Нанесення написів і зображень на квіти

08.05.2016 - 12:34 | Категорія: Домашній бізнес

Сьогодні я розповім вам про перспективний бізнес з нанесення зображень і написів на живі квіти за допомогою особливих наклейок. Ідея бізнесу в тому, що можна друкувати спеціальні наклейки на пелюстки квітів за допомогою звичайного струменевого принтера. Друкуються такі наклейки для квітів на спеціальній надтонкою липкою плівці, яка практично не помітна, а видно тільки сам напис або малюнокСьогодні я розповім вам про перспективний бізнес з нанесення зображень і написів на живі квіти за допомогою особливих наклейок. Ідея бізнесу в тому, що можна друкувати спеціальні наклейки на пелюстки квітів за допомогою звичайного струменевого принтера. Друкуються такі наклейки для квітів на спеціальній надтонкою липкою плівці, яка практично не помітна, а видно тільки сам напис або малюнок.

Оборот квіткового ринку в Росії сьогодні – більше 2 мільярдів доларів на рік. Абсолютно новий і перспективний напрям цього ринку – бізнес з нанесення зображень на квіти.

Ваші потенційні клієнти:

виробники квітів

оптові і роздрібні продавці квітів

рекламні компанії

фірми, що займаються організацією весільних та інших урочистостей

интернет-магазины

фотостудії

кінцеві споживачі – як приватні особи, так і організації

Навіть один раз реалізувавши технологію нанесення зображень на квіти в квіткових магазинах Вашого міста, Ви отримаєте прибуток і вдячних клієнтів, які звернуться до Вас ще не раз. До речі, на Заході цей бізнес вже приносить багатомільйонні прибутки, а у нас в Росії цей напрям тільки зароджується. Так що не пропустіть свій шанс першим зайнятися цим красивим бізнесом в своєму місті!

Що може бути прекрасніше квітів ?! Квіти – найбажаніший, доречний і ніжний подарунок до будь-якого свята. Хочете, щоб Ваш букет став воістину ексклюзивним, чарівним, щоб він точно і чітко передав зміст вашого побажання? Але як же навчити квіти говорити?

Нанесіть на пелюстки квітки написи, малюнки або навіть фотографії! Сьогоднішні технології дозволяють зробити це майже моментально і дуже якісно. Прикрасьте Ваш букет добрим побажанням або забавним поздоровленням, милою картинкою або романтичної фотографією і Ваш букет справить незабутнє враження!

Уявіть, як приємно буде Вашої улюбленої отримати в подарунок троянду з написом «Я тебе люблю». Або мамі отримати від своєї дитини квітка з написом «З Днем народження, дорога ненька!». Вишукані, що говорять, чуттєві квіти припадуть до смаку всім без винятку жінкам, дітям і навіть чоловікам. Квітка з фотографією або написом дозволить красиво висловити ваші емоції і почуття, вразить оригінальністю колег, здивує родичів і друзів і в кінцевому підсумку зробить будь-яку подію незабутньою.

Переваги друку зображень і тексту на квітах:

Контур матеріалу зовсім непомітний на квітці, створюється ілюзія, що зображення нанесено прямо на пелюстки і має дуже природний вигляд;

Яскравість, барвистість, оригінальність зображень і написів;

Об’ємність зображень за рахунок достатньої кількості фарби, що наноситься;

Матеріал абсолютно нешкідливий для квітів і людини, а малюнки залишаються на квітах навіть після того, як вони в’януть і перетворюються в сухоцвіти;

Низька собівартість, тому можна отримати великий дохід;

Багата колірна гамма зображень;

Найширший асортимент продукції;

Відсутність конкуренції.

Зробите Ваші квіти воістину чарівними, ексклюзивними, і нехай вони розкажуть про те, про що говорить Ваше серце!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.