Архів за Грудень, 2018

Виробництво клінкерної цегли

31.12.2018 - 20:50 | Категорія: Будівництво та ремонт

Сьогодні мова піде про досить прибутковому (до півмільйона прибутку щомісяця) бізнесі, який швидко окупається (за оцінками експертів – від 6 місяців) і вимагає відносно невеликих капіталовкладень (від мільйона рублів на старті). Йтиметься про виробництві клінкерної цегли та тротуарної плитки. ЩО ТАКЕ КЛІНКЕРНА ЦЕГЛА?

Інтерактивна пісочниця

29.12.2018 - 07:19 | Категорія: Розважальний бізнес

Різноманітні атракціони з’являються на ринку із завидною регулярністю. Ось тільки оригінальною ідеєю, яка може відразу ж привернути увагу клієнтів, можуть похвалитися далеко не всі з них. Велика частина цих новинок – всього лише перероблені старі ідеї. Десь додали гарну«Обгортку», десь прикрутили нову функцію, десь, навпаки, щось прибрали для додання нового виду і функціоналу. А новизни, реальної новизни, в них немає. Звичайно ж, не все так погано. Завдяки деяким ентузіастам, і в нашій країні іноді з’являються Далі »

Як заробити на групі або паблік вконтакте. частина 1

28.12.2018 - 13:01 | Категорія: Інтернет бізнес

Соціальні мережі все глибше і глибше проникають в наше життя. Якщо раніше багато людей ще намагалися відвертатися від усіх цих сайтів для спілкування, мотивуючи свою поведінку шкідливістю цих ресурсів, то сьогодні думка багатьох змінилося. Адже вони розглянули в соціальних мережах не тільки мінуси і негативний вплив на користувачів, але і хороші можливості. Зокрема, багато соціальні ресурси в наші дні можна дуже ефективно використовувати для роботи мул і бізнесу.

Незвичайні таксі. частина ii

28.12.2018 - 02:35 | Категорія: Автомобільний бізнес

Не так давно на порталі Biznesvbloge. ru була публікація про самих незвичайних ідеях таксі з усього світу. Тоді ми познайомили вас з п’ятьма нестандартними перевезеннями таксомоторів компаніями, які орієнтували свою діяльність на вузьку аудиторію клієнтів, за рахунок чого і змогли виділитися на тлічисленних конкурентів. Тоді мова йшла про таксі з безкоштовним wi-fi, таксі з караоке, таксі для тварин і т. д. Всі ці ідеї свого часу могли здатися божевільними, але пізніше вони довели свою актуальність. Далі »

Виготовлення наклейок для інтер’єру

27.12.2018 - 18:03 | Категорія: Будівництво та ремонт

Сьогодні поговоримо про бізнес, який не вимагає великих вкладень. При цьому він є досить перспективним і здатний приносити дуже хороший прибуток своєму власникові. Більш того, для організації цього цікавого справи вам не буде потрібно навіть орендувати приміщення під офіс . По крайней мере, на перших порах. Буде досить кімнати в квартирі або навіть просто робочого столу з комп’ютером. Більш того, можна обійтися і без цього, якщо ви самі не будете займатися роботою, а будете лише Далі »