Архів за Грудень, 2017

Магазин все для піци – покупець готує, власник багатіє

24.12.2017 - 07:18 | Категорія: Їжа та напої

Розглядаючи різні варіанти власного бізнесу, варто звернути увагу на таку ідею, як магазин «Все для піци» . Правильний розвиток проекту дозволить досягти хороших результатів, які будуть виражатися в стрімкому зростанні прибутку. Звичайною пиццерией або доставкою їжі вже нікого не здивуєш. З магазином справи йдуть інакше. Завдяки цій бізнес-ідеї клієнт має можливість самостійно взяти участь в процесі приготування піци, але без необхідності бруднитися в борошні, замішувати тісто, нарізати інгредієнти, витрачаючи на подібні заняття сили і час. Далі »

Виготовлення опудал тварин

22.12.2017 - 09:16 | Категорія: Виробництво

Виготовлення опудал тварин по-іншому це заняття називається таксидермією. Ідеально підійде тим, хто не проти годинами займатися копіткою, але дуже цікавою роботою в своїй майстерні-гаражі. Відразу обмовимося. Навряд чи вам вдасться найняти на роботу фахівців-таксидермістів. Адже такого роду майстри можуть продавати свої роботи самостійно, без посередників. Так що вперед – на курси з вивчення техніки виготовлення опудал. Втім, масу корисних порад ви знайдете і в інтернеті. Головне – велике бажання навчитися новому майстерності і серйозне ставлення Далі »

Виготовлення світлодіодним реклами

21.12.2017 - 21:27 | Категорія: Бізнес з нуля

Дуже високоефективної зовнішньою рекламою вважається просування товарів або послуг за допомогою світлодіодних вивісок. Світлодіодний екран розроблений спеціально для розміщення на вулиці, в силу цього він нечутливий до умов погоди і має високу зносостійкість. Не помітити таку рекламу просто неможливо, світлодіодна рядок, що біжить привертає увагу на підсвідомому рівні і приносить великий прибуток компаніям. Для того, щоб виготовляти такі засоби реклами своїми руками, будуть потрібні різні матеріали: світлодіодні модулі для рядків, що біжать, дроти живлення, шлейфи, Далі »

Виготовлення вітрин

17.12.2017 - 15:47 | Категорія: Виробництво

Виготовлення вітрин – порівняно простий і при цьому високорентабельний вид бізнесу. Складно уявити магазин, в якому немає вітрин і прилавків. Причому все частіше власники магазинів бажають використовувати унікальні конструкції. Вони впевнені, що саме такі вітрини привертають увагу великої кількості покупців. Якщо вам вдасться запропонувати нестандартні і якісні рішення, то високий заробіток гарантований. ОСОБЛИВОСТІ БІЗНЕСУ З ВИГОТОВЛЕННЯ ВІТРИН Індивідуальне виготовлення вітрини зазвичай цікавить підприємців, які працюють у великих торгових центрах. Саме вони будуть вашими основними клієнтами. Далі »

Доставка піци на замовлення

17.12.2017 - 09:40 | Категорія: Їжа та напої

Доставка піци по підписці – смачний бізнес, який допоможе вам заробляти чималі гроші і доставляти покупцям справжнє гастрономічне задоволення в заздалегідь обумовлені дні і час. Вашим клієнтам більше не доведеться відвідувати піцерії, кафе і чекати, поки звільниться офіціант. Також вони не будуть змушені ходити по магазинах у пошуках якісних інгредієнтів для майбутньої піци і шукати хороші рецепти. Організувати такий бізнес одночасно і складно, і легко. Основні труднощі пов’язані з отриманням всіх необхідних дозволів. Простота полягає Далі »