосить про припинення програми «1 + 1″ для колишніх клієнтів компанії Форекс Тренд (ФТ). Зазначена програма була розроблена PrivateFX для порятунку депозитів клієнтів збанкрутілого в минулому році Форекс Тренд.«Поточний місяць може стати останнім для екс-клієнтів Форекс Тренд, коли вони можуть скористатися програмою« 1 + 1 “. Топ-менеджментом PrivateFX буде проведено аудит, і чи буде продовжено порятунок решти депозитів Форекс Тренд, поки невідомо »- сказав« Біржовому лідеру »інформоване джерело.Як стало відомо, компанія PrivateFX в найближчому часі оголосить про припинення програми «1 + 1″ для колишніх клієнтів компанії Форекс Тренд (ФТ). Зазначена програма була розроблена PrivateFX для порятунку депозитів клієнтів збанкрутілого в минулому році Форекс Тренд.«Поточний місяць може стати останнім для екс-клієнтів Форекс Тренд, коли вони можуть скористатися програмою« 1 + 1 “. Топ-менеджментом PrivateFX буде проведено аудит, і чи буде продовжено порятунок решти депозитів Форекс Тренд, поки невідомо »- сказав« Біржовому лідеру »інформоване джерело.

Слід зазначити, що програма PrivateFX «1 + 1″ є першим в історії рятувальним кругом для «потопаючих» трейдерів, які втратили депозити у збанкрутілої брокерської компанії. «В історії Рунета це перший досвід порятунку трейдерів, які втратили кошти не через власні помилки в процесі торгівлі, а через банкрутство брокера», – стверджують аналітики галузі, опитані « Біржовим лідером «.

План компанії PrivatеFX з порятунку трейдерів Тренд був зрозумілий кожній зацікавленій стороні і досить простий. PrivatеFX купив активи у Форекс Тренд у вигляді інноваційних продуктів (індекси ПАММ, ПАММ-2) і базу клієнтів – йдеться на форумі трейдерів.

Також, компанія PrivateFX (компанія зайняла місце у вищій лізі рейтингу брокерів форекс ) запустила для клієнтів збанкрутілої ФТ спеціально розроблену програму яка отримала назву «1 + 1″. За цією програмою брокер взяв на себе зобов’язання повернути ту суму, на яку трейдери ФТ поповнять свій рахунок вже в PrivateFX. Наприклад, якщо клієнт ФТ хотів врятувати 10 тисяч втрачених в ФТ коштів, він вносив 10 тисяч доларів на рахунок в PrivateFX і отримував депозит в 20 тисяч американських доларів.

Крім цього, для своїх клієнтів PrivateFX надав ряд інвестпродуктов ( «Активний інвестор», індекси ПАММ, ПАММ-рахунки), за якими клієнти заробляють профіт, а клієнти Форекс Тренд ще й повертають свої втрачені у попередньої брокерської компанії депозити. За минулі півроку роботи вищезгаданої програми PrivateFX нею скористалися тисячі інвесторів і успішно інвестували власні кошти в нові ПАММ-рахунки. «Ця програма охопила близько 70 відсотків усіх клієнтів компанії ФТ (частина клієнтів збанкрутілого брокера не побажала повертати всі втрачені кошти), і оскільки відсоток залишився незначний, в PrivateFX було прийнято рішення призупинити на якийсь час дії програми», – сказало джерело.

Слід зазначити, що керівництво PrivatеFX ще на старті програми чітко розставив акценти. Зокрема, там пояснили, що відкриття програми не варто плутати з благодійною акцією і відзначили, що борги Форекс Тренд – це не борги компанії PrivatеFX. Як пояснили в компанії, вони готові допомогти інвесторам ФТ, однак лише за їх бажанням і в рамках «1 + 1″.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.