Архів за 2019

Автобуси для вечірок і святкових заходів

21.01.2019 - 13:11 | Категорія: Розважальний бізнес

Сучасна сфера розваг і відпочинку настільки насичена різними пропозиціями, що часом здається, що придумати щось свіже і оригінальне просто неможливо. Що стосується підприємців-початківців, то їм з кожним днем ​​стає все складніше і складніше пробитисядо «пирога» розважального бізнесу. Всі сфери вже давно зайняті старожилами ринку. Новачкам доводиться дуже туго. Особливо якщо вони не намагаються придумати щось нове, а лише користуються вже протоптаних стежками. На щастя, не всі гравці ринку мислять шаблонами. Деякі з них усіма силами Далі »

Тонування вікон квартир і офісів

21.01.2019 - 04:32 | Категорія: Будівництво та ремонт

Багато хто з вас напевно багато раз звертали свою увагу на сферу будівельного бізнесу. За актуальності, затребуваність, прибутковості і можливості майбутнього розширення та розвитку з цією сферою може змагатися, хіба що автомобільний бізнес . Сфера будівництване втрачає своєї актуальності ніколи. Людям потрібні житлові і комерційні будівлі. Людям потрібен ремонт і обслуговування цих будівель. Тому фахівці, трудящі в будівельній і суміжних їй сферах завжди будуть затребувані. А їхні послуги завжди будуть користуватися підвищеним попитом.

Як відкрити ветеринарну аптеку

18.01.2019 - 17:18 | Категорія: Торгівельний бізнес

Перші ветеринарні аптеки в нашій країні з’явилися ще в далекому вісімнадцятому столітті. Тодішні заклади не були схожі на ті затишні торговельні точки з ліками для тварин, які сьогодні є практично в кожному місті Росії. Та й пацієнтами були зовсім інші тварини. Сьогоднішні ветаптеки орієнтуються в основному на любителів «квартирних» домашніх тварин. Особливо яскраво ця тенденція простежується в міській місцевості. Яких звірят ми маємо на увазі, кажучи «квартирні» тварини? Як правило, це кішки , собаки, папуги, Далі »

Пункт прокату спецтехніки

18.01.2019 - 16:30 | Категорія: Будівництво та ремонт

Сьогодні в багатьох сферах діяльності використовується спеціальна велика техніка. Це можуть бути різноманітні бульдозери, трактори, екскаватори, навантажувачі, комбайни, самоскиди, катки і т. п. Спецтехніка використовується в будівництві, в сільському господарстві, в дорожніх роботах, в ремонті, підведенні комунікацій і т. д. Але так склалося, що, незважаючи на необхідність використання тих чи інших одиниць техніки в роботі, далеко не всі компанії, що займаються будівництвом або вирощуванням сільськогосподарських культур, наприклад, прагнуть придбати все необхідне у власність. І ось Далі »

Сміттєвий бізнес

17.01.2019 - 11:34 | Категорія: Різні види заробітку

Багато хто з вас чули, що є бізнесмени, які продають свіже повітря, землю, ділянки на Місяці. Тобто, вони стали багатими і незалежними, практично, не докладаючи особливих зусиль і звівши до мінімуму всі витрати. Хоча ні. Зусилля потрібно докласти колосальних, потрібно добре працювати мізками, щоб придумати і втілити в реальність щось подібне. Але факт залишається фактом. Те, що вони продають, не потрібно виготовляти, все знаходиться навколо нас. А що Ви скажете, якщо дізнаєтеся, що можна створити Далі »