Архів за Жовтень, 2017

Як тестувати ідею бізнесу перед стартом

31.10.2017 - 00:27 | Категорія: Питання по бізнесу

Звичайно, підприємець зацікавлений в тому, щоб його проект мав успіх і приносив гарний прибуток. Але так буває далеко не з кожної бізнес-ідеєю. Вибір неправильної ідеї може обернутися марною тратою часу і грошових коштів. Перед тим як приступити до реалізації свого проекту, варто протестувати вашу ідею. За якими критеріями вибирати ідею для бізнесу?

Як почати бізнес з продажу садової техніки

28.10.2017 - 20:16 | Категорія: Торгівельний бізнес

Бізнес з продажу садової техніки давно вважається прибутковим. Більше тридцяти відсотків жителів вирощують для особистого споживання, хтось навіть на продаж різні овочі і фрукти на своїх земельних ділянках. І садова техніка якраз необхідна для обробки земельних ділянок.

Як відкрити виробництво ламінату

24.10.2017 - 11:48 | Категорія: Виробництво

Найзручнішим і технологічно найсучаснішим серед матеріалів для накриття підлоги є ламінат. Це такі дерев\’яні листки, які мають по краях спеціальні пази для того, щоб скріплювати їх між собою утворюючи настил підлоги. Він дуже зручний у використанні, не має високої ціни, володіє відмінними характеристиками. Тому його популярність набирає обертів.

Як придумати назву для інтернет магазину

22.10.2017 - 04:51 | Категорія: Торгівельний бізнес

Ідей для назви свого інтернет магазину дуже багато але, на жаль, більшість з них зайняті. Як говориться «як назвеш корабель – так він і попливе» можна з легкістю перекласти на процес вибору назви. І саме тому варто вибрати ім\’я один раз і на все часи. Потрібно визначитися з головними факторами, які будуть враховані при виборі назви. Домен – є головною особливістю в назві інтернет-магазинів. А саме адреса сайту, його буквена символіка в адресному вікні. Важливо Далі »

Як заробити на розробці дизайну типових сертифікатів

20.10.2017 - 06:52 | Категорія: Сфера послуг

Кожна заслуга гравця в спорті важлива. Це сильно підвищує самооцінку і дає шанс побачити, що непоміченими заслуги не залишилися. Тренер Майк Халлоран звернув увагу як радіють його 4 дівчинки, що отримуючи