Архів за Січень, 2019

Атракціон «будинок догори дном»

31.01.2019 - 14:53 | Категорія: Розважальний бізнес

Повернемося до однієї з найцікавіших сфер для бізнесу – розвагам. Сьогоднішня публікація знову буде присвячена атракціону. Тільки він буде зовсім не такий простий, якими були попередні. Всі ці п’яні велосипеди, колоди, турніки , паркові розваги, водні батути і гірки – це все прекрасно і прибутково. Але в цих нішах занадто велика конкуренція. Адже немає нічого простішого, ніж купити готову конструкцію і розмістити її в потрібному місці. Іноді, наприклад, у випадку з водним батутом, навіть місце Далі »

Фарбування автомобіля полімерним композитом – нова ідея автомобільного бізнесу

31.01.2019 - 13:14 | Категорія: Автомобільний бізнес

Автомобільний бізнес – унікальна сфера. Тут завжди підприємці заробляють хороші гроші, не дивлячись ні на які кризи і інші неприємні явища. Напевно, це обумовлено тим, що автомобіль в наші дні – це не просто засіб пересування або спосіб показати свій статус. Автомобіль для багатьох є безцінним помічником, без якого вони не уявляють свого існування. Далеко не всі люди готові відмовитися від автомобіля на користь громадського транспорту. І ніякі підвищення цін на паливо або економічні коливання Далі »

Сонячно-дощові батареї

29.01.2019 - 11:25 | Категорія: Різні види заробітку

Останнім часом тема екології і пошук альтернативних джерел енергії набирають обертів. На цю тему не говорить тільки ледачий. Все навколо починають замислюватися про майбутнє нашої прекрасної Планети і про майбутнє своїх дітей. Це добре. Безперечно. Що ж робить людство, щоб захистити екологію і себе від самих же себе?

Як відкрити квітковий магазин

27.01.2019 - 01:28 | Категорія: Торгівельний бізнес

Квіти – не належать до товарів першої необхідності, таким, як продукти харчування або медикаменти. Проте, цей продукт займає одне з лідируючих місць на ринку. Навіть в умовах кризи і загального погіршення фінансового стану громадян, квіти продовжують добре продаватися і приносити власникам бізнесу хороші гроші. Чи не спадає попит на квіти змушує тисячі підприємців і тих, хто тільки збираються стати такими, дивитися в бік квіткового бізнесу. Відкриваємо квітковий магазин

Виготовлення та продаж суші та ролів на дому

26.01.2019 - 01:54 | Категорія: Їжа та напої

Суші і роли – традиційна японська їжа. Проте, ці страви в останні роки набули просто фантастичну популярність в нашій країні. Зараз складно знайти навіть невелике містечко, в якому немає жодного суші-кафе або суші-бару. Крім того, майже в будь-якому місті можна знайтислужбу доставки суші та ролів додому або в офіс клієнта. Але сьогодні ми поговоримо не про відкриття суші-кафе. І навіть не про організацію служби доставки суші. Ми розповімо про інше, не менш перспективному, спосіб заробітку Далі »