Архів за 28.04.2018

Як вигідно і правильно купити квартиру

28.04.2018 - 13:14 | Категорія: Нерухомість

Квартирне питання завжди хвилювало, хвилює і буде хвилювати наші серця. Як вигідно купити квартиру? Насправді, я задав би собі ще й інше питання – а як правильно купити квартиру ?

Як покупцеві квартири в новобудові не стати жертвою недобросовісного забудовника

28.04.2018 - 12:51 | Категорія: Нерухомість

Нерухомість в нових будинках є ласим шматочком для покупців. Сучасні будівельні технології дозволяють зводити житло, яке за більшістю параметрів значно краще, ніж панельні будинки радянського зразка. Як покупцеві квартири в новобудові не стати жертвою недобросовісного забудовника Крім того, за такі квадратні метри забудовники вимагають ціну трохи нижче, ніж довелося б викласти за готове житло в такому ж районі. Однак подібні угоди на первинному ринку мають один суттєвий ризиковий фактор, на який необхідно звертати пильну увагу. Далі »

Магазин морських сумок

28.04.2018 - 11:08 | Категорія: Торгівельний бізнес

Магазин морських сумок – актуальна і прибуткова бізнес-ідея напередодні літнього сезону. Слід враховувати, що hand made є одним з перспективних видів бізнесу, так як реалізовані товари з цієї категорії користуються високим попитом у покупців. Виготовлені вручну речі, високо цінуються за ексклюзивність та оригінальність. Якщо вони мають стильний, трендовий дизайн – успіх практично забезпечений. А якщо кожна річ супроводжується ще й власної цікавою історією? Число покупців може збільшитися в геометричній прогресії! У ЧОМУ СЕНС БІЗНЕС-ІДЕЇ? Ідея Далі »

Класифікація житла: в чому різниця

28.04.2018 - 02:15 | Категорія: Нерухомість

Купуючи нерухомість в новобудові, багато інвесторів сподіваються, що їхнє житло буде комфортним, просторим, затишним і сучасним. Наявність цих характеристик залежить від того, до якого класу належить придбана нерухомість. Десять років тому Українська будівельна асоціація розробила спеціальну класифікацію житла. І хоча з тих пір було кілька спроб внести в неї зміни, розробити інші класифікації, іноді її використовують до сих пір. Документ асоціації не є нормативним, а має рекомендаційний характер. Поділ житла на класи – це так Далі »