Архів за Січень, 2018

Бджільництво

31.01.2018 - 16:27 | Категорія: Сільське господарство

Організація приватного бізнесу в сфері бджільництва перспективний бізнес, який приносить чистого прибутку 58% річних. Оскільки наш ринок не може задовольнити весь попит на медову продукцію, то половину поставок здійснюють китайські постачальники. Тому бджільництво навіть сьогодні вельми прибутковий і затребуваний бізнес. Оскільки мед використовується не тільки як продукт для застосування в чистому вигляді, але і використовується в кулінарії, при виготовленні лікарських засобів, в якості замінника цукру, російський ринок потребує в 300 000 тон меду, тоді як Далі »

Продаж корн-догів. сучасний бізнес з фаст-фудом

30.01.2018 - 13:41 | Категорія: Їжа та напої

У цій статті ми розповімо всі деталі і тонкощі такого виду бізнесу, як продаж корн-догів . В даний час фаст-фуд користується великим попитом серед людей. Існує багато різних видів фаст-фуду, але коли з’являється якийсь новий вид і він починає швидко набувати популярності, це приваблює людей подвійно. Так сталося і з корн-догами, не так давно прийшли в світ російського фаст-фуду. З’явилося це ласощі спочатку на Заході, особливу популярність здобуло в Америці. У нас зараз corn dog Далі »

Виставка 3д-картин формат франшизи і мінімум 300 тисяч на місяць

27.01.2018 - 19:14 | Категорія: Розважальний бізнес

Виставка 3Д картин допоможе вам заробляти від 300 тис. Рублів на місяць і окупиться вже в перші тридцять днів. Сучасні клієнти дуже вимогливі не тільки до якості обслуговування, а й до змісту тих можливостей, які вони отримують. Саме тому підприємцям доводиться постійно шукати щось нове. До таких рішень можна сміливо віднести 3D-картини. Вони являють собою масштабні зображення, для знайомства з якими зовсім не потрібно надягати спеціальні окуляри. Картини об’ємні самі по собі. Спеціальна технологія дозволяє Далі »

Будівництво багатоквартирного будинку як бізнес

25.01.2018 - 23:06 | Категорія: Нерухомість

Трудомістким процесом вважається навіть споруда звичайного котеджу, що вже говорити про вкладення грошей, часу і праці на будівництво та ремонт багатоквартирного будинку. Багато складнощів створить паперова тяганина при отриманні великої кількості дозволів. Однак така справа досить вигідна. Дуже часто перший і другий поверх побудованого будинку призначається для здачі в оренду площ під офіси та магазини – а інші поверхи відводяться під квартири. Прибуток значно перевищує витрати. Але якщо ви зважилися почати будівництво багатоквартирного будинку або Далі »

Перепродаж квартир як бізнес

25.01.2018 - 10:43 | Категорія: Нерухомість

Якщо у вас є в кишені або на банківському рахунку кілька сотень тисяч доларів, то з їх допомогою можна легко збільшити ваш капітал в кілька разів. Такий бізнес, як перепродаж квартир, користується великою популярністю, оскільки він дуже вигідний. Але варто завжди пам’ятати, що квартира повинна бути дешевше, щоб її вигідно потім продати після невеликого косметичного ремонту. Сенс бізнесу досить простий, як і завжди, оскільки потрібно купити дешевше, а продати дорожче. Різниця грошей і буде вашим Далі »