Архів за Травень, 2018

Послуги перукаря на дому, повноцінний бізнес з високими заробітками і відмінними перспективами

31.05.2018 - 14:01 | Категорія: Мода і краса

Послуги перукаря на дому : затребуване справа з непоганими заробітками. Відмінна можливість для фінансової самореалізації. Гарна зачіска і доглянуте волосся – це обов’язковий елемент привабливою жіночої зовнішності. Особливо це має значення, якщо гряде чергове свято, а тому треба виглядати на всі сто відсотків. Але перед торжеством не завжди є можливість відправитися в перукарню. Кому-то незручно за часом, кому-то далеко добиратися, а іноді жінки настільки нервують, що просто не в змозі займатися найпростішими речами. Саме тому Далі »

Розміщення реклами на асфальті

26.05.2018 - 11:47 | Категорія: Бізнес з нуля

Розміщення реклами на асфальті . Стартувати в такому бізнесі може будь-яка людина, що володіє креативними здібностями і досвідом малювати. Для роботи знадобляться стійкі фарби, щоб написи на асфальті не втрачали своєї яскравості. Виготовляти трафарети можна з картону, фанери або з фторопласту. Бажано пропонувати замовникам різні види послуг. Наприклад, барвиста реклама може коштувати дорожче, ніж одноколірний малюнок. Однією з найдорожчих може бути послуга створення реклами, що світиться в темряві. Для таких малюнків потрібно придбати люмінофорного фарбу, Далі »

Планувальник дієти, заробляйте тисячі доларів на додатку, яке завжди буде популярним

24.05.2018 - 20:08 | Категорія: Мода і краса

Планувальник дієти : можливості для заробітку від 5 тисяч доларів і вище – програма, яка буде затребувана. Мобільні додатки для різних цілей з’являються із завидною постійністю. Але не можна сказати, що ця ніша вже зайнята. Завжди є куди рости, де брати натхнення і нові ідеї. Навіть якщо ідея не нова, стару можна втілити так якісно і цікаво, що ніякої конкуренти не вженеться за вашим успіхом. Планувальник дієт – один з варіантів програми, який ми пропонуємо Далі »

Супермаркет одного товару

24.05.2018 - 16:28 | Категорія: Торгівельний бізнес

Супермаркет одного товару : як заробляти від 2-3 тис. Доларів на цій бізнес-ідеї? Поки ви читаєте цю статтю, мільйони людей в світі щось купують і продають. Це безперервний, життєво необхідний процес, в який ми всі залучені. Зрозуміло, що нові магазини відкриватимуться нескінченно, створюючи один одному конкуренцію і намагаючись залучити якомога більше клієнтів. Одна з цікавих ідей в цьому напрямку пов’язана з тим, щоб відкрити супермаркет, який продає єдиний варіант товару. Звичайно, можна уявити собі таке Далі »

Розведення шиншил

23.05.2018 - 22:17 | Категорія: Сільське господарство

Розведення шиншил – перспективний і високоприбутковий бізнес, не дивлячись на те, що далеко не новий. Справа в тому, що шиншила – екзотичний звірок з Південної Америки, який проживає на висоті 5000 м. Над рівнем моря. І оскільки проживання в місцях, де сильні перепади температури (іноді досягає -30 градусів) і важкі умови для життя, то важливо, щоб організм звірка зміг захистити себе, тому шкірка шиншил дуже м’яка і густа. В одній волосяної цибулини ростуть 60-80 волосків, Далі »