Як почати бізнес на милі ручної роботи

15.06.2016 - 10:35 | Категорія: Домашній бізнес

Будь-який підприємець шукає вільну нішу в море бізнесу, будь то ринок послуг або ринок виробництва. Для виробництва потрібно ринок збуту, востребовательность продукції. Тому підприємці задаються питанням, що потрібно людям і людині. З покон віків людина завжди в чому, то потребував їжа, вода, одяг, так само людина потребувалаБудь-який підприємець шукає вільну нішу в море бізнесу, будь то ринок послуг або ринок виробництва. Для виробництва потрібно ринок збуту, востребовательность продукції. Тому підприємці задаються питанням, що потрібно людям і людині. З покон віків людина завжди в чому, то потребував їжа, вода, одяг, так само людина потребувала красі чистоті. Про чистоту, то ми і поговоримо про засоби особистої гігієни. Ідея з виробництва мила в домашніх умовах не нова, але фінансева перспективна і якщо до цієї ідеї підійти на належному рівні, то через короткий час вона принесе свої плоди.

Мило виготовляється литним способом, різні інгредієнти змішують між собою, додають мильну основу, все перемішують і розливають по формах. Всю необхідну інформацію легко можна знайти в інтернеті. На початку своєї підприємницької діяльності ви можете робити просте мило (господарське), але сучасний, увійдете до смаку, вислухайте процес і у вас стануть виходити екзотичні олії.

Фінансові питання.

Фахівці оцінюють виготовлення мило ручної роботи на рівні 50%, але якщо розвиватися і розширити своє підприємство, збільшити ринок збуту, то можна домогтися більш високого відсотка.

Як і в будь-якій справі є підводні камені, складності, але не дарма існує приказка терпіння і труд все перетруть. Юридичні зволікання, питання, час, велика кількість інгредієнтів і так далі і тому подібне, але воно цього варто.

Первинні вкладення можуть скласти до 15 тисяч доларів, це оплата приміщення, сировину, обладнання, транспортування товару, юридичні документи. В межах 10 тисяч доларів на податки, З / П робочим, на сировину. Дохід з 600 кг приблизно вийде 20 американських рублів.

Юридичні тонкощі.

Для роботи з фізичними особами вам доведеться оформитися як індивідуальний підприємець, так само не забути оформити організаційно правову форму ТОВ. Це необхідно для роботи з юридичними особами.

Сертифікація виробництва не обов’язкова, її можна замінити декларуванням відповідності, це теж підтвердження якість. У СЕС отримати висновки. У центр сертифікації надати копії опису вироби, копію договору, установчі документи, копію договору оренди виробничих площ, зразки товару і ТУ все це декларується. Після цього заповнюємо документи на отримання декларації. Після такої процедури продукція має статус високої якості .

Нюанси бізнесу.

Для початок роботи з виробництва мила знадобиться приміщення. Його звичайно краще взяти в оренду, місце повинно вистачати як для виробництва, так і для складу, де буде зберігатися сировину і готову продукцію. Бажано, що б приміщення відповідало санітарним нормам.

Устаткування, яке вам необхідно буде придбати. Для виробництва 600 кг мило знадобитися сировину (мильна основа) по грошах обійдеться в 5 тисяч доларів за тонну. Різні добавки, вітаміни, ефірні олії, фруктові кислоти, рослинні жири, парфумерні композиції обійдеться це десь 1 тис доларів. Так само знадобляться газова можна електрична плита 4 каструлі і форми для мило.

Далі вам знадобиться робочий персонал. Наймати доведеться щонайменше 7 людей, двоє будуть збувати продукцію інші трудиться на виробництві. На виробництві керувати процесом виготовлення мило, буде варщик у нього повинен бути один помічник, а що залишилися троє, будуть упаковувати продукцію. Так само потрібно дизайнер, він розробить логотип, зовнішній вигляд продукції, буде оновлювати асортимент. Його, звичайно, бажано взяти на постійну роботу.

Реалізація мила ручної роботи.

Реалізацією продукції повинні зайнятися ваші менеджери з продажу. Ринок збуто це парфумерні магазини, магазини подарунків і сувенірів, салони краси, косметичні салони і все, що пов’язано з красою. Бажано і самому відкрити торгову точку.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.