Архів за Лютий, 2018

Виробництво декоративних свічок

28.02.2018 - 23:15 | Категорія: Виробництво

Товар, який дуже затребуваний серед населення. Яке свято обходиться сьогодні без цих яскравих аксесуарів? А коли мова заходить про недорогий подарунок, перше, що спадає на думку, це красива декоративна свічка. Так що якщо ви володієте художнім смаком і при цьому любите творити, то цей бізнес для вас. Якщо говорити про рентабельність, то власний свічковий заводик може дати від 250 до 1000%. Не погано! Отже, працювати вирішено у вільному гаражі. Чи є особливі вимоги, що пред’являються Далі »

Консультант-дієтолог – корисний бізнес на здоров’ї!

28.02.2018 - 22:18 | Категорія: Мода і краса

Консультант-дієтолог – корисна для людей бізнес-ідея, реалізація якої не потребує особливих зусиль. Які особливості має даний вид бізнесу? Чи вдасться на ньому заробити? В чому полягає діяльність приватного дієтолога? Де виявляться корисними послуги такого фахівця? Затребуваний фахівець з розробки індивідуального меню? Проблемою зайвої ваги стурбоване величезна кількість людей з різних міст і країн. У всьому світі питань здорового харчування приділяється дуже багато уваги. Люди прагнуть вести здоровий спосіб життя, займаються спортом, дотримуються різних дієт. Будь-яка Далі »

Прокат книг

27.02.2018 - 21:51 | Категорія: Бізнес з нуля

Не дивлячись на те, що люди все частіше і частіше вважають за краще електронні книги паперовим, проте паперові книги були і залишаються затребуваними у великої кількості людей. Особливо це стосується дитячих книг, адже дітям завжди цікаво розглядати картинки. Тому прокат книг це варіант ідеї для бізнесу з нуля. Для цього знадобиться закупити певну кількість сучасних книг, взяти в оренду приміщення, бажано в місці скупчень великої кількості людей, наприклад, в торгових центрах і за депозит надавати Далі »

Виробництво бескаркасних меблів

26.02.2018 - 18:16 | Категорія: Виробництво

Якщо в попередньому розділі ми говорили про виробництво традиційної «жорсткої» меблів, то зараз хочемо звернути вашу увагу на пошиття м’яких безкаркасних. Попит на цю затишну деталь інтер’єру продовжує зростати, при цьому ніша по її виробництву зайнята слабо. Так чому б не спробувати здійснити старт бізнесу саме на цей товар? Тим більше, що окупається він за пару-трійку місяців. Різновидів м’яких меблів небагато: це пуфики, крісла, дивани. І складається все це з тканинної оболонки, наповненої гранульованим пінополістиролом. Далі »

Бізнес ідеї у сфері туризму

23.02.2018 - 22:55 | Категорія: Туристичний бізнес

Сфера туристичного бізнесу дуже активно розвивається, залишаючись однією з найпривабливіших для бізнесменів і інвесторів. З цієї статті Ви дізнаєтесь, які незвичайні бізнес ідеї туризму вже з’явилися в світі і мають потенціал розвитку на російському ринку. Відкриття туристичного агентства – варіант бізнесу, частіше за інших розглянутий російськими підприємцями, які планують почати свою справу. Причина цього – низький вхідний поріг: для відкриття туркомпанії на російському ринку досить суми, що не перевищує 15 000 доларів. Однак, у багатьох Далі »