Бізнес проект: Розведення декоративних акваріумних рибок

16.09.2016 - 10:55 | Категорія: Домашній бізнес

Якщо ви любите акваріумних рибок, то можете перетворити своє чудесне хобі і досить пристойний спосіб заробітку. Багато хто знає, що більшість видів екзотичних мешканців акваріума не зустрічаються в відкритих водоймах на території.Якщо ви любите акваріумних рибок, то можете перетворити своє чудесне хобі і досить пристойний спосіб заробітку. Багато хто знає, що більшість видів екзотичних мешканців акваріума не зустрічаються в відкритих водоймах на території. Через це звичайним споживачам доводиться викладати чималі суми грошей для того, щоб придбати красивих мешканців акваріума.

Для початку вам буде потрібно встановити не більше трьох акваріумів, загальною місткістю не більше 300 літрів. Це зажадає від вас вкладення вже на початковому етапі десь 60 тисяч рублів.До цього додайте ще близько 15 тисяч на покупку мальків. Також в графу витрат впишіть 3 -4 тисячі рублів, необхідні на щомісячні витрати по догляду за вашим водним царством. Якщо у Вас немає такої суми на руках, то завжди можна взяти кредит, благо, що організацій, які видають шкодить на будь-яку суму, зараз багато. Якщо Ви у Вас нічого закласти за взяті у позику гроші, то є спеціальна банківська гарантія , яка є самим надійним способом забезпечення.

Не шкодуйте коштів на придбання літератури, що допоможе вам уникнути безлічі помилок і матеріальних втрат. Деякі види корму можна вирощувати самостійно і економити на покупці досить значну суму грошей. Продаж рибок можлива в 2 етапи: перший – коли вони ще підлітки, тоді їх вартість становить приблизно 10 рублів за особину.

Другий етап – коли рибки підросли. В цьому випадку можна запитувати ціну близько 100 рублів за одну штуку. Коли товар готовий до продажу, то слід підшукати місце збуту. Можна продавати в зоомагазини, але для такого виду співпраці потрібен дозвіл ветеринарної служби, що стоїть певної суми.

Також можна зайнятися реалізацією рибок на місцевих ринках, але в цьому випадку доведеться ще оплатити дозвіл на торгівлю. Важливим моментом також є і те, що в акваріумі має постійно підтримуватися рівновагу видів.

Таким чином, продаючи частину мешканців, вам слід дбати про поповнення загальної кількості рибок на озеро балхаш рыбалка. Перші доходи з\’являться у вас не менше, ніж через півроку, але сума заробітку при ефективному веденні справи зможе скласти від 25 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.