Архів за Листопад, 2017

Вендинговий бізнес

28.11.2017 - 10:00 | Категорія: Торгівельний бізнес

Вендинговий бізнес : як заробляти на торгових автоматах від 200 тис. В місяць? Вендинговий бізнес передбачає заробітки на торгових автоматах, які розставлені у місцях великої прохідності людей. В інших країнах у цих автоматах продаються найрізноманітніші товари: від чіпсів, жувальних гумок і кави – до льоду, книг, бананів і навіть краваток. Починаючи такий бізнес, можна втілити якусь оригінальну ідею або піти вже второваною стежкою. Другий варіант доцільніше, оскільки потрібно набратися досвіду в цій сфері. ПЕРЕВАГИ ВЕНДІНГОВОГО Далі »

Обслуговування комп\’ютерного по онлайн

23.11.2017 - 08:07 | Категорія: Бізнес з нуля

Обслуговування комп\’ютерного ПО онлайн . Одним з найпопулярніших і швидко напрямків є віддалене супровід і обслуговування різного комп\’ютерного ПО, починаючи від 1С і анти-вірусних програм і закінчуючи ігровими програмами. Ця бізнес ідея має ряд переваг: по-перше , не потрібно виїжджати в офіс, що дуже економить час співробітників; по-друге , можна співпрацювати з компаніями з інших регіонів, що дає всі шанси на більш високий дохід, ніж якби це було тільки в одному місті. Під супроводом програм Далі »

3d зошити

19.11.2017 - 20:41 | Категорія: Торгівельний бізнес

Живі зошити : заробляйте від 500 $ з кожної невеликої партії! Якщо ви уважно стежите за сферою бізнесу, то вже давно помітили: всі справи, пов\’язані з дитячими товарами, спочатку мають хороші шанси на успіх. Чи не стане винятком і бізнес, побудований на продажах живих зошитів. Що ж це таке і скільки можна заробити? ЩО ЯВЛЯЮТЬ СОБОЮ ТАКІ ЗОШИТИ? Звичайного школяра вже складно чимось здивувати. Зошити з різними персонажами купуються батьками у величезній кількості. Здавалося б, Далі »

Як відкрити майстерню з ремонту побутової техніки

18.11.2017 - 01:49 | Категорія: Сфера послуг

У сучасному світі складно уявити квартиру або будинок без багатьох побутових пристроїв, серед яких: холодильники, пилососи, посудомийні і пральні машини, бойлери та багато інших. Вартість побутової техніки дуже висока і, як правило, повну заміну пристроїв проводять раз в 6 – 8 років, коли техніка повністю виходить з ладу. Під час роботи такі пристрої потребують ремонту і обслуговуванні, саме про створення бізнесу на таких послугах ми і поговоримо в цій статті.