Архів за Листопад, 2018

Виготовлення будиночків для собак

28.11.2018 - 16:58 | Категорія: Будівництво та ремонт

На господарів домашніх тварин можна заробляти пристойні гроші. Ця аудиторія клієнтів дуже схожа на іншу дуже бажану аудиторію – молодих батьків. І ті, і інші не шкодують для своїх дітей або для своїх вихованців ніяких коштів. Вони готові платити великі гроші і робити церегулярно. Сьогодні ми не будемо говорити про бізнес-ідеї, так чи інакше пов’язаних з дітьми (на цю тему у нас багато публікацій і попереду буде ще більше). Сьогоднішня стаття буде присвячена домашнім тваринам. Далі »

Акваріумні рибки

23.11.2018 - 20:54 | Категорія: Домашній бізнес

Якщо в дитинстві ви містили вдома акваріум з екзотичними рибками і вам це захоплення не дає спокою досі, то можна поєднати приємне з корисним і зайнятися бізнесом на акваріумних рибок. Штука ця, потрібно сказати, дуже перспективна і цікава. Звертаємо вашуувагу, що розведення акваріумних рибок – це досить примхливий бізнес. Адже ми маємо справу з живими істотами. Це трохи інше, ніж проста торгівля продуктами в магазині. Тут постійно потрібно доглядати за «товаром». Цей бізнес можна порівняти Далі »

Виготовлення кованих виробів

16.11.2018 - 14:53 | Категорія: Виробництво

Кування – один з найдавніших способів обробки металу. За тисячі років до нашої ери люди навчилися виготовляти з металу різні вироби. І якщо починалося все з примітивних наконечників для стріл і списів, то з плином часу людина досягла досконалості у виробництві складних металоконструкцій. Металеві вироби займають найважливіше місце в житті людини. Без виробів з металу не було б відкрито електрику, і, напевно, якби людство не навчилося обробляти метал, то і до сих пір ми б Далі »

15 способів заробити на новий рік

14.11.2018 - 23:53 | Категорія: Домашній бізнес

До Нового року залишаються лічені дні. Але, не дивлячись на відсутність часу, є ще безліч варіантів, які можна і потрібно використовувати, щоб заробити трохи або навіть дуже багато грошей в цей святковий період. Якщо навіть якісь з ідей вже не встигнути втілити в життя, завжди можна скористатися ними на наступний Новий рік. Сьогодні ми коротко розповімо про найпопулярніші, перспективних і перевірених часом способи заробітку на Новий рік . Хто знає, можливо, одна з цих ідей Далі »