Архів за Березень, 2018

Демонтаж и установка оборудования

23.03.2018 - 09:17 | Категорія: Будівництво та ремонт

Компания «Шеф-монтаж» специализируется на монтажных и такелажных работах. Также мы осуществляем перевозку таких грузов. Установка оборудования, монтажные и демонтажные работы – сфера, в которой мы имеем значительный опыт. Мы работаем с промышленным, технологическим, медицинским оборудованием, электрооборудованием, другими устройствами и конструкциями. К каждому конкретному виду перевозки мы подходим индивидуально, учитывая специфику работ и самого груза. Использование специальной техники позволяет нам поднимать и перемещать оборудование весом от 1 до 1100 тонн. В парке компании присутствует качественное эксплуатационное Далі »

Нанесення зображень на керамічну плитку

21.03.2018 - 09:21 | Категорія: Виробництво

Нанесення зображень на керамічну плитку – бізнес-ідея, реалізувавши яку, ви надасте людям можливість прикрасити свій будинок плиткою з ексклюзивним візерунком. На просту керамічну плитку можна наносити найрізноманітніші малюнки. Це можуть бути, наприклад, квіти, тварини, фрукти, дерева, орнаменти та багато іншого. Все залежить від потреб і бажань вашого клієнта. Безумовно, є фірми, які вже виробляють керамічну плитку з зображеннями. Однак, купуючи таку продукцію, покупці не отримують індивідуальне рішення. Ви ж запропонуйте унікальний продукт, за який люди Далі »

Дитячий комісійний магазин

21.03.2018 - 01:56 | Категорія: Торгівельний бізнес

Дитячий комісійний магазин – вдала бізнес-ідея для підприємців, що не надто великою кількістю вільних коштів, які вони готові вкласти у відкриття і розвиток своєї справи. Точка, в якій торгують б / у речами для дітей, – відмінна альтернатива дорогих бутіках для багатьох батьків. У комісіонці вони мають можливість не тільки придбати модний одяг в хорошому стані для малюка, але і здати на реалізацію частина гардероба, з якої малюк давно виріс. З огляду на це, можна Далі »

Джинси для чоловіків

20.03.2018 - 14:49 | Категорія: Торгівельний бізнес

Джинси для чоловіків – відмінна бізнес-ідея, завдяки якій ви зможете пристойно заробити і станете успішними в найкоротші терміни. Розглянемо в цій статті актуальну інформацію про втілення в життя такого бізнесу. Дізнаємося, з чого тут слід починати, а також, що для цього буде потрібно. Ще зі статті ви дізнаєтеся, скільки можна заробити на джинсах для чоловіків, якими перевагами і недоліками володіє такою вид бізнесу. ОСОБЛИВОСТІ БІЗНЕСУ З ПРОДАЖУ ЧОЛОВІЧИХ ДЖИНСІВ Джинси – один з найбільш популярних Далі »

Нейл бар – сучасна бізнес ідея

18.03.2018 - 23:15 | Категорія: Мода і краса

З цієї статті Ви дізнаєтесь, що собою являє нейл бар – прибуткова бізнес ідея, яка прийшла до нас із Заходу. А так же ми розповімо про всі плюси і мінуси цієї ідеї бізнесу. Всі дівчата і жінки хочуть бути красивими, але не завжди є час або можливість піти в салон краси. Їм на виручку може прийти не так давно стала популярною послуга нейл бара. Спочатку ідея розмістити такий міні-салон краси всередині будівель торгового центру була Далі »