Архів за Квітень, 2018

Які документи потрібні при купівлі квартири

30.04.2018 - 17:10 | Категорія: Нерухомість

Ви знайшли квартиру, яку хотіли б купити . Тепер попереду Вас чекає сама угода. Що вона собою являє, як проходить і чого від неї чекати – саме на ці питання будемо шукати відповіді. До речі, якщо до моменту угоди ви вже шалено втомилися від нескінченних переглядів, роз’їздів по місту і абсолютно непотрібних зустрічей, є ймовірність, що ви щось робили не так. Потрібно було з самого початку шукати на Стеріуме : там просто, швидко і все Далі »

Переваги покупки квартири в новобудові

30.04.2018 - 00:01 | Категорія: Нерухомість

Одним з найбільш вигідних способів покупки нерухомості, є придбання квартири в споруджуваному будинку . Ціна такого житла завжди нижче ринкової , а після заселення будинку вона істотно зростає. Незважаючи на такі переваги, схеми покупки квартири на первинному ринку пов’язані з певними ризиками – починаючи від недотримання умов договорів і аж до банкрутства забудовника. Порядок оформлення подібних угод прямо залежить від застосовуваної забудовником схеми залучення коштів – укладання договорів участі в пайовому будівництві , створення житлово-будівельного Далі »

Яка вигода в покупці квартири з ремонтом і без?

29.04.2018 - 22:46 | Категорія: Нерухомість

Купувати квартиру з ремонтом або без? Яку квартиру вигідніше купити на вторинному ринку і в новобудові? У скільки приблизно обійдеться ремонт квартири? Відповідаємо на ці злободенні питання!

Магазин тапочок

29.04.2018 - 02:01 | Категорія: Торгівельний бізнес

Магазин тапочок – бізнес, який завжди буде приносити прибуток. Тапочки є невід’ємним атрибутом повсякденного життя кожної людини. Цю «взуття для дому» неможливо замінити нічим іншим. Саме вона дарує ні з чим незрівняний комфорт нашим ніжкам. Людина ніколи від неї не відмовиться. МАГАЗИН З ПРОДАЖУ ТАПОЧОК ЯК ПРОСТИЙ І ПРИБУТКОВИЙ ВИД БІЗНЕСУ? Бізнес-ідея з відкриття магазин тапочок вважається однією з найпростіших. Її легкість полягає в тому, що тут не потрібно володіти якимись особливими навичками. Необхідно лише Далі »

Як вигідно і правильно купити квартиру

28.04.2018 - 13:14 | Категорія: Нерухомість

Квартирне питання завжди хвилювало, хвилює і буде хвилювати наші серця. Як вигідно купити квартиру? Насправді, я задав би собі ще й інше питання – а як правильно купити квартиру ?