Бізнес по вирощуванню квітів в теплиці

26.04.2016 - 13:26 | Категорія: Домашній бізнес

Ідеальний варіант в сучасному світі – це коли ваш бізнес приносить вам ще й моральне задоволення, хоча найчастіше можливий тільки один варіант: або хороший прибутковий бізнес, або велике моральне задоволення від роботи. З легкістю об’єднати ці дві дуже бажані складові може відкриття бізнесу на вирощуванні та продажу квітів.

Переваги квітковогоІдеальний варіант в сучасному світі – це коли ваш бізнес приносить вам ще й моральне задоволення, хоча найчастіше можливий тільки один варіант: або хороший прибутковий бізнес, або велике моральне задоволення від роботи. З легкістю об’єднати ці дві дуже бажані складові може відкриття бізнесу на вирощуванні та продажу квітів.

Переваги квіткового бізнесу полягають в тому, що хороший прибуток можна отримати завжди, незалежно від пори року. Досить просто і досить недорого побудувати теплиці для вирощування квітів, а ось відчутна прибуток не змусить себе чекати, особливо взимку.

Початок бізнесу з вирощування квітів. Значною перевагою для вас може бути той факт, якщо у вас є заміський будинок, дачний або садовий ділянку. В цьому випадку вам не доведеться витрачати гроші на оренду відповідного приміщення. Якщо ви плануєте відкрити не просто свій особистий, а сімейний бізнес, тоді вам не будуть потрібні також і послуги садівника, так як члени вашої родини неодмінно допоможуть вам доглядати за квітами.

Ваші фінансові вкладення, таким чином, значно скоротяться і будуть укладатися лише в придбанні обладнання для вирощування квітів, а також для придбання насіння. Всі витрати в результаті виявляться зовсім невеликими і перші продажі квітів повернуть вам вкладені кошти.

Якщо у вас немає бажання або можливості реалізовувати квіти самостійно, тоді є кілька виходів з цієї ситуації: 1) найняти продавця, 2) здійснити оптовий продаж квітів, 3) здати квіти під реалізацію. З огляду на швидку окупність і невеликі початкові вкладення, в подальшому можна значно розширити ваш квітковий бізнес і збільшити доходи в тому випадку, якщо ви візьмете співробітників і побудуєте теплицю або кілька теплиць. Досить приємні фінансові сюрпризи вас чекатимуть під час наближаються або вже наступили свят, так як в такий час доходи в такому бізнесі багато разів збільшуються, адже часто в такі моменти один квітка продається за ціною розкішного букета.

Попит на квіти є завжди, це повинно стати вирішальним фактором для прийняття вами остаточного рішення. Це говорить про те, що даний вид бізнесу по праву вважається прибутковим і перспективним. Так, деякі країни розвивають квітковий бізнес на макроекономічному рівні, яскравим прикладом є Франція і Голландія.

Однак зарубіжна продукція не завжди витримує конкуренцію з вітчизняними квітами, так як квіти, вирощені в нашій країні, виграють за багатьма показниками: вони мають більш привабливий вигляд, а також коштують набагато дешевше. До того ж привезені із зарубіжних країн квіти не можуть забезпечити великого їх вибору (зазвичай це гвоздики і троянди). У зв’язку з цим ви можете займатися вирощуванням абсолютно інших видів квітів, які часто користуються набагато більшим попитом у наших покупців. Можна не сумніватися, що бізнес по вирощуванню квітів зможе повністю забезпечити потреби вашої родини. Бажаємо успіху!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.